Please wait...
HomeForumPosts by zagortenej

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by zagortenej

kako do verifikacije Payze » Post #3

Mon Aug 26, 2013 22:32 in Ex-Yugoslavia

Hvala pozdrav iz Ohrida

kako do verifikacije Payze » Post #1

Mon Aug 26, 2013 10:33 in Ex-Yugoslavia

Koristim Master Card za verifikaciju ali me Payza ne prihvata dali mora da bude Visa kreditna? :(

sportnews » Post #27

Fri Mar 22, 2013 14:57 in Ex-Yugoslavia

Makedonija izgubila od Belgije :oops: 0:2

sportnews » Post #26

Thu Mar 21, 2013 06:03 in Ex-Yugoslavia

Sutra fudbal Makedonija - Belgija
Napred Risovi :)

sportnews » Post #25

Mon Mar 18, 2013 07:58 in Ex-Yugoslavia

Viva Napoli, Viva Pandev.
Dobar goll. :lol:

sportnews » Post #24

Thu Jan 17, 2013 08:53 in Ex-Yugoslavia

Sutra u 20 casova SP u rukomet igraju Makedonija-Danska
Sretno ;) :D ;)

Sretna Vam Nova !!! » Post #3

Tue Jan 01, 2013 05:39 in Ex-Yugoslavia

Pridruzujem se cestitkama,zelim svima sve najlepse u novoj 2013. :) :) :)

sportnews » Post #23

Sun Nov 11, 2012 02:40 in Ex-Yugoslavia

Danas u 15 casova igraju fudbal Genova-Napoli, a u 17 casova bonbona Celzi-Liverpul. :roll:

sportnews » Post #22

Fri Nov 02, 2012 00:48 in Ex-Yugoslavia

Ispravka - kvalifikacije za EP.

pozz » Post #6

Thu Nov 01, 2012 11:04 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav, nemam mnogu slobodno vreme ama bi probal malu so taskovive.
Kaj tebe kako ide?

sportnews » Post #21

Thu Nov 01, 2012 10:53 in Ex-Yugoslavia

Makedonija pobedila Svicarsku u rukometu.Juce.
U Nedelju Makedonija-Portugalija.
Kvalifikacije za SP.

ClixGrid » Post #137

Wed Oct 24, 2012 01:14 in Ex-Yugoslavia

Danas posle 989 klikova na clixgridu dobio sam 0,10 centi.
Idemo na 5 dolara sledeci put.

sportnews » Post #16

Sat Oct 20, 2012 23:07 in Ex-Yugoslavia

Napoli izgubio od Juventus.
Od Pandeva nije bilo ni P.

sportnews » Post #14

Fri Oct 19, 2012 08:59 in Ex-Yugoslavia

Utre derbi vo Italijansko kolo fudbal.Igraat Juventus-Napoli.
Pandev e nokna mora za Juventus.
Tipuvam na Napoli.

sportnews » Post #13

Wed Oct 17, 2012 05:00 in Ex-Yugoslavia

I na kraju krajeva nije mi jasno sto su braca Srbi istakli zastavu Grcke na stadionu u Skopju,pa normalno da su navijaci reagovali na provokaciju :?:

sportnews » Post #12

Wed Oct 17, 2012 04:32 in Ex-Yugoslavia

To sto su zvizdili himni je nacionalna sramota,ali mene interesira fudbal na terenu.

sportnews » Post #8

Tue Oct 16, 2012 22:24 in Ex-Yugoslavia

Juce je Makedonija pobedila Srbiju sa 1: 0, pozdrav nasim junacima

sportnews » Post #7

Mon Oct 15, 2012 10:19 in Ex-Yugoslavia

Zenica je super,srecno ;)

sportnews » Post #5

Mon Oct 15, 2012 09:31 in Ex-Yugoslavia

Sutra se igra utakmica Makedonija-Srbija, pa sta bude neka bude...
Pandev ja dobio zuticu, pa da vidimo. :(

sportnews » Post #3

Fri Oct 12, 2012 12:59 in Ex-Yugoslavia

Navijamo za BiH
Pozdrav
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 18:28:57 PST