Please wait...
HomeForumPosts by luditokmak

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by luditokmak

Tasks » Post #217

Sun Feb 03, 2013 08:59 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
luditokmak wrote: Da li je razmjena podataka ako kažem da je moj nick svugdje isti. NEKOGA OD VAS SAM PRONAŠLA NA JEDNOJ MREŽI PO NICKU sa ClixSense.

To je ok. :)

Da li smijem spominjati skype? :?:

Tasks » Post #215

Sun Feb 03, 2013 07:32 in Ex-Yugoslavia

Da li je razmjena podataka ako kažem da je moj nick svugdje isti. NEKOGA OD VAS SAM PRONAŠLA NA JEDNOJ MREŽI PO NICKU sa ClixSense.

Pitanja i saveti » Post #371

Sun Feb 03, 2013 03:31 in Ex-Yugoslavia

Ugodno iznenđenje. Netko mi uplatio PREMIUM. VJEROJATNO MOJ SPONZOR. Hvala zmakrom. :thumbup:

Tasks » Post #203

Sat Feb 02, 2013 00:30 in Ex-Yugoslavia

FIND AN ADDRESS ON A WEBSITE!! (International)

Zadatak na kojem mi se čini da se može ubrzati, idem probati.

Tasks » Post #202

Fri Feb 01, 2013 23:50 in Ex-Yugoslavia

Answer a Few Questions About A Business's Address! (International)

Na gornjem zadatku sam skontala kako ubrzati, zbog nepažnje sam nažalost pala na 88% i kažu mi da sad za mene nema više posla na ovom zadatku.

Više se ne čudim kako netko nalupa 300, 800 i više zadataka u roku britva.

Naravno to se dešava samo kad ima zadataka sličnih gore navedenom.

Tasks » Post #189

Sun Jan 27, 2013 08:15 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
luditokmak wrote: WeeCash, nisi komentirao moj post o istom zadatku a različitim odgovorima.

Da, jer taj nisam radio. Zao mi je.
U poslednje vreme radim jako malo taskova pa ako neko upita za neki koji sam radio na to pitanje cu rado odgovoriti.

Probleme s taskovima mozes i tu da podelis: Tasks | Members Lounge | ClixSense Forum . To je sekcija foruma namenjena iskljucivo za probleme oko taskova ali moras da pises na engleskom.

Napisala sam prigovor (na engleskom), ali nema odgovora.
Ovo što sam gore ubacila i bez da si radio taj zadatak jasno je je da su prljavi igrači. Isti zadatak, različiti su im odgovori.

Tasks » Post #187

Sun Jan 27, 2013 05:12 in Ex-Yugoslavia

WeeCash, nisi komentirao moj post o istom zadatku a različitim odgovorima.

Tasks » Post #185

Sun Jan 27, 2013 04:46 in Ex-Yugoslavia

Danas nema taskova. Ili sam kažnjena zbog prigovora od jučer??? :silent:

Tasks » Post #183

Sat Jan 26, 2013 01:57 in Ex-Yugoslavia

Dogodio mi dva puta isti zadatak, u treningu i za ozbiljno. Sjetila sam se tog zadatka iz treninga i odgovorila kako su mi ispravili. GLE ČUDAAAAAAAAAA! Sad je točno ono prvo što je bilo pogrešno.
Ubacujem obje varijante.
1. VARIJANTA
Company Name: Gannett Co Inc
Leader Name: John Williams
Document: Follow this link to view the PDF report!
Check on (and around) pages: 9
Also check on (and around) pages: 10
Biography: President, Gannett Digital Ventures (January 2008-present). Formerly: President, Gannett Digital (January 2006-December 2007); Senior Vice President, Diversified Business and Development, Newspaper Division (2003-2005). Age 60.
Visit the URLs above and look for John Williams. Then answer the following questions about each leader's professional bio. You may have to click around to find the right information. Sometimes, information you need is NOT in the bio but it IS on the document!!!
Does the document or bio mention that this leader is a member of one or more COMMITTEES?(required)
YES, this leader is a member of one or more committees
NO, this leader is not a member OR there is no information on committees
Committees are different from companies or universities.
For the question titled "Select the name of the committee here (or the closest match)." you answered: "Management" but the correct answer was: "Not Listed".

The reason for this is: "Member of the Gannet Management Committee. It is not one of our options so select not listed and type in the name of the committee."
2. VARIJANTA
Company Name: Gannett Co Inc
Leader Name: John Williams
Document: Follow this link to view the PDF report!
Check on (and around) pages: 9
Also check on (and around) pages: 10
Biography: President, Gannett Digital Ventures (January 2008-present). Formerly: President, Gannett Digital (January 2006-December 2007); Senior Vice President, Diversified Business and Development, Newspaper Division (2003-2005). Age 60.
Visit the URLs above and look for John Williams. Then answer the following questions about each leader's professional bio. You may have to click around to find the right information. Sometimes, information you need is NOT in the bio but it IS on the document!!!
Does the document or bio mention that this leader is a member of one or more COMMITTEES?(required)
YES, this leader is a member of one or more committees
NO, this leader is not a member OR there is no information on committees
Committees are different from companies or universities.
For the question titled "Select the name of the committee here (or the closest match)." you answered: "Not Listed" but the correct answer was: "Management".
The reason for this is: "John Williams is a member of the Gannet Management committee. We first looked at the suggested pages, then searched for "Williams". We found this information on page 10 of the PDF. The black circle next to his name matches up with the circle in the key at the bottom of the page indicating his committee membership."

