Please wait...
HomeForumPosts by gRampss

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gRampss

Pitanja i saveti » Post #828

Wed Mar 12, 2014 07:27 in Ex-Yugoslavia

majapile2000 wrote: Samo da javim da sam zavrsila sve u banci - bez problema :D
Rekose,poslace sms za desetak dana...toliko se ceka...da dodjem i podignem karticu

p.s
Nije to internet bankarstvo...Internet bankarstvo je kad mozes da pristupis SVOM racunu putem interneta tj. SVOG racunara

Super :)

Pitanja i saveti » Post #825

Tue Mar 11, 2014 12:20 in Ex-Yugoslavia

coolio :thumbup:

Pitanja i saveti » Post #823

Tue Mar 11, 2014 09:29 in Ex-Yugoslavia

majapile2000 wrote: @rRampss

A ta kartica nema veze sa prosekom plate tj. dobija se i ako nisi u radnom odnosu jel?

I ja sam u Intesi i imam otvoren devizni racun,ali ona obicna "kartica" kao nekada cekovna ako znas...znaci na kontu nje trazim elektron visa karticu?

Ja se iskreno nadam da sam sad skapirala :D

Mislim da znam na sta mislis. Imam i ja te plastificirane kartice (k'o nekadasnje cekovne) i za devizni i za tekuci racun. One sluze kao podsetnik na kome pise broj racuna. Devizni racun nema veze sa primanjima i slobodno mozes da trazis visa electron karticu za svoj devizni racun. To je debitna kartica (tj. trosis novac koji imas na racunu), nije kreditna (gde imas pravo i da se zaduzis). :)

Pitanja i saveti » Post #821

Tue Mar 11, 2014 03:48 in Ex-Yugoslavia

majapile2000 wrote: Pa javili su preko Tv-a...i sheema79 je cuo...

@rRampss
Na koju karticu prebacujes?

Pitam da bih znala koju karticu da trazim u banci,pokusala sam danas u EFG banci da dobijem Visa karticu...to je igra bez granica...nista nisam uradila :(

Ja sam imao devizni racun u Intesi pa sam kod njih trazio i visa electron karticu za isti racun. Uspesno sam odradio verifikaciju iste kartice preko paypal naloga, tako da kapiram da je ona OK. Procedura za verifikaciju (za one koji ne znaju) je sledeca, paypal podigne minimalnu kolicinu novca (negde do 2$, mozda i manje) kako bi potvrdio da je vasa kartica. U opisu transakcije dobijete kod (valja imati online nalog banke, kako ne biste trosili vreme na odlazak do banke i preuzimanje koda) koji upisete u odgovarajucem mestu. Cim to odradite, novac vam se vraca na racun.
P.S. Jos uvek opcija naplate preko srpskog paypal naloga nije omogucena. Kao sto rekoh, pokusao sam pre par dana. :?

Pitanja i saveti » Post #819

Mon Mar 10, 2014 12:58 in Ex-Yugoslavia

jasminaover wrote:
majapile2000 wrote:
jasminaover wrote: JEL NEKO PISAO PODRSCI DA MI IZ SRBIJE NEMAMO PROCESOR ZA ISPLTU,SEM CEKA A DOK DODJES DO 100$ PRODJE VEK.

Jeste naravno...ceka se jos uvek,ubacice jos neki...ali sad je moguce i preko paypala prebaciti :thumbup:

HVALA :thumbup:

Da li je stvarno sada moguce preko srpskog paypal naloga prebaciti novac? Cim sa nacuo da je tako nesto moguce, pokusao sam, ali je transakcija otkazana. Cini mi se da cemo se nacekati :D

ClixGrid » Post #776

Fri Nov 29, 2013 14:24 in Ex-Yugoslavia

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.50!
You have 10 chances left for today

Konacno krenulo \o/

ClixGrid » Post #752

Wed Nov 13, 2013 14:25 in Ex-Yugoslavia

CONGRATULATIONS!
You have won 5 extra chances!

vec 4. put zaredom (obogaticu se uskoro) ;)

ClixGrid » Post #724

Fri Oct 18, 2013 08:32 in Ex-Yugoslavia

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.50!

Pitanja i saveti » Post #682

Thu Oct 17, 2013 02:07 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima. Novi sam u PTC prici i polako ucim kako sve funkcionise. Unapred se izvinjavam ako je o vec ovome bilo reci. Uz najvecu zelju da pronadjem potrebne informacije, nisam uspeo. Zato sam odlucio da zatrazim pomoc ovde.
Pitanje:
Posto je verovatno svima poznato da naplate preko paypal-a u Srbiji (verovatno, jos i u nekim Ex-Yu) zemljama jos uvek nisu moguce, zanima me koja je najbolja opcija za naplatu za gradjane Srbije. Pretpostavljam da je to Payza, jer sam video da se pominje u dosta postova. Naravno, kao novajlija ne mogu biti siguran i pomalo sam izgubljen. Takodje bi me zanimale i pojedinosti u vezi sa najboljom opcijom, tj. ukratko o taksama na transakciju i sl. (sta god vam se cini zanimljivo, vazno ili sto bi po vama trebalo znati. Hvala na strpljenju i nadam se da cete moci da mi pomognete. Pozz

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #271

Thu Oct 17, 2013 02:07 in Ex-Yugoslavia

Veliki pozdrav iz Cacka.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 30, 2021 13:37:10 PST