Please wait...
HomeForumPosts by sheema79

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by sheema79

Potrebna pomoc prijatelja kod Zeke Milionera » Post #2

Thu Jul 09, 2015 05:50 in Ex-Yugoslavia

Taskovi, taskovi i neki offer. Premium sto pre i odradjuj daily check bonus.

Sta se desava sa ClixGrid? » Post #9

Tue Jun 23, 2015 18:37 in Ex-Yugoslavia

Moze se na gridu uzeti, treba samo biti uporan. Evo moje statistike
My ClixGrid Stats
Chances (Left/Total) 60 60
Clicks (Today/Total) 0 23,021
Winnings (Today/Total) $0.00 $21.15

Koja je najbolja opcija za isplatu za Srbiju? » Post #2

Mon Feb 16, 2015 16:00 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav!
Za Payoneer ne znam , mislim da nema opciju isplate za Srbiju. Sto se Payze tice , ja radim preko nje. Ako radis bank transfer , fixna provizija je 25$ , s tim sto ti i banka uzme nekih max 2% od sume koja ti stigne. Imas i opciju isplate na kreditnu karticu, tu je provizija 8$ i jos neki procenat (koji uzima naravno nasa banka). Na nekim forumima sam citao da svi preporucuju neteller kao odlicnu varijantu za Srbiju ali NIKO dosad nije ni probao. Ja cu za koji dan da probam isplatu na karticu pa cu da javim koliko su mi uzeli ukupno.

Minor flag » Post #7

Mon Dec 22, 2014 13:57 in Ex-Yugoslavia

ralex95 wrote: Na sve to sam povukao novac sa bank wire na racun, vec 2 puta sam isao da proverim,ali nista, jos i tu da me z..... i sve sam okusio :P
E odlicno , treba mi neko sa takvim iskustvom :)
Koliko uzima payza ako hocu da povucem pare na karticu? Znam da je bank wire oko 25$ po transakciji pa je to besmisleno za podizanje nekih 50tak dolara. Nadam se da je prebacivanje para na karticu jeftinije.

Minor flag » Post #5

Mon Dec 22, 2014 12:33 in Ex-Yugoslavia

Heh, ti si jos i dobar... Danas je tacno mesec dana kako nista ne mogu da radim ... Frustrirajuce!

Pitanja i saveti » Post #998

Wed Oct 29, 2014 10:48 in Ex-Yugoslavia

mira19 wrote: Posto je skoro proradio paypal za Srbiju interesuje me da li je moguce sa payze izvrsiti transfer na paypal nalog,imam neki novac pa bih ga utrosila na internet kupovinu ali uglavnom se svuda placa preko paypala a nigde nisam uspela pronaci odgovor pa zato pitam iskusnije??? :D :( :(
Nemoguce je prebaciti novac sa payza na paypal i obratno. Postoje neke online menjacnice ali imaju ogromne kamate pa to ne savetujem nikome. A sto se tice paypal-a u Srbiji, radio je celih 3 dana pa je ponovo ukinuto zbog krsenja zakona o deviznim transakcijama. Bice omoguceno ponovo kad Srbija promeni zakon ili paypal usvoji dinar kao verifikovanu svetsku valutu. Nazalost promena zakona je nemoguca u narednih par meseci a usvajanje dinara od strane paypal-a se ne ocekuje u narednim godinama. Payza je zasad najbolja opcija za Srbiju i pored ogromnih kamata.

Zarada od referala » Post #3

Thu Oct 23, 2014 16:20 in Ex-Yugoslavia

Lakun86 wrote: Caosss svima...S obzirom da imam referala i u drugoj liniji,i da ima vec odredjen broj klikova,a u mojoj geneologiji ne pise koliko sam zaradio od njegovih klikova,na koji nacin se onda vrsi zarada novca od 2-8 nivoa?
Zarada od klikova tvojih referala u drugoj , trecoj liniji pocece kad budu oni postali premium.

