Please wait...
HomeForumPosts by makedon47

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by makedon47

Birbirimizi tanıyalım » Post #113

Sat Feb 16, 2013 17:02 in Turkish

merhaba :)

Birbirimizi tanıyalım » Post #112

Sat Feb 16, 2013 17:00 in Turkish

merhaba

Clixsense Yardım » Post #399

Fri Jan 25, 2013 13:21 in Turkish

evet tesekkur ederım busıtenın adı kullanılarak yapılan bır duzmce sanrıım yenı fark ettım en azından sızınde bu asıtayla bılgınız lmus oldu tesekkurler

Clixsense Yardım » Post #397

Fri Jan 25, 2013 12:43 in Turkish

napolyon da clıxsense nın bır kazanc seklı degıl mı burda odemeler kısmında sponsorumun attıgı lınkle uye oldum ancak yenyım sponsorumada nasıl ulascam bılemıyorum Yalnız napolyona uye olduktan sonra odemler kısmında eger nakıt cekmek ıstıyorsanız dyor

Ňaplarınızı nakde çevirmeniz için önce 100 TL karşılığı olan 100.000 ňapa ulaşmanız gerekmektedir.

Ňapolyon tarafından ödemenin yapılabilmesi için Profil Bilgilerim bölümündeki tüm alanların TC Kimlik Numaranız ile birlikte dolu olması gerekmektedir.

Ödemenin Yapılacağı Hesap Tercihi
Varsayılan banka hesabım Alternatif banka hesabım
IBAN
Uluslararası Banka Hesap Numaranızı (IBAN) bankanızın internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Not: Eğer birden fazla e-posta adresi ile üye olduysanız, sadece bir tek üyeliğiniz kabul edilerek yalnız bu üyeliğe ait hesaba ödeme yapılacaktır. Diğer üyelikleriniz geçersiz sayılacak, bu üyeliklerle kazandığınız ňaplar nakde dönüştürülmeyecektir.

bu sıtede contak ıcın bır adres bulamadım ve burdakı yetkılılerden rıca edıyorum bu napolyon sıtesıde sızemı aıt .....

Clixsense Yardım » Post #394

Fri Jan 25, 2013 10:08 in Turkish

nasıl yazılır onuda bılmıyorum ama burda telefon ve napolyon uyleıkte tc kımlı bılgılerı ıstenıyor ne alaka tc kımlıgımızı neden verelım bı acıklama ıstıyorum

Clixsense Yardım » Post #393

Fri Jan 25, 2013 10:08 in Turkish

melekaltin wrote: öncelikle forumda yeni yazılanlar en son sayfada mı yoksa ilk sayfadamı gözüküyor? asıl sorumda para çekme bölümü ödeme isteyebileceğimiz limit olan 10 dolara ulaşınca mı aktif olacak? şu anda göremiyorum da?

Benım merak ettıgım konu telefon numarası veya napolyon uyelıklerde tlf gectım bırde tc kımlık numarası ıstenıyor sebep tc kımlık numaramızı verelım varmı boyle sacma brsey arkadaslar bı gafletle ev tlf yazdım ancak ne baska bır tlf numaram nede tc kımlık numaramı verme nıyetım yok bunun ıcın bırı bana cok gecerlı bır neden soylessın
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 23, 2022 05:27:29 PST