Please wait...
HomeForumPosts by ruma45

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ruma45

Kafana » Post #567

Tue Jan 24, 2017 14:38 in Ex-Yugoslavia

Kome da se ovde sa foruma obratim za pomoć oko FB naloga? (a da mi se smejete :oops: )
Možda će mi trebati neki mali saveti oko podešavanja (tipa da mi ne šalje zahteve za prijateljstvo, da niko ne može da vidi moj profil, da neću kojekakve ponude i sl) ako je već bolje da okačim prave podatke...
I koji je uslov da mogu nekom poslati privatnu poruku (ovde na forumu)?

Kafana » Post #565

Tue Jan 24, 2017 14:26 in Ex-Yugoslavia

@incomehomejob:

ako ti niko nije čestitao, evo ja ću:
sretan 2. rođendan na CS-u!
:clap: :clap:

Klinika za tehničke probleme (samo ySense) » Post #219

Tue Jan 24, 2017 14:09 in Ex-Yugoslavia

E, baš sam to hteo da pitam, moram li ostaviti prave podatke?
Npr da sebe častim sa 20 godina manje i sa novim identitetom? :D
Mislim, to ne utiče na bilo šta (tipa da mi blokiraju nalog i sl; na CF nalog itd)?

ubiće nas virtuelno incomehomejob što ovde razglabamo... :oops:

Klinika za tehničke probleme (samo ySense) » Post #216

Tue Jan 24, 2017 13:52 in Ex-Yugoslavia

Ima li neko cifru koliko se dnevno može uzeti (al' da radim možda sat-dva dnevno)?
Znam da zavisi od cene zadataka, ali neki prosek, otprilike?
I da li i dalje ima ona tura test pitanja, pa tek onda zadaci?
Ovi naši šampioni od prošle nedelje neka ne daju odgovore, oni kvare prosek :lol:
Da vidim isplati li se otvarati FB :D

Klinika za tehničke probleme (samo ySense) » Post #212

Tue Jan 24, 2017 13:29 in Ex-Yugoslavia

Ljudi, da li neko osim mene koristi Radio Loayalty?
Izluđuje me svakim danom sve više i više...
Jedan dan ga nema
Drugi dan odradim max. 2 ture (8xcaptcha)
Treći dan ne uspem ni jednu turu
Četvrti dan radi normlano (5 tura)
Peti dan odradim 4 ture ali onda 2x captcha ne dobijem na vreme pa 1x dobijem na vreme pa sledeći ne mogu da ukucam jer se captcha menja svakih 5 sekundi...
I tako dan za danom...

Koristim Windows 8.1, ESS kao zaštitu i Slimjet browser... ako je nekom bitna informacija

Pitanja i saveti » Post #3788

Sun Jan 22, 2017 05:13 in Ex-Yugoslavia

+1 za standard reklame...

a meni inače ništa danas ne radi kako treba, radio kao da ga nema, forum otvara po 5 minuta...
sad sam privremeno prešao na firefox pa tu nešto kao brže radi... barem mogu na forum

Kafana » Post #403

Sat Jan 14, 2017 03:42 in Ex-Yugoslavia

A što bih se ljutio? Pa više se ti zalažeš da rešimo ovaj problem nego ja :D
Svaka tebi čast na entuzijazmu i energiji.
I ne samo za mene nego vidim da se svima trudiš da pomogneš maksimalno, korektno... kao da nemaš pravo na svoj privatan život van ovog foruma.

Videću šta će da mi odgovore, ja se ionako ne nadam pozitvnom ishodu...

Kafana » Post #401

Sat Jan 14, 2017 02:25 in Ex-Yugoslavia

Ja sam im po dobijanju ovog odgovora odradio reply.
Rekao sam im da sam im u tiketu napomenuo da nemam FB nalog da mogu da vidim svoj dashboard i levele, ali da mi traži FB da bih se ulogovao. I onda sam ih pitao da li postoji neka način da se ulogujem bez FB.
Jako mi je glupo što im je to uslov.
Ne znam mogu li da iskoristim FB nalog od kolega/prijatelja ili moram da imam nalog sa mojom e-mail adresom?
Mislim, ne znam kako ide vezivanje FB naloga.
Inače, ja sam imao FB nalog pre 10-ak godina, dok su svi visili na MySpace-u, pa sam ga posle par godina ugasio...

