Please wait...
HomeForumPosts by intertirana

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by intertirana

GUIDA ITALIANA: Come utilizzare Clixsense » Post #16

Tue Dec 18, 2012 07:08 in Italian

ALBANIAN

GUIDE NE SHQIP

Me ne fund.Kisha kohe qe kerkoja nje faqe web ku mund te fitoja para te verteta.Me fare pak pune mundesh te arrish nje shume prej 3 apo 4 dollaresh ne dite.Nuk jane kushedi se cfare por nese ke nje kompjuter dhe e con kohen dem gjith diten duke pare gjera te ndryshme dhe pjesa me e madhe pa vlere,duke u marre me kete ne fund te muajit mund te kuptosh qe 90 apo 100 $ nuk jane pak.(sidomos nese kte shume ja shton dhe nje rroge tjeter).

Parate e shumta behen duke klikuar mbi butonin TASK dhe te plotesoni detyrat qe keni ne daylisten tuaj,Duke bere sa me shume TASKs (Detyra) jo vetem qe fitohet por ofrohen dhe bonuse deri ne 50$ ne jave.Mund tja merrni doren shume shpejt dhe realisht me ane te tyre mund te fitoni shume me teper.
Mos u stepni duke pare se nga dy klikime nuk arritet te fitonit gje.Kryeni Tasks dhe nga nje loje me veten tuaj per tplotesuar norma te vendosura nga vetja juaj do kuptoni se po fitoni dhe para.
Pjesa me e madhe e TASK (puneve) vendosen ne oraret e mbasdites dhe mbremjes,por jo domosdoshmerisht ndaj nese jeni gjate nje pjese te mire para kompjuterit ju keshilloj te klikon here pas here mbi butonin TASK.

2.Clixsense mund te te paguaje ty edhe duke mos punuar qofte dhe 1 minute


"Interesi im" ashtu sic mundet me vone te behet dhe juaji eshte qe per aq kohe sa ju jeni personat qe keni perdorur linkun tim per tu regjistruar,(pra referalet e mi),kompania me paguan mua 12% ekstra rreth punes qe ju beni.pra nese une do kisha 10 persona qe arrijne te punojne dhe fitojne rreth 80$ ne muaj aq sa arrita une muajin e kaluar atehere kompania do te me paguante mua 80$ * 10 persona * 12% = 96$ ekstra qe do te me vinin mua vetem nga puna qe ju beni per interesin tuaj.pra edhe sikur mos te punoja fare do fitoja 96$. te njejten gje mund te beni dhe ju duke u derguar miqve apo reklamuar Affiliate Link-un tuaj.


3.kini parasysh qe te plotesoni kerkesat e daylistes suaj pasi me plotesimin e
disa kritereve te kerkuara prej saj.ne fund te dites clix sense ju dhuron 12% ekstra nga puna e dites suaj

kliko te pakten 2 reklama
kliko te pakten 15 clixgrid
kryej te pakten 10 Task
dhe kliko te pakten nje here ne forum dhe do maresh 12% ekstra nga puna jote ditore

keto jane minimalisht gjerat e kerkuara per te pasur sukses ne clixsense

kjo eshte verte nje perfitim i mire per personat qe kane kohe ne pune te navigojne te lire ne internet.

4.Minimumi i withdraw-ve apo terheqjes se lekeve ne clixsense eshte kur ti arrin 8$ dhe ato paguhen ne adresen e paypal-it me te cilen je regjisturar ne clixsense.dhe ne fund te cdo muaji ato vijne ne llogarine tuaj me te cilen keni krijuar Paypal.Ju uroj suksese

I have won » Post #5

Tue Nov 27, 2012 05:59 in Success Stories

i have won 1.2 $ till now with clixgrid this is cool :P

on 17 dec i won two times 0.1 $ = 0,2
on 18 dec i won two times. on 0.1 one 0.25 $ = 0.35$

a total of 0.55 in 2 days

a total of 1.75 $ from clixgrid
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 00:23:52 PST