Please wait...
HomeForumPosts by gogiclav

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gogiclav

Pitanja i saveti » Post #372

Sun Feb 03, 2013 03:59 in Ex-Yugoslavia

OMrki wrote: Imam pitanje.Koliko bih za godinu dana mogao da zaradim u clixsense bez referala i sa standardnim paketom.

Pa i ne baš puno. Moraš se potruditi i rješavati taskove, jedino na taj način. A onda sve ovisi koliko ćeš taskova rješavati. Potrudi se pa skupi kojeg referala. 8-)

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #192

Sun Feb 03, 2013 03:59 in Ex-Yugoslavia

:thumbup:
tamara86 wrote: Pozdrav svima iz Hrvatske!!!!

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #124

Sat Feb 02, 2013 04:27 in Ex-Yugoslavia

suziljilja wrote:
WeeCash wrote: Zamolio bih sve da postaju slike svojih isplata u ovom topic-u. :)
Hvala.

Molim vas da mi objasnite kako uopste mogu podici novac i kako ovo funkcionise?
Hvala .

Novac možeš primati na Paypal ili Payza račun. Moraš se registrirati na neki od njih. Kada na Clixsensu skupiš 8 dolara zatražiš isplatu i ona ti bude isplačena na tvoj račun. Jednostavno.

Pitanja i saveti » Post #347

Wed Jan 23, 2013 08:37 in Ex-Yugoslavia

anes1023 wrote: Pozdrav svima
Novi sam ovdje i bas ne razumijem nacine isplate.volio bih da mi neko detaljno to objasni.unaprijed hvala

Moraš otvoriti PayPal račun. I isplata ti ide na taj račun . Vrlo ti je jednostavno. Daš zahtjev za isplatu i na tvoj PayPal račun ti stiže lova. Mislim da Clixsense isplaćuje ponedjeljkom i petkom.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 29, 2021 23:00:43 PST