Please wait...
HomeForumPosts by zeljko77

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by zeljko77

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #260

Mon Aug 12, 2013 00:01 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote: Ovom porukom bih želeo da pozovem i poželim dobrodošlicu svima koji žele da podele neku reč ili pitaju nešto na našem jeziku.

Možete pisati praktično o svemu, i o ClixSense-u ali i o raznim temama iz života a nadam se da će ovaj forum uskoro imati barem dvocifren broj tema. :)

Pozdrav i dobrodošlica svima još jednom od WeeCash.

e moj wee cash kako spavaš ...imao sam zajedno preko 1000 klikova na 4 ptc stranice a nemam zarađeno ni 2 dolara kako te nije sram da tako muljaš ljudima

UPOZORAVAM SVE KOJI JOŠ MISLE DA MOGU OVDJE NEŠTO ZARADITI.HITNO SE ISKLJUČITE.VRATITE POSTAVKE SIGURNOSTI I IZBRIŠITE SVE MAILOVE.IZBRIŠITE SVE NJIHOVE TULBAROVE I ONDA MALO VIŠE SE INFORMIRAJTE NA GOOGLU. ako mi ne vjerujte uzmite olovku u ruke i papir imalo računajte

tebe(weecash) su smuljali za veče pare a sad ti muljaš druge da bi vratio te pare
sve što radiš drugima desiče se i tebi bilo to zlo ili dobro...

karma če te stić kad tad

možda preskoči koju generaciju ali sve si ona naplati

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #259

Sat Aug 10, 2013 18:00 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote: Nema najboljeg vremena. Sto vise budes aktivan - vise ces i zaraditi.

mislio sam prvenstveno na taskove u ovih 10 dana bio sam po čitav dan ujutro od 8 pa do navečer do8
za to vrijeme sam dobio samo 2 zadatka a na ostalim sajtovima ni jedan

znam da treba klikat i ne odustajem tako lako ali da mi daju barem malo poticaja

nadam se da nisam dosadan hvala

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #257

Sat Aug 10, 2013 11:35 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote: Ovom porukom bih želeo da pozovem i poželim dobrodošlicu svima koji žele da podele neku reč ili pitaju nešto na našem jeziku.

Možete pisati praktično o svemu, i o ClixSense-u ali i o raznim temama iz života a nadam se da će ovaj forum uskoro imati barem dvocifren broj tema. :)

Pozdrav i dobrodošlica svima još jednom od WeeCash.

pozdrav ovdje sam 10 ak dana zanima me kad je nabolje vrijeme u toku dana za klik ili taskove ako nije poslovna tanja

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #256

Sat Aug 10, 2013 03:58 in Ex-Yugoslavia

yearsofnausea24 wrote: Ima li nekog iz Pule mozda...

pozdrav iz pule

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #252

Thu Aug 08, 2013 04:11 in Ex-Yugoslavia

yearsofnausea24 wrote: Ima li nekog iz Pule mozda...
pozdrav
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 5, 2021 00:12:15 PST