Please wait...
HomeForumPosts by mondriani

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mondriani

NOVAC » Post #9

Sat Jul 20, 2013 18:52 in Ex-Yugoslavia

Svaki cent je zarađen ukoliko imate strpljenja :P

Pitanje u vezi PayPal racuna » Post #11

Sun Jul 14, 2013 16:53 in Ex-Yugoslavia

Ukoliko želite podići novce u roku od 5-7 dana, imate PayPal naknadu od $5.00 USD po transakciji. Ukoliko ne želite podizati novce u roku od 30 dana, prebacivanje novca na karticu vrši se automatski bez potrebnog zahtjeva.

Hvala mom sponzoru Selenius-u na premiumu » Post #7

Wed Jun 26, 2013 08:58 in Ex-Yugoslavia

Primjer:

USD 1.95PP*8842CODE 30571

Trebate na paypal (tamo gdje Vas zatraže unošenje četveroznamenkastog broja) unijeti broj 8842.

Hvala mom sponzoru Selenius-u na premiumu » Post #6

Wed Jun 26, 2013 08:52 in Ex-Yugoslavia

Od banke u kojoj ste otvorili račun zatražite da Vam šalju izvode putem mail-a. Clixsense Vam šalje obavijesti na isti taj mail u kojem trebate provjeriti "cod" za verificiranje. Kada dobijete "cod" od banke, unesite ga na paypal (paypal traži taj "cod") i bit će Vam verificiran.

Nadam se da će te uspijeti :)

Pitanja i saveti » Post #583

Thu Jun 20, 2013 08:28 in Ex-Yugoslavia

Prvo ubacite u 5. brzinu :)... odaberite opciju PREMIUM (nije skupo). Upoznajte svoje prijatelje s onim što radite pa im pošaljite svoj Clixsense link za prijavu (kada se oni prijave vi postajete njihov mentor i ide brže)...nema razloga da ne pokušaju :) ...i naravno, budite strpljivi.

Clixsense će vas vremenom nagraditi...do tada, postat ćete veliki obožavatelj kućnih ljubimaca :)

clixsense na androidu » Post #2

Sun Jun 02, 2013 18:29 in Ex-Yugoslavia

Koliko mi je poznato "Pametni telefoni" ne podržavaju flash pa je to razlog zbog kojeg nije moguće pregledavati reklame s kojima se susrećemo na Clixsense-u...

Brzi Start » Post #2

Tue Apr 09, 2013 18:47 in Ex-Yugoslavia

Premium definitivno :clap:

Prijateljsko pokroviteljstvo i zašto je važno! » Post #4

Tue Mar 12, 2013 14:48 in Ex-Yugoslavia

Takvim sponzorima se treba odužiti na najbolji mogući način - nastaviti! Strpljenje će na kraju biti vrijedno truda. Moj sponzor nije tako galantan kao tvoj Aneri10...no, nema veze...PREMIUM sam bez obzira na njega...lijepa priča sa Clixsense se nastavlja :)

I da mogu, odabrala bih za sponzora WeeCash-a...čovjek koji jako dobro radi svoj posao i pri tom pomaže početnicima kako bi svi zajedno bili jedan veliki BALKANICA TEAM :)

Šteta što ne možeš sam/a odabrati po želji sponzora - to je jedini nedostatak Clixsense-a.

Sve ostalo je za 5!

Pitanja i saveti » Post #409

Mon Mar 11, 2013 05:43 in Ex-Yugoslavia

Poštovani WeeCash,

kako sponzorirati referala na PREMIUM bez skidanja zarade s moje bilance. Da li je moguće uplatiti sponzorstvo u ukupnom iznosu od 15$ (putem kartice)? Hvala...

Pitanja i saveti » Post #407

Sun Mar 10, 2013 06:03 in Ex-Yugoslavia

Poštovani WeeCash,

Dobila sam poruku od svog sponzora no zanima me na koji način mogu brisati poruke (mail od sponzora nije vidljiv - privat)...

Prijateljsko pokroviteljstvo i zašto je važno! » Post #1

Sun Feb 24, 2013 13:58 in Ex-Yugoslavia

Lijepi pozdrav svima...htjela bih se osvrnuti na sponzore i njihov odnos prema referalima. Za svaku je pohvalu primjer kojeg navodi "lesorsier" kako ga je sponzor (sa Novog zelanda) motivirao da još bolje radi tako što ga je prebacio u premium status:

We are pleased to inform you that your ClixSense Sponsor ******* has upgraded your account to PREMIUM status for a full year, starting today, without any cost to you!

Message from your sponsor: Hi There,

To express my appreciation on your effort, I am therefore giving you a new year gift - free one year premium membership. You will earn more from your referrals and tasks. Please refer to the premium benefits.

A sad par rečenica o mom sponzoru koji se zove "rimuski"...isti mi se obratio na sljedeći način i to s prvom porukom:

Pitajte najbliže prijatelje i rodbinu da vam budu referali. Vi, referali, mi donesete oko 90% dnevne zarade. :)

Svjestan je da sam aktivna sa svojim referalima te da se maksimalno trudim raditi na svom timu no žao mi je što to ne primjećuje. U prvom planu mu je zarada a ne stvaranje kvalitetnog kolegijalnog odnosa iako svi radimo s istim ciljem. Nadam se da će pročitati ovu poruku i pokazati gestu kao što je "lesorsier-u" učinio njegov sponzor. Nakon toga sam spremna svoje referale motivirati upgrade-om jer vjerujem da se na taj način cjelokupan posao diže na viši nivo...prijateljskog pokroviteljstva.

Eto, nadam se da će biti više prijateljskih gesta upgrade-a.

Sve vas toplo pozdravljam i želim puno uspjeha... :)

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #212

Mon Feb 18, 2013 18:50 in Ex-Yugoslavia

Poštovani WeeCash...što znači "$2 po upgrade-u"...odnosno na koji način se radi upgrade :roll: hvala na podršci koju nam pružate, početak je uvijek nezgodan za snalaženje :)

Kako poslati tiket :roll:

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #210

Sun Feb 17, 2013 15:44 in Ex-Yugoslavia

Lijepi pozdrav svima...molim WeeCash-a da mi pojasni što znači te kako se isto primjenjuje:

Upgrade Commissions * $2.00 per upgraded direct referral

* PREMIUM members will get paid through 8-Tiers for referrals who also upgrade their accounts as opposed to only 1-Tier for STANDARD accounts

Dodatno, na koji način mogu odgovoriti svom sponzoru koji mi je poslao poruku...ne vidim način.

Unaprijed hvala... :)

VAZNO! Porezi za unovcavanje cekova iz SAD-a. » Post #20

Fri Feb 15, 2013 13:45 in Ex-Yugoslavia

Hvala Vam na odgovoru, WeeCash...

VAZNO! Porezi za unovcavanje cekova iz SAD-a. » Post #18

Fri Feb 15, 2013 07:52 in Ex-Yugoslavia

Lijepi pozdrav svima...molim WeeCash-a da mi odgovori što treba uraditi da se uz USERNAME s desne strane zida vidi visina zarade te broj referala. Hvala...

Finally WON at the grid !!! » Post #9

Fri Feb 15, 2013 07:15 in Your Stats

Super, vivsclix! :clap:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 4, 2021 21:25:29 PST