Please wait...
HomeForumPosts by bozjak

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by bozjak

Tasks za level 0 » Post #785

Sat Aug 27, 2016 10:54 in Ex-Yugoslavia

imao sam tacnost generalnu 68.9,mjesec dana nisam radio taskove oni mi skinuli na 65.2,nemam komentar samo vidim da sve rade samo da se ljudi ne docepaju levela

Pitanja i saveti » Post #2107

Mon Mar 14, 2016 23:52 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote:
cayaaa wrote:
pupijevi wrote: Ne znam za ta dva no ja koristim paypal bez ikakvih problema pa ne razumem zasto ne bi i ti?

koliko cekas od prilike isplatu sa CS na paypal , jel ima odredjeni rok(cito sam malo na forumu nekome traje 3 dana nekome 6 ) il kako kad , da mogu ustimat da na Pay lijeze prije prvog da automatski prebacuje i ne uzima proviziju :D

Bome u zadnje 2 ture sam morao da zatrazim transfer cak 2 nedelje pre zadnje srede u mesecu.

Uvek je bilo bez problema zatraziti cak i 24h pre zadatog roka no sada su nesto usporili sa isplatama pa moram zatraziti i pre nego da cekam zadnju sredu u mesecu jer nikad se ne zna kada ce im banuti da pogledaju zahtev.

Tako da sam sada u modu da zatrazim transfer 20 u mesecu pa da se nadam da ce mi isplatiti do 1 i onda PP automatski radi posao.

Zaista mi nije jasno zasto CS ovako zajebava narod sa isplatama dok recimo kod konkurentskog sajta je instant isplata.Cim pritisnete send pare su na PP racunu.Da nije ovog weekly contesta odavno bi napustio CS jer opasno pocinju da idu na zivce.
koristim paypal ali sajt sa kojeg treba da izvucem pare vise ne isplacuje na paypal

Pitanja i saveti » Post #2103

Mon Mar 14, 2016 05:37 in Ex-Yugoslavia

ljudi sta je povoljnije za bosnu i hercegovinu,payeer ili solid trust pay,samo na ova dva zla mogu da iscupam pare sa doticnog sajta :oops:

Pitanja i saveti » Post #2028

Sat Mar 05, 2016 11:18 in Ex-Yugoslavia

ljudi jel ima jos neki platni procesor da salje pare na karticu kao paypal bez naknade,paypal to radi 1 u mjesecu a da je upotrebljiv u bih,ako nema koji odabrati sem payza,treba da iscupam pare sa jednog sajta a paypal ih otkovo

Pitanja i saveti » Post #1364

Wed Dec 30, 2015 08:43 in Ex-Yugoslavia

sizika66 wrote: To je promenjeno, sada se vrsi isplata svaki dan osim vikendom, ali se na isplatu ceka od 3 dana pa navise, od dana kada se podnese zahtev.

ej hvala,pa ja vidim nesto nije kako treba

Pitanja i saveti » Post #1362

Wed Dec 30, 2015 08:14 in Ex-Yugoslavia

isplata je sad petkom i koji jos dan.ne mogu da nadjem

Tasks » Post #24

Wed Jul 01, 2015 11:43 in Ex-Yugoslavia

whitetqueen wrote: Situacija sa Dashbosard-om je očajna...

Tačno 11. juna sam izgubila nivo 1 i to iz meni ne jasnih razloga, i od tada Dashboard stoji zamrznut. Od tog datuma uradila preko 100 taskova, tačnije oko 118 i ni jedan, ali baš ni jedan, mi nije prikazan na Dashboard-u?!

Poslala sam tiket, ali odgovor koji je stigao je nejasan: ako nema test pitanja onda se task ne računa, ako je zadatak označen kao loš isto se ne računa, ako su taskovi prepoznaj autora, onda se ni oni ne računaju, pa šta se na kraju uopšte računa?

A još manje mi je jasno zašto se na Clixsens account se vide taskovi i računaju se, a na Dashboardu se ne računaju?! I što me najviše brine je kako da vratim novo 1, ako ni ovih 118 taskova nije dovoljno sa procentom preko 85%?

e neznam i kod mene ne broje zadatke uopste,samo broje promasaj i to odmah,nama balkancima mogu kako god,i da i meni su poslali odgovor,plitak potok a voda duboka

taskovi? » Post #7

Wed May 06, 2015 08:23 in Ex-Yugoslavia

Arisat wrote: au jebote, pa sta nam rade QQ haha
znaci samo da cekam? nije nista kod mene problem?

