Please wait...
HomeForumPosts by gkey001

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gkey001

YSENSE YARDIM » Post #261

Yesterday, 07:13 in Turkish

VForVendetta wrote: ysenseoffers mafia city bitirdim bende yatırmıyorlar :D günler geçti ticketlerimin hiç birine cevapta yok

Defalarca bilet attım oyalıyorlar ödeme yapmıyolar bırakacam bende siteyi alabilsem ödememi

YSENSE YARDIM » Post #259

Yesterday, 05:08 in Turkish

Almadım dostum yatırmadılar oyalıyorlar

YSENSE YARDIM » Post #256

Wed Jan 26, 2022 10:20 in Turkish

ojoooturkey wrote: Teklif ne istiyor. Parçalı bir şekilde görev ise ödeme otomatik yatıyor.

Bana hiç yatmadı parçalıda gelmedi

YSENSE YARDIM » Post #254

Wed Jan 26, 2022 09:34 in Turkish

ayeT Studios mafia city teklifini bitirdim defalarca bilet attım ödemem yapılmıyor.

YSENSE YARDIM » Post #253

Tue Jan 25, 2022 10:57 in Turkish

ySenseTeam wrote:
gkey001 wrote: ayeT Studios mafia city teklifini bitirdim ödeme mi yapmıyor, ysense bilet attım onlarda yapmadı ne yapmam lazım ?

Yazdığınız için teşekkür ederiz! Yardım etmekten mutluluk duyarız. OfferWalls etkinliğiyle (RevU, AdGate Media, AdGem, OfferToro, AyeT Studios, Peanut Labs, AscendMedia) ilgili yardım için doğrudan onlarla iletişime geçmeniz gerekir.
Burada ulaşmak için bağlantılar bulabilirsiniz: https://help.swagbucks.com/hc/en-us/articles/360035719791-How-do-I-get-Customer-Support-for-Offer-Walls-AdGem-OfferToro -Gelir-Evren-vb-

Bu konudaki sabrınız için teşekkür ederiz.

Defalarca bilet gönderdim, ödeme yapılmıyor

YSENSE YARDIM » Post #247

Tue Jan 25, 2022 05:28 in Turkish

ayeT Studios mafia city teklifini bitirdim ödeme mi yapmıyor, ysense bilet attım onlarda yapmadı ne yapmam lazım ?

y sense aylık ortalama kazancınız ne kadar » Post #7

Tue Jan 25, 2022 00:20 in Turkish

Offers lardan ödeme alabilsek olacak :D

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1613

Sun Jan 23, 2022 23:09 in Turkish

Denemek wrote: ayet studios teklifinden parasını alamayanlar benim daha önce yazdıklarımı denesin.ysense ticket atın yatıyor.ben birçok kere Ayet studios teklif ödemelerini ysense ticket atıp aldım.

Ysense de ticket attım onlarda yatırmadı şuanlık haftasonu girdi araya.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1611

Sun Jan 23, 2022 11:57 in Turkish

VForVendetta wrote: Bu ayetStudios ta iki katına çıkmış teklifler 6 gün zamanı var diyor teklifleri indirip 6 gün geçtikten sonra bitirsek iki katını veriyor mu

ayeT studios ödeme yapmıyor hiç alamadım

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1608

Sun Jan 23, 2022 07:00 in Turkish

VForVendetta wrote: Mafia city bitireli baya zaman oldu credi zamanıda geçti adamlara 10 tane ticket attım hepsinede otomatik cevap atıyorlar otomatik cevapta şu bilgileri gir diyorlar onlarıda giriyorum yine otomatik mesaj atıyorlar bakalım nolucak sonumuz baya bi daralttılar

Bende ayeT Studios tan ödeme alamadım mafia city oyununa ticket atıyom sallamıyolar

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1584

Tue Jan 18, 2022 10:32 in Turkish

Denemek wrote:
huseyin1979 wrote:
gkey001 wrote: ayeT Studios tekliflerini yapmayın arkadaşlar ödeme yapmıyorlar, Mafia City oyununu bitirdim ödeme yapmadılar 3 defa ticket gönderdim ödemiyorlar.