Pomoc oko Tasks i Offers » Post #14

Thu Jan 10, 2013 08:53 in Ex-Yugoslavia

luditokmak wrote:
luditokmak wrote:
luditokmak wrote:
WeeCash wrote:
luditokmak wrote: Svaki dan u svakom pogledu ..... Nema zadataka, nema oglasa pa sam šalabazala naokolo i hop!? :roll:
BANERI
Sign In - ClixSense

Banere mozes koristiti za reklamiranje svog affiliate ( referalnog ) linka..

Daaaa, zato sam ubacila, možda netko kao i ja do sad nije znao.

Ubacila sam baner na moju fb stranicu. I gle čuda pojavio se jedan referral. Kako mogu znati tko je to, kako stupiti u kontakt s njim?

Pronašla sam ga, imam sve podatke.

Pomoc oko Tasks i Offers » Post #13

Thu Jan 10, 2013 08:51 in Ex-Yugoslavia

luditokmak wrote:
luditokmak wrote:
WeeCash wrote:
luditokmak wrote: Svaki dan u svakom pogledu ..... Nema zadataka, nema oglasa pa sam šalabazala naokolo i hop!? :roll:
BANERI
Sign In - ClixSense

Ubacila sam baner na moju fb stranicu. I gle čuda pojavio se jedan referal. Kako mogu znati tko je to, kako stupiti u kontakt s njim?

Pronašla sam ga, imam sve podatke.

Pomoc oko Tasks i Offers » Post #12

Thu Jan 10, 2013 08:48 in Ex-Yugoslavia

luditokmak wrote:
WeeCash wrote:
BANERI
Sign In - ClixSense

Ubacila sam baner na moju fb stranicu. I gle čuda pojavio se jedan referal. Kako mogu znati tko je to, kako stupiti u kontakt s njim?

Pomoc oko Tasks i Offers » Post #11

Wed Jan 09, 2013 15:08 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
BANERI
Sign In - ClixSense

Pomoc oko Tasks i Offers » Post #9

Wed Jan 09, 2013 13:27 in Ex-Yugoslavia

Svaki dan u svakom pogledu ..... Nema zadataka, nema oglasa pa sam šalabazala naokolo i hop!? :roll:
BANERI
Sign In - ClixSense

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #103

Thu Jan 03, 2013 12:20 in Ex-Yugoslavia

Daniel44e wrote: Zdravo. Jas sum od Makedonija. Dali moze da mi kazete kolku e minimalnata isplata i dali preku Payza zemaat provizija? Pozdrav

Cashout Mogućnosti i uvjeti
Način Minimalna cashout Pristojba Kada
Premija Standard
PayPal (Sjedinjene Američke Države) 6,00 dolara 8,00 dolara 2% do 1,00 dolara Na ponedjeljkom i petkom ³
PayPal (ostatak svijeta) 6,00 dolara 8,00 dolara 2% do 20 dolara Na ponedjeljkom i petkom ³
Payza 6,00 dolara 8,00 dolara 2,5% + 0,25 $ do 4,00 dolara Na ponedjeljkom i petkom ³
Liberty Reserve 25,00 dolara 1% do 2,99 dolara ² Na ponedjeljkom i petkom ³
Provjeriti
Sjedinjene Američke Države, Kanada, Meksiko
10,00 dolara 1,50 dolara Mjesečno na Prvom ponedjeljak
Prijava (International)
Ostatak svijeta
100,00 dolara 2,00 dolara Mjesečno na Prvom ponedjeljak
* PayPal neće zaračunava više naknade za primanje naše uplate. Mi plaćamo njihove naknade.
* Vaša banka može vam naplatiti naknadu za polaganje naše provjere. Molimo konzultirati sa svojom bankom.
² Ove naknade će se naplatiti prema plaćanja procesor.
³ Uplate se šalju ponedjeljkom i petkom na ili prije 17:00 EST (New York Vrijeme)

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #102

Thu Jan 03, 2013 12:20 in Ex-Yugoslavia

Daniel44e wrote: Zdravo. Jas sum od Makedonija. Dali moze da mi kazete kolku e minimalnata isplata i dali preku Payza zemaat provizija? Pozdrav

Pročitaj starije postove, sve je već napisano nekoliko puta.

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #177

Sun Dec 30, 2012 06:44 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav cijeloj ekipi. :xcs:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 24, 2022 21:34:45 PST