Please wait...
HomeForumPosts by manuelmcm

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by manuelmcm

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3127

Mon Feb 01, 2016 14:13 in Bulgarian

VeGans wrote:

Аз постове от админите (buildan и the_AA) виждам само за да поздравят новодошлите. Моля, не го разбирайте, като упрек, но мисля, че работата ви е да потушавате подобни дрязги и недоразумения.

Само една малко поправка: те са модератори не админи.

Chit Chat about RainForest » Post #1950

Mon Aug 17, 2015 15:44 in General Talk

Darkstar2 wrote: Got an admin rejection for a TRAP training hit

one that asks you to open an e-mail

is there a link and an image.

The cheating **** say yes.

There is a link but there is no image, it is a big square black box, that is NOT an image.
+1 rejection

I got rejection every time but now...i see image(first time from more than 50-60)
so i click yes

Реферали » Post #3

Sun Feb 22, 2015 10:06 in Bulgarian

kristian512 wrote: Здравейте имам следният проблем:Един от моите реферали направи 12 долара от оферти задачи и гледане на реклами.От първите 5 долара ми даде 1 долар бонус отдавна и преди 2 дена направи 10 долара но още не са ми превели 1долар бонус?Днес писах 3 пъти на съпорта и той ми казва че се гледа графата където пишело "Total" на реферали.Е три пъти му писах че на тотал ми пише 2.33 и не се гледа тази графа той се спори с мене.Е питам аз сега как да вярвам че са ми отчели пари и от други реферали ???

Бонусът от 1-н $ е еднократен...не го получаваш на всеки 5$ , а само на първите 5$

ClixSense Задачи » Post #2659

Sun Feb 22, 2015 10:01 in Bulgarian

uri3333 wrote:
gugito66 wrote: За любителите на вино - отличен, отличен+среден, среден, среден, нищо :D и едно.
Година - отличен, отличен+среден, нищо, среден, нищо,отличен+лош.

Привет,има ли нова година/винена/???

шесдеветтричетириедноседем това е ;) Нарочно съм изпуснал буквата Т в края на първото число....иначе преводача го разделя(да не си помисли някой че съм неграмотен :)

Плащания » Post #492

Fri Feb 20, 2015 13:21 in Bulgarian

Daily Checklist Bonus » Post #740

Fri Feb 20, 2015 12:48 in Bulgarian

borodin4o wrote: Аз проверих , чековете са само за Северна Америка! Никъде другаде не пращат чекове!

И аз проверих още 2-3 дни след като говорихме...но тотално изключих :)

Плащания » Post #489

Tue Feb 03, 2015 11:26 in Bulgarian

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2847

Thu Jan 29, 2015 03:30 in Bulgarian

GoShow wrote:

Благодаря за отговора!
Обаче моя човек има още един проблем. Като се е опитал да влезе в профила си, системата го е засекла, че е в друга държава и му е поискала да даде отговор на таен въпрос, обаче той не си го спомня. В имейла при регистрацията също го няма.
Какво може да направи той?

Няма ли кой да му влезе от компа и да провери отговора...при мен въпроса и отговора са Тук най-долу в ляво

ClixSense Задачи » Post #2611

Tue Jan 27, 2015 04:22 in Bulgarian

anna65bg wrote: Хора, вие имате ли проблем със зареждането на фб? Не мога да заредя не само групата, но ми прави проблем на всичко.

Оправи ли ти се проблема? При мен всичко е ок

ClixSense Задачи » Post #2596

Sat Jan 24, 2015 08:48 in Bulgarian

Genesis83 wrote: - Мерси, Мануеле! А, мога ли да попитам от къде ги намирате тези номера? Някъде из форума или попадате на тях в листа със задачи? Защо ги пишете криптирано тези номера? Гледам по другите форуми си ги пишат свободно с числата ;) Успех на всички! :thumbup:

Излизат в списъка със задачи, аз лично хванах единия а другия е от групата.А ги пиша така понеже преди време ми коригира поста един модератор(не българин) и ми каза че е забранено...който иска да си пише с номера, аз знам че е забранено

ClixSense Задачи » Post #2594

Sat Jan 24, 2015 08:37 in Bulgarian

Новите етикети :шестосемнулаедноеднодве и новата година на виното шестосемнулаедноедноедно

Daily Checklist Bonus » Post #732

Sat Jan 24, 2015 00:39 in Bulgarian

gari211 wrote:
borodin4o wrote: Аз нямам реферали! Сам се уча и виж(gari211) за две години каква ми е статистиката!

Статистиката е повече от чудесна :thumbup:
Съгласна съм,че има огромен смисъл в ъпгрейда,но просто споделях,че аз го направих месец и половина след регистрацията.Толкова време ми беше нужно да събера нужната ми информация и да вдигна ниво в CF :)
В тази връзка един въпрос,макар и не на място-как да си променя какво да ми показва във въпросната статистика?