2 offer bitirdim anında ödeme yaptılar. yanlış yönlendirmeyin insanları

ysense bilet gönder öderler..benim de bikaç teklifim ödenmemişti ysense bilet attım ödendi

onlar ysense değil dostum farklı şirket, ysense ödeme yapıyor zaten

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1582

Tue Jan 18, 2022 04:53 in Turkish

huseyin1979 wrote:
gkey001 wrote: ayeT Studios tekliflerini yapmayın arkadaşlar ödeme yapmıyorlar, Mafia City oyununu bitirdim ödeme yapmadılar 3 defa ticket gönderdim ödemiyorlar.

2 offer bitirdim anında ödeme yaptılar. yanlış yönlendirmeyin insanları

Ben aynı teklifi 2 defa bitirdim ödeme yapmadılar

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1580

Tue Jan 18, 2022 00:05 in Turkish

ayeT Studios tekliflerini yapmayın arkadaşlar ödeme yapmıyorlar, Mafia City oyununu bitirdim ödeme yapmadılar 3 defa ticket gönderdim ödemiyorlar.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1574

Mon Jan 17, 2022 01:08 in Turkish

ayeT Studios tekliflerinden ödeme alan var mı ? Mafia city oyununu 2 defa bitirdim ödeme yapmadılar, ysense offers haricinde hiçbirisi ödeme yapmıyor.

PAYONEER ALTERNATİFİ ÖDEME YÖNTEMLERİ İSTİYORUZ » Post #65

Fri Jan 14, 2022 03:10 in Turkish

Papara gelmeli

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1542

Tue Jan 11, 2022 07:26 in Turkish

Dice dreams i bitiren var mı şuan 15 seviye oldum kaç günde ödeme geliyor.

Ysense Rise of Kingdom ticket ve ödeme sorunu » Post #14

Mon Jan 10, 2022 07:53 in Turkish

Geri dönüş yapılmıyor bu oyunla alakalı 23 level oldum bugün halen ödeme yok :)

Ysense Rise of Kingdom ticket ve ödeme sorunu » Post #12

Mon Jan 10, 2022 00:10 in Turkish

Bende ödeme alamadım bitireli 9 gün oldu, ticket attım geri dönülmesi.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1525

Sun Jan 09, 2022 00:08 in Turkish

killmyself525 wrote:
gkey001 wrote:
killmyself525 wrote:
gkey001 wrote: Rise of kingdoms ödemesini ne kadar zamanda aldınız ben 22. levele geldim halen ödeme alamadım arkadaşlar.

17 olduğunuz an pendinge düşmesi lazımdı bence hemen şu dediklerimi yapın:

Telefon için: en sol en üst ysense yazısına tıkla yani ysense ana sayfasına dönmüş olacaksın sonra en sağ en üst üç çizgiye tıkla
More butonuna bas sonra help butonuna bas en üstte ysense logosunun hemen bir yanında üç çizgi var ona tıkla submit request de

Bilet gönderdim yönetime, adminede yazdım henüz cevap gelmedi
Max 5 gün içinde ulaşırlar ağır istisna bir durum olmazsa

ojoooturkey wrote: Bende başlamıştım mafia city ye ya vermezlerse 20. Seviyede
Genelde veriyor vermezse ticket açıyorlar ticket açanların çoğuna ödeniyor para ama az bir kısma para ödenmediği oluyor bence şansınızı denemenizi öneririm 30 dolar iyi para giden zaman olsun gitsin kumar gibi düşünün

Umarım ödenir bayağı zaman geçti çünkü

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1523

Sat Jan 08, 2022 10:32 in Turkish

killmyself525 wrote:
gkey001 wrote: Rise of kingdoms ödemesini ne kadar zamanda aldınız ben 22. levele geldim halen ödeme alamadım arkadaşlar.

17 olduğunuz an pendinge düşmesi lazımdı bence hemen şu dediklerimi yapın:

Telefon için: en sol en üst ysense yazısına tıkla yani ysense ana sayfasına dönmüş olacaksın sonra en sağ en üst üç çizgiye tıkla
More butonuna bas sonra help butonuna bas en üstte ysense logosunun hemen bir yanında üç çizgi var ona tıkla submit request de

Bilet gönderdim yönetime, adminede yazdım henüz cevap gelmedi
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 28, 2022 01:55:06 PST