Mada, radio je proradio još juče (kako-tako); od jutros 2 x standard + 1 extended, grabim sitnim koracima :D

Kafana » Post #399

Sat Jan 14, 2017 00:03 in Ex-Yugoslavia

Evo javljam...
sve mi se čini da ću da odustanem!
Ovo su mi jutros odgovorili:

Quote:Thanks for writing in. We have read your ticket.

Please try these steps to link your Facebook Account to your CrowdFlower Account:

1. Go to Facebook.com and sign in
2. Go to Sign In
3. Enter your regular CrowdFlower email address in the Email field
4. Click “Sign in with Facebook”
5. Confirm your CrowdFlower password (if requested)

If you have a problem signing in or connecting your Facebook Account to your CrowdFlower Account, please try another browser. If that does not work, please send us:

1. The email address you used to set up your CrowdFlower Account.
2. The email address associated with your Facebook Account.
3. The exact error message you receive when trying to sign in with your Facebook email address.
4. The browsers you have used for this issue.

To respond to this ticket, click Reply, type REOPEN TICKET, type your message and click Send. Please do not create extra tickets for this issue.

A ovo sam im ja poslao i lepo im napisao da nemam FB!

Quote:I have problem to access to tasks/jobs via Clixsense.
I've been CrowdFlower member since 2014 (create account normally, without Facebook account - I haven't Facebook account)
Also, I'm on level 2 (see attachment).
Problem is when I log in to CrowdFlower and after that I log in to Clixsense I cannot access, because need FB account...
If i log in to CrowdFlower I can normally see my dashboard, levels, complete jobs etc., but cannot access to new tasks/jobs.
If I log in to Clixsense I cannot access to tasks/jobs, because need to log with Facebook account.
Is there any chance to solve my problem?
Also, my last competed task/job on CrowdFlower was almost 2 years ago (if this fact is important to you).

Kafana » Post #397

Fri Jan 13, 2017 13:02 in Ex-Yugoslavia

Da ne gnjavim ovde, poslao bih ti na personal message šta ću im poslati, ali ne mogu da to uradim...
Mislim, nije me sramota i da ovde okačim, ako nije problem, ioanko moj engleski nije na prosečnom nivou :oops:
Zakačio sam im i screenshot da gde s vidi moj dashboard i level 2...

Kafana » Post #395

Fri Jan 13, 2017 12:15 in Ex-Yugoslavia

Iskren da budem, ni meni nema logike, pogotovo što mi se lepo vidi kompletan dashboard.
A ticket... :oops: nisam nikad slao... u stvari, možda i jesam kod nekih zadataka, ali to je bilo daaavno.
Nemam pojma ni kako sada ide procedura oko ticketa

Kafana » Post #393

Fri Jan 13, 2017 11:54 in Ex-Yugoslavia

Evo, ovako sam radio:
1. izlogovao se sa CS
2. odradio clear browsing data
3. ulogovao se na CF
4. opet video moj dashboard na CF
5. ulogovao se na CS
6. task-complete tasks - vidim listu taskova i kad izaberem jedan (manje vrednosti, za level 1)
7. dobijam novi prozor gde stoji e-mail i ispod sign with Fb
8. dobijem šipak zbog Fb = ne mogu da radim taskove :twisted:

Kafana » Post #391

Fri Jan 13, 2017 10:33 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Evo onda cu brzinski. :)

Pogledaj, molim te, ovaj post od Nole76 u ovoj temi i probaj tako da se ulogujes, bez FB.
Pa da pocnes da radis taskove i da zaradjujes vece pare. :D

Joj, imaš više volje nego ja da se vratim taskovima...

Da rezimiram (izvinjavam se ako se ponavljam):

1.Ako hoću da uđem u taskove direktno sa CS, dobijam samo prozor da unesem username i ispod toga login with Fb)
Ako otkucam username i pritisnem enter tražim mi da se ulogujem preko Fb naloga.
Dakle, nije onakav prozor kao što je Nole76 prikazao.

2. Ako hoću da se ulogujem dirketno na CF, dobijam sličan prozor kao što je Nole76 prikazao, otkucam e-mail i password i ulogujem se na CF. Tamo mi lepo stoji:
49 jobs completed
137/162 test question correct/answered
84,5% accuracy rate on test questions
Level 1 crveni ---Level 2 zeleni

Ali nigde nema zadataka...

E, sad, stvarno ne znam ima li pomoći za mene a da ne otvaram Fb nalog...

