Please wait...
HomeForumPosts by Underrated12

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Underrated12

Koliko je potrebno cekati da novci stignu na racun » Post #3

Tue Aug 06, 2013 03:17 in Ex-Yugoslavia

da, ali posto mi je devizna kartica i imao sam dolare na paypal racunu, tako mi se konvertiralo automatski da mi je slano u kunama na paypal, pa mi se onda konvertiralo preko toga iz kuna u dolare i sada dok cu napokon dizati novce ce mi se konvertirati iz dolara u kune, tako da sam na kraju izgubio na tome kojih 15 dolara, ali nema veze

Strategija za clixsence? » Post #3

Tue Aug 06, 2013 02:58 in Ex-Yugoslavia

weecash, posto vidim da si ti zaradio recimo pristojan novac za razliku od vecine tu, da li mozes reci, ako nije tajna koliko imas referrala, da li su vecina aktivni, te koliko su ti najveci referrali donijeli otprilike novaca. Potpuno razumijem ako ne zelis odg na ovaj odgovor jer je malo previse znatizeljan...

Koliko je potrebno cekati da novci stignu na racun » Post #1

Thu Aug 01, 2013 18:11 in Ex-Yugoslavia

Posto mi se jucer automatski prebacilo sa Paypala, na deviznu karticu, i jos cekam da mi dodje na racun, te me zanima koliko otprilike cu jos trebati cekati da mi ti novci napokon osvanu na kartici. Vjerojatno 5-7 dana, ali me zanima koliko vama otprilike prosjecno treba za ovu transakciju.

kaca123 » Post #2

Mon Jul 08, 2013 13:17 in Ex-Yugoslavia

nemoj sve odmah potrosit, ja ti savjetujem da ulozis te novce negdje :=)

Pitanje u vezi PayPal racuna » Post #9

Sun Jul 07, 2013 10:44 in Ex-Yugoslavia

Evo, sutra podizem Visa Electron karticu, i zanima me koliko ce mi paypal uzeti od recimo 300$ koje zelim staviti na karticu. Procitao sam 5% + 0.3 dolara, to je dosta preko 15$.
Takoder me zanima, jer sam jos noob u vezi toga i neznam nista u vezi paypala skoro. Znaci, ja trebam withdrawat novce sa stranice na paypal racun. I onda ce mi doci na Paypal balance? I onda, ako zelim staviti na karticu trebam withdrawat i ti novci su mi na kartici?
Molim vas, da ako nisam dobro skuzio da mi netko bolje objasni vise toga u vezi PayPal-a jer sam oduvijek bio skeptican u vezi ovakvih placanja. Hvala unaprijed!!

Pitanje u vezi PayPal racuna » Post #5

Fri Jun 28, 2013 09:00 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
Underrated12 wrote:
Sorry, malo sam spor i nisam te skroz skuzio :) Znaci mogu sada napraviti racun, dobio sam samo neku drugu karticu za internet bankarstvo, a ovu pravu ocekujem za 2 tjedna... Da li sada mogu napraviti Paypal racun pa ga tek onda spojiti sa karticom dok ju dobijem ili...
Hvala na odgovoru...

Da, mozes napraviti odmah PayPal racun i aktivirati ga kada dobijes tu VISA Electron karticu.
Jedino sto naravno neces moci vaditi novac pre nego sto ti PayPal bude aktiviran karticom.
Hvala na brzom odgovoru, imam jos zadnje pitanje (uglavnom na jednoj stranici imam oko 170 dolara) i zanima me da li mogu staviti to na paypal racun sada, te da mi to stoji na paypalu racunu dok ne verificiram karticu te na nju napokon stavim te novce?

Pitanje u vezi PayPal racuna » Post #3

Fri Jun 28, 2013 07:35 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote: Ne treba ti kartica sa PayPal-a kada si narucio iz banke. ;)
Lepo odes na PayPal.com, napravis individual nalog, aktiviras ga karticom kada je dobijes od banke i koristis PP nalog normalno.
Sorry, malo sam spor i nisam te skroz skuzio :) Znaci mogu sada napraviti racun, dobio sam samo neku drugu karticu za internet bankarstvo, a ovu pravu ocekujem za 2 tjedna... Da li sada mogu napraviti Paypal racun pa ga tek onda spojiti sa karticom dok ju dobijem ili...
Hvala na odgovoru...

Pitanje u vezi PayPal racuna » Post #1

Fri Jun 28, 2013 02:48 in Ex-Yugoslavia

Uglavnom, poceo sam zaradivati neke online novce (vecina je izvan ove stranice), u HR sam i jucer sam isao dici Visu Electron deviznu koju cu dobiti u sljedeca dva tjedna. Uglavnom molio bih da mi netko malo bolje pojasni da li trebam na paypalu dignuti Individual ili Business karticu (jer ce mi sluziti samo za primanje novca, mozda nekada za kupovinu preko eBaya, Amazona etc...) i da li trebam dignuti Basic ili Premier karticu. Hvala unaprijed za odgovor.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 05:58:54 PST