Please wait...
HomeForumPosts by dimitar2ov

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by dimitar2ov

As of this posting $3,364.36 » Post #66

Sat Feb 23, 2013 12:29 in Payment Proofs

BRAVOOOO

pitanje » Post #3

Sun Jan 27, 2013 07:30 in Ex-Yugoslavia

znaci kao sto sam te shvatio ,najbolje je da skupim 17$ i nadogradim se u premium , svaki dan sam redovan na klikovima ,na taskovima nisam bas jer nekad mi ne ide od ruke ,ali uglavnom 2-3 puta na dan sam na CS , sve klikove isklikujem i na clixgridu isklikam sve madana tom se nemoze nesto zaraditi .

pitanje » Post #1

Sun Jan 27, 2013 07:23 in Ex-Yugoslavia

Zdravo ,imam vec 5.03$ i jedan referal ,sta je najpametnije da radim s tim 5 dolara ,da sakupim 8 pa da ih povucem ,nije mi bas to nesto ,da sakupim 17 pa upgradim moj standard u premium ,sto je dugo vreme klikanja ,dali mogu da kupim direktne referale i kako ,nemogu se snaci ,neznam sta je najpametnije dA uradim ,hvala puno ,ako mi neko moze dati odgovor ,znam da g-din Wee Cash zna odgovore na sva pitanja ,iako mi nije sponzor ,taj sto mi je sponzor je zakljucan tako ga nemogu nista pitati ,hvala jos jedanput

Tasks » Post #172

Tue Dec 11, 2012 14:25 in Ex-Yugoslavia

Hvala , Dobro Vas nasao na forum .
neznam kako i sta da odradim ,da kupim dijamnte ili rolex na aukcii ? tamo pise earn 16$ kao za kupovanje , i sve su stvari na aukcii ,trazi da se logiram , i valjda trebam glumiti ludaka i da dizem cijene onima koji su vise digli neku cijenu , a koja je jos niza u odnosu prave cijene produkta na aukcii , ja sam bar tako shvatio , ali nema veze ,nekada ako imas vremena ,napisi par reci o tome ,hvalati , pozzz :)

Tasks » Post #170

Tue Dec 11, 2012 08:44 in Ex-Yugoslavia

JEL ZNA NEKO KAKO SE ZARADZUJE PREKO OFFERSA <U STVARI COMPLETE OFFERS ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 3, 2021 12:29:48 PST