Please wait...
HomeForumPosts by privatex

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by privatex

ClixGrid » Post #568

Thu Aug 01, 2013 13:11 in Ex-Yugoslavia

P.S> Vrlo cesto ne uspevam da upload-ujem sreenshot a da ga prikaze normalno vec prikazuje kao link grrrr, cak 8 puta sam pokusao i nista... na kraju nema nikakve veze ali ipar GRRRR :D ;) Srecno kolege, steta te CS nema opciju rentanja referala, msm da im je to mana no sta da se radi Neo je tu ;) pozz

ClixGrid » Post #567

Thu Aug 01, 2013 12:59 in Ex-Yugoslavia

Prvi put za ovih godinu dana da dobijem ceo dolar. U mom slucaju su prvo bile dve nagrade od po 10c, pa par od 25c pa evo 1 dolar danas. Nemam pojma ima li taj linearni rast vrednosti nagrada veze ikakve... u svakom slucaju nadam se da ce sledeci put biti petica ili cak deseta :)

http://img546.imageshack.us/img546/6003/iksi.jpg

Tasks » Post #8

Fri Jul 26, 2013 13:30 in Ex-Yugoslavia

Da uhvatio sam voz kasnije i zaradio nesto preko dolara :D) Je li ko primetio da su uvek isti poslovi ponudjeni i na neobux-u i da se uvek, ali uvek, vise placaju nego ovde!?

Tasks » Post #6

Thu Jul 25, 2013 15:40 in Ex-Yugoslavia

Zna li iko sta nije uredu sa taskom Product Category Relevancy Test (CrowdFlower Official Job)? Nece da otvara linkove koji su dati u zadatku. Vidim da se ponavlja svremena na vreme i da ga ima puno ali zbog ovoga ne mogu da radim na njemu, truba!

Verifikacija racuna i isplata novca preko Payze » Post #5

Thu Jul 18, 2013 14:14 in Ex-Yugoslavia

idi na infopano (tj. izguglaj), ekipa uzima proviziju ali uplacuje kintu na koji god hoces tekuci dinarski racun,naravno prvo im ti prebacis sa svog payza na njihov novac. Pokusao, radi sve ok u toku jednog dana su uplatili pare. Sve se svodi na poverenje ali do sada nikoga nisu zeznuli. i da najbitnije nemoras imati verifikovan payza acc ;)) eto olaksice za sve pozz ljudi :))

ClixGrid » Post #544

Sun Jul 14, 2013 10:20 in Ex-Yugoslavia

Konacno i ja da ubodem nesto vise od 10c : ))

ClixGrid » Post #521

Sat Jun 29, 2013 05:34 in Ex-Yugoslavia

ne volim grid igru hahahahah

ClixGrid » Post #490

Sat Jun 15, 2013 10:20 in Ex-Yugoslavia

za godinu dana samo dva puta po 10centi, maler nevidjeni :D

Pitanja i saveti » Post #99

Sun Aug 05, 2012 09:12 in Ex-Yugoslavia

Mislio sam da su provizije u oba slucaja dosta manje, sad sta je tu je. Hvala na korisnim savetima!!

Pitanja i saveti » Post #97

Sun Aug 05, 2012 08:26 in Ex-Yugoslavia

Loce wrote: Preko 50% oO nista bez mase referala za tolike isplate.

Neverovatna edit opcija :D

Pitanja i saveti » Post #96

Sun Aug 05, 2012 08:23 in Ex-Yugoslavia

Preko 50% oO nista bez mase referala za takve isplate.

Pitanja i saveti » Post #94

Sun Aug 05, 2012 04:33 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote: Mala napomena: Prilikom transfera novca sa Payza-e na bankovni racun su dosta velike naknade. Tako da moj savet ti je da prebacujes po vise novca. :)

Ne verujem koji su koljaci 'likovi' iz bankarskog sveta! Nemam pojma kolika je povizija banke prilikom naplate int. ceka. Dali si upucen u neki prosecan iznos?
P.S. Pa gde ce ovaj bankarsko-monetarno-demokratski sistem da nad odvede bre :P :D Pozdrav!

Pitanja i saveti » Post #92

Sun Aug 05, 2012 04:09 in Ex-Yugoslavia

Veliki pozdrav za ekipu sa Balkana! Clan sam tek nekih sedmicu dana i ono sto sam video do sada mi se jako svidelo. Naravno imam i neka pitanja za vas, mada msm da mi je sve tu vec jasno ali eto hade da proverim.
Naime koliko sam ja ukapirao minimum za isplatu putem internacionalnog ceka je 100 dolara (ne bas povoljna opcija ako mene pitate), zato mi je i primamljivija payza opcija. Uslovljena je povezivanjem sa deviznim racunom (kojeg nemam) i verifikacijom, ali opet kapiram da se isplati iscimati se i zavrsiti taj deo posla jednom za svakad. Koliko je cela sema sa payza sigurna?
I u vezi dnevnog bonusa, koliko sam shvatio potrebno je ispuniti 10 zadataka ili 2 ponude a ne oba uslova (naravno pored preostala tri uslova koji su maltene bazicni).
Ziveli, uzdravlje i da se zelembaci mnoze :)

Tasks » Post #59

Sun Aug 05, 2012 04:00 in Ex-Yugoslavia

Prva mi je radna nedelja ovde i imao sam u utorak ili sredu najproduktivniji dan, uradio sam oko 170 zadataka i zaradio oko 7-8dolara. Ljudi odrao sam se od posla, preko 14h konstantnog rada, nisam znao kako se zovem nakon toga :D U principu ovi zadaci su ustvari i najozbiljniji nacin da se zaradi kes po mom nekom prvom utisku...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 7, 2021 16:50:31 PST