Please wait...
HomeForumPosts by Lili5

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Lili5

Tasks » Post #111

Fri Sep 07, 2012 00:11 in Ex-Yugoslavia

vildantursic wrote: pozdrav Lili5 :)
evo u cemu je problem, ako u treningu nekog taska uradis manje od od onoga sto se ocekuje, tj. manje od 85% u nekom taskovima onda ti taj trening nece biti isplacen, u suprotnom hoce. kada padnes ispod procenta koji se ocekuje na strani broj dva, toga zadatka ce ti na mjestu za postotak odradjenog zadatka biti ispisano samo % (postotak) bez broja. barem se meni tako desavalo, iz iskustva govorim.
eh sad, i meni se desavao problem da uradim zadatak do kraja bez greske a potom bi mi nakon submit pokazalo da nema vise zadataka, tako da ja ni za onaj uradjeni ne bi bio isplacen.
nadam se da sam ispravno objasnio i da je tacno ovo sto sam napisao. meni se tako desavalo.
pozdrav svima i sretno ;)

Ljudi,divni ste!!!Hvala puno!Da bas to se dogodilo i meni,super si objasnio :clap: !

Tasks » Post #108

Wed Sep 05, 2012 09:10 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
Lili5 wrote: Zdravo svima!!!Evo i mene,sa problemom naravno...Snalazim se nekako sa tasks zadacima i uglavnom sam iznad85%.Ali juce sam uradila jedan i jedan danas,nisu mi upisani,da su uradjeni i nisu uracunati uaccount summary...Zna li neko zasto?!Hvala :) !

Dobrodosla na forum Lili.

Stvar je u tome da se prvi task racuna kao trening i za taj ne isplacuju. :)

Hvala na odgovoru :) !Ali mi se cini da su mi ranije sve placali... :? ,hoce li svaki prvi tasks,biti ne placen?Forum je super,,sve sam iz vasih odgovora naucila,hvala!!!

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #93

Wed Sep 05, 2012 08:34 in Ex-Yugoslavia

Zdravo svima!!! :D !!!

Tasks » Post #106

Wed Sep 05, 2012 08:31 in Ex-Yugoslavia

Zdravo svima!!!Evo i mene,sa problemom naravno...Snalazim se nekako sa tasks zadacima i uglavnom sam iznad85%.Ali juce sam uradila jedan i jedan danas,nisu mi upisani,da su uradjeni i nisu uracunati uaccount summary...Zna li neko zasto?!Hvala :) !
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 5, 2021 00:31:18 PST