Pitanja i saveti » Post #995

Thu Oct 23, 2014 16:15 in Ex-Yugoslavia

Easyshave wrote: Cao,

Oko mesec dana sam na sajtu i pored reklama, dosta vremena posvetim resavanju task-ova.
Ispunila sam sve zahteve za Level 1 na CrowdFlower, ali mi i dalje, vec 2 nedelje otprilike, stoji ono: Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up.

Procenat uspesnosti mi je trenutno 84.4%.

Sta treba da uradim da predjem na sledeci Level?
Posalji ticket support-u i resice ti problem za manje od 24h.

UPGRADE PITANJE » Post #2

Tue Oct 07, 2014 07:39 in Ex-Yugoslavia

mucictomo wrote: Ako moze mala pomoc
zanima me ako uzmem upgrade preko payza
mogu li poslje vaditi novce preko paypal acounta
posto na nekim stranicama odnos ulaganja mora
jednak sa payza i paypal da bi se moglo isplacivati
znaci pitanje je uzeo bi upgrade putem payza naloga
i da li mogu poslje uzimati isplate na svoj paypal nalog

hvala svima unaprijed na pomoci
Koliko sam ja upucen clixsense nema ta pravila. Moguce je isplacivati na paypal nalog bez obzira kako si kupio premium.

Pitanja i saveti » Post #988

Tue Oct 07, 2014 07:35 in Ex-Yugoslavia

nina86 wrote: Nova sam ovde pa me interesuje da li ce se vremenom broj oglasa povecavati ukoliko nemam referale, od cega to zavisi kako povecati zaradu jer sada dobijam samo oko 20-25 oglasa dnevno?

Broj reklama ne zavisi od referala , zavisi od ljudi koji placaju da im se reklama prikazuje. Zaradu mozes da povecas radeci taskove i offers i kupovinom premium-a.

Napredovanje » Post #5

Sun Oct 05, 2014 03:43 in Ex-Yugoslavia

amko_sa wrote: jarane ja sam skoro godinu ovdje nema ovdje zarade........ moraš sjediti dosta vremena da mi zaradio o,oo1..... :clap:
Ja sam malo vise od godine ovde i tvrdim da moze da da se uzme lepa para ovde. Treba samo vezbe sa taskovima. U pocetku nisam znao sta treba da radim , sada vec radim svakakve taskove i nisam ispod 1$ dnevno za nekih 2 sata provedenih ispred kompjutera. Jos ako izgradis tim ljudi ispod sebe .... Moze da se zaradi lepo.

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #287

Thu Sep 25, 2014 10:43 in Ex-Yugoslavia

SaleSugic wrote: Zamolio bih bilo koga da mi kaze, koliko se ceka na transfer preko PP, meni stoji cetiri dana na pending a na cash out sa zatrazio isplatu u ponedeljak.Vec drugi put trazim isplatu i nista, dugo mi to nesto taj prvi put sam cekao i skoro desetak dana pa odustao i ponovo trazim i opet nista.
Citao sam da je ono dan dva oke, al meni nesto bas i ne prebacuje :)
Dzaba trazis novac jer paypal ne dozvoljava isplate za Srbiju. Sacekaj 8. oktobar , tada je najavljeno da ce biti pusteno i to.

Pitanja i saveti » Post #972

Thu Sep 25, 2014 10:41 in Ex-Yugoslavia

bejzik wrote: Ćao tražim isplatu oko 18 $ na paypal. Sigurno peti put mi vraćaju novac bez isplate.
Da li paypal nije još uvek aktivan za Srbiju primanje novca ili ja nešto nisam čekirao u paypal nalogu? Inače pazarim preko ebaya.
Novac mogu da prosledim preko paypala ali kako da primim? Ima li meni pomoci?
Ne mozes isplatiti novac na paypal do 8. oktobra jer paypal nije dozvolio isplatu novca za Srbiju. Zatrazi posle 10-og oktobra i trebalo bi da sve bude ok.