Ako neko ima znanja i volje da mi pomogne, izaći ću u susret maksimalno.
Može čak i nova tema ako se kosi sa pravilima foruma

Kafana » Post #381

Thu Jan 12, 2017 23:33 in Ex-Yugoslavia

Evo me u kafani, ali sam i na poslu... :lol:

Iskreno se nadam da će da srede taj radio, baš mi je značio što se tiče zarade.
Nisam otvorio FB (i ne nameravam :D ), ona statistika je od ranije (bio sam dogurao da level 2) ali su uveli taj ##$$!!** Fb uslov...

Pitanja i saveti » Post #3702

Thu Jan 12, 2017 23:12 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav ljudi,

Da li se to meni uvukli gremlini u računar pa samo ja nemam radio danas ili je to kod svih?
Zna li ko šta se dešava?

Kafana » Post #2408

Mon Oct 03, 2016 14:53 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:
Daj da ubedimo ruma45 da otvara FB ili nesto da mu smislimo, greota da ne radi taskove. :)

:D :D :D

Pitanja i saveti » Post #3035

Mon Oct 03, 2016 14:47 in Ex-Yugoslavia

Malopre sam se ulogovao na CF, ali ne mogu da vidim gde ima taskova...
Još uvek mi stoji level 2, accuracy rate mi je 84,5.
Najveći fazon je što sam u avgustu ove godine dobio level 2, a poslednji task sam uradio negde u januaru 2015! i tada sam imao level 2...
I više mi ništa nije jasno... ako hoću da radim taskove preko CS-a ne mogu da se ulogujem na CF, a regularno mogu, ali ne vidim taskove. I sve koje sam radio taskove, to je bilo preko CS stranice... :?

FB sam imao davno, dok je 95% korisnika guralo MySpace, ali sam ga ugasio pre 5-6 godina... bilo ne ponovilo se :)

Surveys, Offers, Video, Games » Post #189

Mon Oct 03, 2016 14:32 in Ex-Yugoslavia

Pa nije baš 10 centi, malo manje, u proseku je mesečno oko 2,3-2,7$, zavisi kakve sam sreće na clixgridu.
Doduše, ovaj mesec će sigurno biti bolji, jer sam danas uzeo 97 centi na onom jednom survey-u :thumbup:
Radio... pa, ponekad ga pustim u pozadini, radio ko radio, mada uglavnom je bez zvučnika, ne mogu da komuniciram sa mušterijama dok tuče muzika, a kući smeta klincima zbog crtaća..
Doduše, može da se bira muzika po decenijama, pa se nađe za svakog ponešto i kad nikom ne smetaš... :D

Surveys, Offers, Video, Games » Post #186

Mon Oct 03, 2016 14:15 in Ex-Yugoslavia

@Garagos:
što ne bi smeli znati, radim samo reklame+clixgrid+radio loyality. Ja sam na CS skoro 4 godine, kad sam počeo još nije radio PayPal u Srbiji i iskreno, nisam ni znao hoću li ikada uspeti da zaradim, ali sam klitao i kliktao... onda je PP proradio pa sam podigao prve pare. Zbog gore navedenog nisam nikad ni pokušavao da imam referale, obično kad ljudima pomeneš da ne možeš da zaradiš 100 € za mesec dana neće ni da pokušavaju...
Radio Loyality je Ok, 2-3 seta na poslu, i toliko popodne/uveče kod kuće, pa, prosek je 4-5 centi/dan, + mi je prošli mesec išlo po 6-7 reklama od 0,01 (inače sam standard member)...

@SimaSrbija:
ranije sam na CF bio na level 2, ali posle nije moguće logovanje bez FB naloga... možda se nešto izmenilo, nisam proveravao u polsednjih mesec-dva. Neka me neko ispravi ako grešim...

Surveys, Offers, Video, Games » Post #183

Mon Oct 03, 2016 12:11 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Prijavljivano je ovih dana da Radio Loyality malo 'brlja'. Proverice sta se desava, pa javljam. Jos nemam zvanican stav sta se desava/desavalo, pa zato ne pisem.

Dobrodosao! ;)

Hvala na dobrodošlici, mada sad vidim da sam imao dve poruke od ranije (zaboravio na njih)...
Javi u svakom slučaju šta se dešava sa Radio Loyality, baš mi je odgovaralo kako sam zarađivao preko njega, obzirom da ne radim taskove (nemam FB nalog)...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 28, 2021 07:03:37 EST