Ако питаш за настройките горе на страницата пред лупата за търсене във форума има едно...като зъбно колело от там става.Ако питаш за сумата...зависи си от теб :)

Daily Checklist Bonus » Post #729

Fri Jan 23, 2015 16:59 in Bulgarian

borodin4o wrote:
Пробвал ли си да работиш с чекове, аз предимно така работя? Даже и тук съм с чек ,поизгодно е от PayPal плащам само пощенски разходи $1 за Сев.Америка . Мисля даже , че единия е англииски - глобалтестмаркет

Не съм на ясно с тях изобщо :)

CarrieBradshaw wrote: Записвам се с рекорд за мен, стига, че трябва и да се спи :oops:

Тепърва ще поставяш лични рекорди, а като дойде другия декември за 3-4 дена ще избиеш ъпа само от дейли бонуса(ако пак има промоциика на процента :)

Daily Checklist Bonus » Post #720

Fri Jan 23, 2015 09:46 in Bulgarian

borodin4o wrote:

Мога да ти дам няколко сайта , но половината не работят с PayPal.

Аз пейпъла скоро ще му стигна годишния лимит така или иначе :) Но от друга страна те са за определени държави винаги а аз до сега освен едно за автомобили и едно за напитки...не съм виждал за България...нали знаеш че тук не се интересува никой от мнението ти :)

Daily Checklist Bonus » Post #717

Fri Jan 23, 2015 09:32 in Bulgarian

borodin4o wrote:
CarrieBradshaw wrote: Точно хора като вас тук ме надъхват да опитвам упорито да си развия нещата... просто лошото е,че със задачите става като заседнеш пред комп. от 22 часа до към 3 сутринта... и е малко доста трудно :D :D :D

manuel, предизвикателството прието ;) ;) Ще си говорим точно след една година живот и здраве :lol:

П.С. Айде честито ми :oops: :D

Затова аз лично наблягам на проучванията , повече пари за кратко време! Имам още няколко сайта , където само с проучвания се занимавам, те не работят със задачки и с CF.

Така е но и знаменцето пред името ти е от значение в случая:) И аз съм регнат в сайт само за проучвания и за 1 год. имах 2 ...добре поне че дава 1 евро за привлечен реферал че да взема от там 10-15 евро

Daily Checklist Bonus » Post #715

Fri Jan 23, 2015 02:12 in Bulgarian

CarrieBradshaw wrote: Точно хора като вас тук ме надъхват да опитвам упорито да си развия нещата... просто лошото е,че със задачите става като заседнеш пред комп. от 22 часа до към 3 сутринта... и е малко доста трудно :D :D :D

manuel, предизвикателството прието ;) ;) Ще си говорим точно след една година живот и здраве :lol:

П.С. Айде честито ми :oops: :D

Честито и от мен :) След една година ако не си доволна имаш 17$

Daily Checklist Bonus » Post #711

Thu Jan 22, 2015 17:29 in Bulgarian

borodin4o wrote: ....приемам подаръци от всеки , който желае да подари UP на изпадналия в нужда!!! :roll: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

да си беше скрил статистиката от профила като ги пишеш тези неща :D

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2832

Thu Jan 22, 2015 16:47 in Bulgarian

AsenValchev wrote: Такааа, аз се регистрирах през на някой линка ии сега доколкото разбирам, той си печели някакви благинки. А аз печеля ли нещо от цялата тази работа?

Печелиш каквото си изкараш ,а под кого си се регистрирал можеш да видиш в профила си(ако не знаеш кой е)

Daily Checklist Bonus » Post #709

Thu Jan 22, 2015 16:28 in Bulgarian

buldan75 wrote: Carrie, аз също мога да споделя известен опит :)
Колкото и далеч да ти изглеждат manuel и jivko ще ти кажа, че всеки е тръгнал там, където си ти в момента. Аз също съм бил в класацията, а и доста други колеги са биле там - въпрос на постоянство и упоритост.

Това, което искам да споделя е, че съм имал колеги които са се свързвали с мен на лични съобщения и ми казват, че няма как да се справят... Няма невъзможни неща! След точно 6 седмици един от тях беше номер 1 в седмичната класация - не е лесно да повярваш, че можеш, но когато го направиш си мисля, че няма сила която да те спре в израстването ти!

Абсолютно съм съгласен...преди ако успеех да направя 2$ за ден от задачи го броях за успех...сега за мен е провал ако нямам поне 6$ за деня от задачи....Всичко е въпрос на желание.И за мен 1-вото ми влизане в топ 10 беше голямо постижение...дойде точно 2 седмици след като започнах активно със задачите,от тогава само 2 пъти съм бил извън класацията и то заради флаг който имах за 14-15 дни....Единственото невъзможно в този свят е да се върнеш там от където си излязъл :) Всичко друго е възможно!И още нещо...зарежи всички нови супер сайтове в който ставаш едва ли не милионер с невероятните им реферали....за времето за което отвориш 10 такива сайта тук се правят 2-3$ от задачи...и нямаш разходи...Вземи си ъпгрейд и се хвани със задачите сериозно, ако не си доволна след една година аз ще ти дам 17$,не си ми реферал и нямам далавера да те навивам,но съм сигурен че ако ме послушаш след една година няма да ми искаш 17$ :)

П.П. Държа си на думата винаги (офертата е само за CarrieBradshaw сега да не почне всеки да ми иска ъп :) )

Daily Checklist Bonus » Post #704

Thu Jan 22, 2015 02:06 in Bulgarian

CarrieBradshaw wrote: Не знам... и аз се чудя :oops:

Това ми е само от дейли бонус.
Total Earned: $188.9437.... помага ли ти да решиш?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 18, 2022 08:37:05 PST