PayPal Srbiji omogućava uplate » Post #5

Tue Sep 09, 2014 10:56 in Ex-Yugoslavia

zoransavic wrote: Novinarska buva!
Nije buva , pise na zvanicnom sajtu paypal-a. Jedino sto nece biti pusteno odmah , 8. oktobra , vec ce se cekati jos para dana nakon toga da se usaglase banke i paypal.

zipcod » Post #2

Wed Jul 16, 2014 09:00 in Ex-Yugoslavia

jevticbozidar wrote: pozdarv svima
interesuje me sta je zipcod i gde da ga nadjem?treba da se upise kad krenete sa survey.tj na pocetku kad se ostavljaju podaci.hvala unapred
Postanski broj mesta gde zivis.

PTC strategije » Post #5

Tue Jul 15, 2014 11:55 in Ex-Yugoslavia

zoransavic wrote: Sta si pokusao?
Da li si kupio clanstvo ili samo kupovao referale?
Zamolio bih te da nesto malo vise kazes o svom iskustvu.

Referali:
Realno , svako ko nudi referale na prodaju , to je prevara (bar ja za svojih par godina u PTC poslu nisam nikada dobio referale na ovaj nacin). "Kupio" sam do sad bar 500 njih , ni 1 mi nije isporucen. Ima i dosta sajtova koji reklamiraju tvoj link da bi dobio referale ... Losa sreca i sa ovim , za 2 godine , dobio sam 2 neaktivna referala.
Jedina stvar koja je sigurna za referale je da se sam reklamiras (ako te ovo zanima kontaktiraj me).

Clanstvo i strategija:
Strategija u ovom poslu jeste bitna ali konkretna strategija za zaradu se razlikuje od clana do clana. Neko je bio pametan i ponudio na internetu strategiju kojom sigurno zaradjujes, sve sto treba da uradis je da kupis od njega e-book ili nesto slicno. Kupis e-book od njega (1-10$) i vidis da u startu treba da kupis premium account (necu ni da pisem dalje , mislim da je jasno).

Da ne duzim, zaobidji te price oko kupovine referala ili strategija , to je moj savet.
Ako te zanima kako i gde se isplati uloziti zarad referala kontaktiraj me i objasnicu ti sve (besplatno).

PTC strategije » Post #3

Mon Jul 14, 2014 14:49 in Ex-Yugoslavia

zoransavic wrote: Da li su PTC strategije realne price ili mamac za pocetnike?
Koja su Vasa iskustva i saveti?

Moj savet ti je da odustanes od toga , prica za pocetnike.
Ja sam probao i to i nista mi nije pomoglo.

ClixGrid » Post #1090

Sat Jul 12, 2014 07:44 in Ex-Yugoslavia

Mislio sam da je nemoguce naci 10$ ali, evo ga danas

My ClixGrid Stats
Chances (Left/Total) 47 60
Clicks (Today/Total) 13 9,774
Winnings (Today/Total) $10.00 $18.95

Tasks » Post #360

Wed Jul 09, 2014 06:29 in Ex-Yugoslavia

bodzy wrote: pozdav,

nov sam u tome i imam pitanje oko taskova i offers, neznam zasto neam nista samo adse.

hvala,zz

Napravi nalog na Crowdflower-u , resi skill test (mozda ga ne dobijes odmah ali u najkracem roku ces dobiti bar 1) i cekaj taskove. Bice ih.

Tasks » Post #352

Tue Jul 08, 2014 02:12 in Ex-Yugoslavia

IcedFlame wrote: Sinoc sam uspio preko 50 taskova sa muzicarima odraditi (sta cu, to mi je na neki nacin i profesija :)).
Nije uopste tesko, samo se treba bukvalno drzati pravila.
Ako ima ljudska glava - muzicar je :D
Slika sadrzi logo - samo ukoliko je naknadno dodano/napravljeno na kompu, svaki ostali logo (na majicama, kapama, u pozadini, grafit na zidu) je nebitan.
Kvalitet slike - samo sam za jednu sliku stavio da nije dovoljno kvalitetna, i sve je bilo ok.

Da, slazem se , muzicki task uopste nije tezak. Ja sam pre neki dan uradio 132 komada , trebalo je malo vise vremena ali ne kajem se ...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 18, 2022 15:49:49 PST