Please wait...
HomeForumPosts by SentinelOnyx

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by SentinelOnyx

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #4014

Fri Nov 25, 2016 16:41 in Ex-Yugoslavia

969859 Ball Tracking Experiment

Level 2, 56 centi. Klikanje loptica dok ti se ne zavrti u glavi. :mrgreen:

Klinika za tehničke probleme (samo ySense) » Post #171

Thu Nov 24, 2016 12:50 in Ex-Yugoslavia

Sorry nisam vidio ranije. Berikai je odlicno napisao za Malwarebytes Anti-Malware (program je stvarno zakon, za ovakve stvari je najbolji). Predlozio bi ti i osim toga da napravis system restore (kao alternativu) ako imas tocku od koje nije proslo puno vremena da vratis komp u stanje kad je bio radio normalno.

Neka ti se Chrome sto prije vrati na normalu, mada ce Malwarebytes Reimageplus ugaziti kao bubasvabu.

Kafana » Post #2832

Wed Nov 23, 2016 14:46 in Ex-Yugoslavia

Novo pravilo doneseno u vezi rada na ClixSensu.

Prije nego se logiras na CF i udjes na CS stavis kravatu (da ne moras poslije).
Tek onda mozes kao fino sredjeni clan da radis zadatke. :mrgreen:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3987

Wed Nov 23, 2016 13:33 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: 970320 Identify Product Attributes: Beads, , Cabachons, Charms/Pendants

lvl 2, ne ulazi u GA

Sad sam prosla Quiz sa 100%, deluje mi fer, ima i pozitivne komentare da je ok, na glavnom forumu.

Ima jedno problematicno objasnjenje u uputstvu, u vezi boja.
Kaze da se oznace sve dominantne i tako jeste oznaceno na slici u primeru, medjutim u tekstu tog primera su naveli samo jednu boju.

Ja sam odabrala one koje sam videla, kako je naznaceno u uputstvu, ne u tom tekstu primera i proslo je.
Ne znam max za ovaj ID, za prosli su pominjali preko 50.

Post sa glavnog foruma gdje je naveden limit za pomenuti ID. Nadam se da ces biti sretne ruke kao i on. :thumbup:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3984

Wed Nov 23, 2016 11:56 in Ex-Yugoslavia

971352 How Would You Speak To A Virtual Assistant?

Level 2, pisanje komandi digitalnom asistentu. Vrijednost 14 centi.

Kafana » Post #2824

Tue Nov 22, 2016 13:55 in Ex-Yugoslavia

Popio rano ujutro covjek 10 red bullova pa poslije pojeo 20 kremsnita. Na kraju sve to zalio sa 20 espresso kavica i rijesava zadatke.

Cak je to i malo sto je napravio samo 1800 komada. :lol: :lol:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3949

Tue Nov 22, 2016 09:55 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: Nije greska druze pustao je bome do 163 komada,ovaj sad novi ne znam jer nisam jos stigao ni do 15 :D

Novi me zaustavio na 39 komada kao sto je bilo sa prijasnjim ID-ima.
Nadam se da ce mu podignuti limit na 163 kao na ovome zadnjem.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #20

Tue Nov 22, 2016 07:38 in Ex-Yugoslavia

savmi wrote: Dali Skrill ima opcija "prepaid" kartica za nas vo Makedonija?Jas kolku sto mozev da vidam,povlekuvanje na pari
e mozno samo preku devizna smetka,ne mozev da najdam nisto za "prepaid" kartica.

Prema linkovima koje sam pronasao Skrill Prepaid MasterCard nije dostupna za Makedoniju.

:arrow: Is the Skrill Card available worldwide?
:arrow: Kako uplatiti novac na online kladionicu?

Na Skrillovoj stranici nisam uspio pronaci listu zemalja u kojima je kartica validna.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3942

Mon Nov 21, 2016 12:02 in Ex-Yugoslavia

970716 How Would You Speak To A Virtual Assistant?

Vrijednost 14 centi, level 2. Par recenica na u vezi izdavanja virtualni komandi.

Pitanja i saveti » Post #3355

Mon Nov 21, 2016 10:43 in Ex-Yugoslavia

Idjosko ovo sto ti pise znaci da si dobio admin flag. Pogledaj boju flaga koji si dobio jer sa major flagom bi mogao raditi zadatke levela 1 ili levela 2. Admin flag te rusi na nulti level (imao sam admin flag prije par dana).

Dispute nije svadjanje nego nacin da napises CF pitanja, molbe i trazis odgovore zbog cega si uopce dobio flag. Ne znam sta si napisao kad si kliknuo dispute i dali si uopce pisao jer unutra vec postoji automatska poruka.

Jedno od znacenja rijeci dispute je kad osoba izrazava negodovanje ili se ne slaze sa necim sta je druga strana napravila ili odlucila.

Usporedi sa slikicama boje flagova i sa tablicom koliko na kojem levelu mozes imati flagova i koje tezine su ti flagovi.

Naoruzaj se strpljenjem i sretno da ti CF makne admin flag sto prije. Meni je trajalo nekih 17 dana za uklone ovaj zadnji.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #24

Mon Nov 21, 2016 09:48 in Ex-Yugoslavia

Kako je krenulo uskoro ce se morati otvoriti tema u kojoj ce biti samo ID-i zadataka koji su nekoliko puta provjereni da ne donose flagove. Doslo je vrijeme da cak i oni zadatci koji su bili ok i uvijek smo ih cekali da se pojave su postali zadatci visokog rizika.

