Please wait...
HomeForumPosts by ddjelmo

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ddjelmo

ClixGrid » Post #1297

Tue Dec 16, 2014 17:16 in Ex-Yugoslavia

ju :D

ClixGrid » Post #1206

Thu Oct 16, 2014 14:39 in Ex-Yugoslavia

hahah.

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #246

Fri May 02, 2014 07:34 in Ex-Yugoslavia


Ovako bude par dana i onda vrati sve na racun...

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #243

Sun Apr 27, 2014 08:27 in Ex-Yugoslavia

Vec duze vreme ne mogu da isplatim novac sa clixsense?
Paypal mi je aktivan vec sam dosta toga kupio preko njega.

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #226

Wed Dec 18, 2013 14:14 in Ex-Yugoslavia

Meni i dalje nece da isplati.

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #221

Mon Dec 02, 2013 14:18 in Ex-Yugoslavia

ddjelmo wrote: Ne moze da mi isplati na paypal.
Kliknem na cashout i onaj dan kad treba da isplati samo vrati sve na acc.


Bump......

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #218

Mon Nov 25, 2013 15:22 in Ex-Yugoslavia

I dalje nisam uspio da isplatim.

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #217

Tue Nov 19, 2013 14:47 in Ex-Yugoslavia

Ne moze da mi isplati na paypal.
Kliknem na cashout i onaj dan kad treba da isplati samo vrati sve na acc.

ClixGrid » Post #738

Fri Nov 01, 2013 16:17 in Ex-Yugoslavia

- 3.228 (5 Extra c.)

ClixGrid » Post #736

Thu Oct 31, 2013 16:06 in Ex-Yugoslavia

- 3.191 (5 Extra c.)

ClixGrid » Post #733

Tue Oct 29, 2013 17:48 in Ex-Yugoslavia

- 3.122 ($ 0.10)

ClixGrid » Post #731

Sun Oct 27, 2013 17:10 in Ex-Yugoslavia

- 3.070 (5 Extra c.)

ClixGrid » Post #726

Tue Oct 22, 2013 14:24 in Ex-Yugoslavia

- 2.920 (5 Extra c.)

ClixGrid » Post #718

Wed Oct 16, 2013 15:50 in Ex-Yugoslavia

- 2.720 (5 extra c.)

- 2.737 (5 extra c.)

ClixGrid » Post #714

Tue Oct 15, 2013 15:22 in Ex-Yugoslavia

- 2.675 ($ 0.10)

ClixGrid » Post #713

Mon Oct 14, 2013 14:22 in Ex-Yugoslavia

- 2.639 (5 Extra C.)

ClixGrid » Post #701

Sun Oct 06, 2013 14:19 in Ex-Yugoslavia

- 2.412 ($ 0.10)

ClixGrid » Post #698

Fri Oct 04, 2013 16:58 in Ex-Yugoslavia

- 2.351 (5 Extra c.)

ClixGrid » Post #688

Sat Sep 28, 2013 17:09 in Ex-Yugoslavia

- 2.177 ($0.10)

ClixGrid » Post #686

Fri Sep 27, 2013 16:45 in Ex-Yugoslavia

- 2.131 (5 extra c.)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 6, 2021 10:37:54 PST