Please wait...
HomeForumPosts by joppa

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by joppa

Tasks » Post #209

Sat Feb 02, 2013 11:35 in Ex-Yugoslavia

jel mi moze neko objasnit kako "ubrzat" obavljanje taskova?

Pitanja i saveti » Post #367

Wed Jan 30, 2013 05:10 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
joppa wrote: imam pitanje vezano za mog sponzora,zanima me kako ga mogu kontaktirati,posto mu nevidim mail?

Neki sponzori jednostavno odluce da ne ukazu svoj email referalima.
Jedino sto mozes uraditi jeste traziti od admina da mu posalju email gde ce mu dati do znanja da hoces da ga kontaktiras....
ClixSense Help Center

a postoji li opcija da "raskinem" sponzorstvo da bi neko drugi bude sponzor?

Pitanja i saveti » Post #365

Wed Jan 30, 2013 05:00 in Ex-Yugoslavia

imam pitanje vezano za mog sponzora,zanima me kako ga mogu kontaktirati,posto mu nevidim mail?

Tasks » Post #195

Mon Jan 28, 2013 14:56 in Ex-Yugoslavia

posto mi je malo cudno danas sam imao u ponudi 2 al ih nisam mogao radit,neznam jel do mene ili?

Tasks » Post #193

Mon Jan 28, 2013 14:49 in Ex-Yugoslavia

dobiva li se ista registriranjem na ovaj cloudflower posto ovih taskova nema?

Pitanja i saveti » Post #349

Sat Jan 26, 2013 06:05 in Ex-Yugoslavia

imam jedno pitanje odnosno problem radio sam taskove kod kuce (bih) trenutno sam u hrvatskoj i pise mi da mi taskovi nisu dostupni...ako moze objasnjenje ili rijesenje problema...hvala

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #185

Sat Jan 26, 2013 04:35 in Ex-Yugoslavia

pozdrav iz mostar,evo i ja sam odlucio krenuti u ovo,ima dosta stvari koje mi nisu bas najjasnije al polako se navikakvam,najvise problema mucim oko taskova,ovaj forum mi je dosta pomogao nadam se da cu pronaci ovih referala,pozdrav svima
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 29, 2021 21:12:37 PST