Neka nam daju imena TA koji dijele flagove da se mozemo obratiti direktno njima. Slijedeci put kada CF bude pitao za prijedloge definitivno cu im napisati da bi kraj svakoga zadatka trebalo staviti ime autora ili jos bolje neka naprave sistem ocijenjivanja za zadatke prema odredjenim kriterijima (kolicina gresaka, iskrenost u davanju bonusa, dijeljenje flagova sakom i kapom...itd.)

Ovo sto se sada desava je postala teska sramota, ruglo i ponizavanje ljudi od kojih se svaki dan ocekuje da se trude posteno i precizno odraditi svaki zadatak.

U potpunosti se slazem sa pupijevim komentarom da imamo posla sa brdom retardiranih idiota.

Naravno ima i treca solucija (Balkanska). Krenem da koristim drugaciju alatku za rijesavanje losih autora. :lol: :mrgreen: :lol:

Tasks za level 0 » Post #1093

Mon Nov 21, 2016 06:41 in Ex-Yugoslavia

borkeeez wrote: Da li je neko uspeo da odradi ovaj zadatak?
ID 970029

Ili jos nije popravljen...

Jos uvijek ne radi, nadam se da si napisao ticket u vezi ovoga zadatka. Probao sam ga malo prije ponovo rijesiti i prilikom submita resetira na nulu kolicinu rijesenih zadataka.

ClixGrid » Post #2469

Sun Nov 20, 2016 04:20 in Ex-Yugoslavia

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3934

Sun Nov 20, 2016 04:03 in Ex-Yugoslavia

jeckamil wrote: 943227 Priority Work: Venus Vs. Mars : Help Us Find The Gender Of These ...

U ovom zadatku treba da kopiram recenicu gde sam nasla da li je osoba npr Mr i Ms? Ako nema slike.

Da. Nadjes recenicu koja sadrzi jednu od ovih rijeci iz instrukcija. Mada mi vecinom isto kopiramo samo Mr. ili Ms. sa nekim dijelom teksta koji sadrzi to u sebi. (npr. Mr. jeckamil je postao - ne moras vise od ovoga).

Rijeci kopirane iz instrukcija navedenog zadatka.

Quote:Base the judgment on words like:
Male: "he", "him",, "himself", "his", "Mr.", "male", "man"
Female: "she", "her", "herself", "Mrs.", "Miss", "Ms.", "female", "woman"

Kafana » Post #2666

Wed Nov 02, 2016 12:31 in Ex-Yugoslavia

Jos jednu litru za mene, pupijevi biraj hoces samnom ili litru cega drugog, i po jednu za svakog tko gleda sa nama sa strane, a i za incomehomejob jednu, ali njoj campari ili liker od cokolade (mora da nam ostane trijezna), molim! Ima da se napijemo kao klinci za novu godinu.. :lol: da porazbijamo case i spavamo pod stolom..
Razmisljam da pobrisem sve i otvorim novi account pa sve Jovo nanovo, ali nekako mi mrsko.. Jos se predomisljam...

Kafana » Post #2663

Wed Nov 02, 2016 11:28 in Ex-Yugoslavia

Evo da se i ja pozalim. Samo klikam reklame, a task lista prazna.... danas nikakav sampanjac za mene, litru tequile vamo!!! I cijeloj birtiji ofskroz! :D

Pitanja i saveti » Post #3257

Tue Nov 01, 2016 09:27 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:
Nadam se da ce da povuku, jer se desavalo ranije da se ponekad zalete u 'strogoci' i da onda to povuku.

Ovo nije zaletavanje u strogoći, nego cisti nemar. Da znas da mi je doslo da svasta napisem i jos ovo nije prvi put, mislim je za admin flag, prije je bilo kad bi task bio broken pa bi ih skinuli kroz tjedan dva, ali ovo... ma... pupijevi je u pravu, kao da nema nikog nego samo po randomu kao da ispunjavaju neku kvotu, a stvarno nije da ovakvih taskera ima da sutnes u prvi grm pa ih ispadne deset komada..
Da mi je bar napisano za koji muski dio tjelesne anatomije (da ne budem prosta) smo ga uopce dobili..
Moram da se nasalim da ne puknem. :mrgreen:
Jel znas ti mozda inkomehomejob misle li oni staviti kakvu novu vezu s CF-om na forumu jer ovo vise nije fer i to je full preblaga rijec..

Pitanja i saveti » Post #3250

Tue Nov 01, 2016 08:08 in Ex-Yugoslavia

Evo i nama admin flag na CF-u jucer iz vedra neba bez da je napisan razlog ili bilo šta drugo. :shock:
Gledam zadatke u task history i svi su ok, normalni, nista novo radjeno osim onaj neki adoult-ne znam dalje ime, a ne da mi se sad vracati da pogledam, ali taj sam radila danima prije. Pa ovo nije normalno.. :x :x
Napisali smo tiket: "Why?! What did I do wrong?!". Cekamo sad odgovor.. :roll:
A nema Alexis vise.. :cry: Dođe mi da ih nabijem na.. :evil:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3759

Sun Oct 30, 2016 12:02 in Ex-Yugoslavia

964694 Look At Advertisements And Judge Them.

Jos jedan Id nadam se da ce biti jos koji nakon ovoga. Navalite ekipa. ;)

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3753

Sun Oct 30, 2016 04:51 in Ex-Yugoslavia

963828 Damage Assessment In Images

Lagan zadatak. Level 2, nema quiz/accuracy. Vrijednost 2 centa.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 27, 2021 19:41:35 EST