ne,cekaj

taskovi? » Post #5

Wed May 06, 2015 02:54 in Ex-Yugoslavia

Arisat wrote: nema takav task Belarada, ne znam kako da dobijam levele, i da instalirao sam addon pre jedno 3 dana

nema taskova za lvl 0 vec 15-20 dana,a zasto, jebem li ga

Pitanja i saveti » Post #1079

Tue Mar 17, 2015 06:38 in Ex-Yugoslavia

da,hvala jos jednom,usput poslove sam uradio u petak,i juce jos dodatnih 14,dosad su mi ulazili u acjurejsi a sad vise ne,koliko vidim nama sa balkana moze svakako,poz ;)

Pitanja i saveti » Post #1077

Tue Mar 17, 2015 06:21 in Ex-Yugoslavia

hvala ti puno,ali posto sam ja level 0 i samo te poslove i dobijam onda mi nije jasno kako cu doci do lvl 1,jer samo i dobijam article ne article :P

Pitanja i saveti » Post #1075

Tue Mar 17, 2015 05:59 in Ex-Yugoslavia

ja stvarno neznam sta ovi na crowdfloweru rade,uradio sam 79 taskova article koji mi uopste nisu uracunali u akjurejsi iako sam ih odradio sa odlicnom tacnoscu,poslao sam im tiket i evo sta su mi napisali,mada nisam bas dobar sa engleskim a translate je nedo bog nikom,pa ako moze neko da kaze nesto za ovaj njihov odgovor__________________________________
Hi bozjak,
Thanks for writing in about your Dashboard Work Statistics. Your concern has been recorded.
Your Dashboard Work Statistics are based on the number of test questions you have encountered in jobs, but not all jobs in your Job History are added to your Dashboard Work Statistics. These jobs are NOT included in your Dash Work Statistics:
1. Simple search jobs where you locate information on the internet and answer Yes or No questions, such as the job “Help us Identify Authors”.
2. Jobs that do not have test questions. Jobs listed in your Job History with a “-” in the Test Question columns, do not have test questions. Examples are surveys, jobs that use the Bookmarklet or CrowdFlower Extension tools, etc.
3. Subjective jobs that ask your opinion.
4. Jobs that are identified as broken or problematic. The stats from these jobs are removed by admins if the overall impact on our Contributors was negative. Even if you did great on a job, the job’s stats are excluded from everyone’s Dashboard Work Statistics.
You can read more in this Help Topic Article:
https://crowdflower.desk.com/customer/portal/articles/1745059-do-all-jobs-affect-the-statistics-on-my-dashboard-and-my-performance-level-standing-
To reply to this email ticket, from your email account click Reply, type REOPEN TICKET, type your message, and click Send.
Sincerely,
The Community Support Team
hvala unaprjed

Pitanja i saveti » Post #1054

Tue Mar 03, 2015 02:19 in Ex-Yugoslavia

jel imao neko problema sad prvog marta sa paypalom,meni jos stoje pare tamo na balansu uopste mi nije sad prvog marta otislo automatski na karticu,do sad nisam imao problema i nesto mi tamo pise iznad balansa payment status grossary,doduse pare sam povukao 2-3 dana na paypal prije 1 marta ako ima neke veze

Pitanja i saveti » Post #1051

Sun Feb 22, 2015 02:57 in Ex-Yugoslavia

hvala

Pitanja i saveti » Post #1049

Sun Feb 22, 2015 00:28 in Ex-Yugoslavia

kojim danima ide isplata,ponedeljak i koji bjese drugi

ClixGrid » Post #789

Thu Dec 12, 2013 16:41 in Ex-Yugoslavia

kibo95 wrote: da li su dobici nausmicno rasporedjeni ispod nekog od tih polja i svi jednaki za sve korisnike,tj da li ako neko od vas otvori recimo polje 2:25 i dobije 0.1 dolar,da li cu i ja kad isti dan otvorim to isto polje sigurno dobiti 0.1$?

aha. kako da ne

Pitanja i saveti » Post #670

Wed Sep 25, 2013 06:49 in Ex-Yugoslavia

demarko84 wrote: Da li jos vazi pravilo da se za 50 uradjenih taskova dobija 5 dolara?

koliko ja znam 5 dolara dobijas kad zaradis 50 dolara na taskovima a ne ovo sto ti rece

Pitanja i saveti » Post #657

Fri Sep 06, 2013 11:19 in Ex-Yugoslavia

jel neko zna mozda kako se konvertuju krediti u kes na traficu easyhits4u

Pitanje u vezi PayPal racuna » Post #7

Fri Jun 28, 2013 10:15 in Ex-Yugoslavia

moj savjet,nista ne prebacuj na paypal dok ne zavrsis sve pojedinosti do kraja

Rentiranje referala. » Post #4

Thu Jun 27, 2013 19:03 in Ex-Yugoslavia

bjezi glavom bez obzira od tih ponuda
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 6, 2021 02:59:53 PST