Please wait...
HomeForumPosts by milimarkonezze

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by milimarkonezze

ClixGrid » Post #152

Sat Nov 10, 2012 07:58 in Ex-Yugoslavia

Onlinedragon wrote:
bebana wrote: Danas sam prvi put nešto osvojila, posle više od 400 klika, 0.1$. Jeeeeee :D

Super ,samo naprijed!:)

Izdlegleda je tih 400klika prva presudna cifra... ? Ali nemora da znaci, ali isto tako sam video nekoliko postova sa istim sadrzajem.. pozz

ClixGrid » Post #150

Fri Nov 09, 2012 06:14 in Ex-Yugoslavia

evomeneopet wrote:

daj prodaj mi neki fazon, sve varitne sam probao, vise nemam ideje. A nikako da mi krene, vec postajem depresivan.. Unapred zahvalan :?:

Pitanja i saveti » Post #257

Tue Nov 06, 2012 17:33 in Ex-Yugoslavia

Kad cemo moci da igramo i ovu stavku Surveya? Kad kliknem na to, izbaci mi neko obavestenje, u fazonu jos nisam pozeljan tu, pa vam molim za odgovor... vas mili_marko_nezze pozz \o/ :)

Isplata » Post #11

Tue Nov 06, 2012 14:50 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote: Ne moras prebacitvati novac na Payza-u da bi platio premium tj. zaradjeni novac mozes koristiti za premium ili kupovinu referala direktno sa ClixSense-a a mozes i kombinovati.

Kada sakupis $8 ( $6 za premium ) pojavice ti se opcija za isplatu.

Hvala :thumbup:

Isplata » Post #9

Sun Nov 04, 2012 22:39 in Ex-Yugoslavia

milimarkonezze wrote:
WeeCash wrote: #milimarkonezze

Tako je. U Payzi primaju iskljucivo VISA kartice i naravno moras da imas otvoren DEVIZNI racun u bilo kojoj banci.

Pozdrav.

HVALA JOS JEDNOM :)

zaboravio sam da sam imao jos jednu deviznu visa karticu koju sam uspeo juce da registrujem na payza. E sad interesujeme, posto bih ja hteo da uzmem Premijum acc, dali uopste moram da prebacujem pare na Payza, ili mogu da sacem da skupim, ja msm da treba oko 17$ i da tada, uzmem Premijum acc, ili moram novac da saljem na Payza, pa kad skupim tamo 17$, prebacim na Clixsense, i uzmem Premijum? Jos jedno pitanje, kako prebacujem novac sa Clixsense, ili on to radi sam po difoltu, ili moram ja fiziki negde da klikne tipa transfer money?

Pitanja i saveti » Post #251

Sat Nov 03, 2012 09:17 in Ex-Yugoslavia

Dali prilikom registracije na drugim PTC sajtovima, mogu koristiti istu "MAIL" adresu, kao na ClixSense-u? Ili moram koristi druge "MAIL" adrese? :$

Isplata » Post #5

Fri Nov 02, 2012 12:08 in Ex-Yugoslavia

Tako je. U Payzi primaju iskljucivo VISA kartice i naravno moras da imas otvoren DEVIZNI racun u bilo kojoj banci.

Pozdrav.

HVALA JOS JEDNOM :)

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #149

Fri Nov 02, 2012 12:06 in Ex-Yugoslavia

Naravno da mozes. Samo sto ces ih morati potraziti samostalno, jer se preko foruma o tome ne raspravlja.
Tj. Prica se samo o ClixSense-u.

Sto se tice regularnosti tih sajtova, mogu ti reci da samo 1% njih ostane vise od 6 meseca, tako da pazi gde ulazes svoj novac. :)

hvala, naravno da razumem :)

Isplata » Post #3

Fri Nov 02, 2012 11:38 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote: Pozdrav Luka i dobrodosao na forum.

Mislim da sve banke rade u medjunarodnom sistemu, tako da nebi bio problem za svaku od njih primiti novac sa Payza-e. Iz sopstvenog iskustva ti mogu reci za banku Intesa, jer sam sa Payza-e preko ove banke vec novac dizao.

izvini, ali imam jedno pitanje, i ja imam racun kod banke intese, dali treba da registrujem tekuci racun, ili karticu za internet racun, jer vec sam pokusao na payza da registrujem racun, nije hteo da prihvati, zato sto samo prihvataju visa karstice, a moja internet kartica i tekuci racun su maestro! Jel mozes, molim te, da me uputis u blize detalje, kako da izvsim tu registraciju

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #147

Fri Nov 02, 2012 11:20 in Ex-Yugoslavia

Imam nekoliko pitanje za Moderatora za ex YU.
Dali mozemo da se registrujemo na drugim PTC sajtovima?
I dali ima neki sajt, gde se moze proveriti, dali neki od tih PTC sajtova, reguralan i legan?

pozz » Post #7

Fri Nov 02, 2012 07:53 in Ex-Yugoslavia

Pre svega pozz svima iz ex YU i bas mi je drago sto se forum tako zove, ja Marko Miladinovic 1977.god. sam rodjen, tako da se nekako jos uvek osecam Yugoslovenom, nadam se da cemo se lepo druziti, i saradjivati, pomagati jedni drugima, savetima, predlozima i svim ostalim drstveno socioloskih primera...

Pozz svima \o/

vas Marko
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 4, 2021 20:48:46 PST