Please wait...
HomeForumPosts by suzana17

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by suzana17

Tasks » Post #293

Thu Nov 14, 2013 14:07 in Ex-Yugoslavia

Sta se desava kada pise tasks is nearly complite? mislim popunjen je jednom, ali da li ce ga biti moguce popuniti u buducnosti nekad ili je to to?

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #215

Thu Nov 14, 2013 14:06 in Ex-Yugoslavia

Jel moze neko da mi objasni kako funkcionise placanje preko payze, jos uvjek nemam dovoljno za prvu naplatu ali kada dodje na to red kako.... ja sam otvorila racun na payze-i preko interneta, tj. mail-a ali nisam nista povezivala sam mojim racunom u banci, da li to treba i kako to da uradim? :? kolike su provizije kada se zeli podici gotovina, negdje sam procitala da je to 20 dolara, zvuci mi nemoguce, jer zasta onda radimo? eto ako neko zna nesto vise o ovome, i ima strpljenja da mi odgovori bila bih mu do neba zahvalna :D

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #275

Tue Nov 05, 2013 06:27 in Ex-Yugoslavia

Tasks? zašto neke taskove ne mogu otvoriti? i zasto tako malo ads? da li se s vremenom dobija vise ili....?
Veliki pozdrav svima :D

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #274

Tue Nov 05, 2013 06:27 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima...
Nova sam u svijetu ptc-a, citala sam dosta o ovom načinu zarade, i rekoh sebi zašto ne pokušati. ovako... klikala sam ove ads, ali to jako sporo ide... :( istrazivala sam i tasks i uspjela sam popuniti tri, ali sada taskove koji su mi ponudjeni ne mogu da otvorim, pa jel zna neko do čega bi to moglo biti? od čega zavisi broj ads-ova i koliko dnevno se otprilike dobija jer ja dobijam skroz mali br. mozda 10-ak dnevno..

Eto pozdrav svima sa ovog foruma :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 30, 2021 10:43:14 PST