Please wait...
HomeForumPosts by micho0305

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by micho0305

PayPal verification error » Post #1

Mon Jul 01, 2013 05:01 in General Talk

Well, I made mistake during verification my VisaElectron credit card. Stupid stupid me, - sent wrong verification code, and now it's blocked. If somebody can help me with procedure? I mean, can somebody explain to me what I have to do to verify my card correctly?! BTW, they tooked my 1.2$- (not yet return). Thanks for effort

Tasks » Post #1

Wed Jun 05, 2013 00:20 in Ex-Yugoslavia

Neznam ljudi da li je to samo meni al zadnjih desetak dana od kad su uletili ovi Nijemci i Francuzi ne otvara mi ni jedan Task- sorry try later?!

Značenje girda » Post #7

Thu May 02, 2013 03:47 in Ex-Yugoslavia

Ha! Kad dobijem 5$ na Clickgrid, isti moment idem trčim u poslovnicu Lutrije (i to Eurojackpot)..Dobitak 100%, čak i lakše pogodit 7/45 nego klikat na ClickGrid...Častim SVE forumaše!

Pojašnjenje, molim » Post #3

Thu May 02, 2013 03:26 in Ex-Yugoslavia

Hvala na dobrodošlici. I odgovoru.
Shvaćem da se tim putem ne može zaradit, nego mi nije jasan kredit, naime kažu da time "pojačavam" tj, umjesto 0.001$ dobivam 0.002$ po clicku, i da omogućavaj više Ads-a po danu- a to ne vidim. To je i bio jedini razlog da uzmem taj kredit, ne da bih reklamirao neki site..pa bio i on moj.

Pojašnjenje, molim » Post #1

Thu May 02, 2013 01:22 in Ex-Yugoslavia

Ima li neka dobra duša među iskusnijim članovima ovo foruma da mi pojasni šta se to doista događa kada pod Advertise on PTC napravim link na određenu stranicu,kupim kredit, dodam novi PTC advert, link se odobri pojavi se na MY PTC advertising (assign Ad credits je odobreno i označeno)? Naime, niti vidim promjene na mom računu (sem šta su mi skinuli 1.2$, naravno), niti su mi digli rating, niti se klik s 0,01 digao. Samo stoji 500 kredita, neiskorišteno(?).
Hajde budite ljubazni pa mi objasnite to kao malom djetetu od 6 g.
Nije da sam baš extra glup, a Engleski čitam i pišem već godinama.
Hvala svima na trudu.
Pozdrav iz Lovrana

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #233

Tue Apr 30, 2013 04:35 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima iz Hrvatske.
Novac ne priznaje granice, ovdje smo da se zabavimo, ubijemo vrijema a možda i zaradimo koji cent.javascript:;
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 6, 2021 04:19:18 PST