Please wait...
HomeForumPosts by Majkel44

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Majkel44

PITANJA I SAVJETI » Post #127

Wed Sep 27, 2017 06:39 in Ex-Yugoslavia

I dalje ne mogu pristupiti level 1 taskovima,iako je prošlo više od 48 sati od kada sam dobio Level 1. Čini mi se da ću se morati obratiti support timu..

PITANJA I SAVJETI » Post #124

Mon Sep 25, 2017 11:21 in Ex-Yugoslavia

Pa jedino mi je gore navedeni task trenutno dostupan "Find Company Information - Revenue & Number Of Employees" i muči me trenutno jer traži da ime kompanije i država budu isti (California,Nevada...) no evo ostavit ću dole primjer u čemu je problem.
Našao sam kompaniju pod istim imenom ali umjesto REDDING,CALIFORNIA ova se nalazi u New Yorku a zbog toga nisam kompletirao task sa 100%

PITANJA I SAVJETI » Post #122

Mon Sep 25, 2017 10:52 in Ex-Yugoslavia

Aha ok hvala ti,malo sam se zabrinuo jer je na drugim stranicama pokazivalo da su taskovi dostupni a ovdje nije.
Inače iako sam registriran davne 2012 godine tek jučer krenuo raditi i imao sam podosta problema sa ovim taskom jučer "Find Company Information - Revenue & Number Of Employees " baš je bila muka da izvučem 70% jer u većini slučaja ne bi našao kompaniju sa istom adresom a imala bi isti naziv pa bi me to oborilo na kraju. Nemam iskustva sa taskovima općenito ali ovaj mi nije dijelovao fer :/

PITANJA I SAVJETI » Post #119

Mon Sep 25, 2017 10:42 in Ex-Yugoslavia

Hmm dobio sam danas mail da sam Level 1 na Crowdfloweru ali mi ne prikazuje nikakve nove poslove za level 1,oni postoje na potential jobs ali trenutno su mi dostupni za raditi samo taskovi za Level 0 ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 26, 2022 04:34:44 PST