Please wait...
HomeForumPosts by vildantursic

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by vildantursic

Tasks » Post #110

Wed Sep 05, 2012 09:55 in Ex-Yugoslavia

pozdrav Lili5 :)
evo u cemu je problem, ako u treningu nekog taska uradis manje od od onoga sto se ocekuje, tj. manje od 85% u nekom taskovima onda ti taj trening nece biti isplacen, u suprotnom hoce. kada padnes ispod procenta koji se ocekuje na strani broj dva, toga zadatka ce ti na mjestu za postotak odradjenog zadatka biti ispisano samo % (postotak) bez broja. barem se meni tako desavalo, iz iskustva govorim.
eh sad, i meni se desavao problem da uradim zadatak do kraja bez greske a potom bi mi nakon submit pokazalo da nema vise zadataka, tako da ja ni za onaj uradjeni ne bi bio isplacen.
nadam se da sam ispravno objasnio i da je tacno ovo sto sam napisao. meni se tako desavalo.
pozdrav svima i sretno ;)

Pitanja i saveti » Post #129

Fri Aug 31, 2012 08:54 in Ex-Yugoslavia

pozdrav svima.
posto u opcijama za nadogradnju sa standard na premium je moguce uzeti odredjenju sumu novca sa racuna na Paypalu da li je moguce sa neke druge stranice novac staviti na isti racun, tj povezati tu stranicu sa istim racunom i tu zaradu upotrijebiti za nadogradnju na Clixsense-u.
i da li je moguce odredjenju kolicinu novca postaviti na racun na Paypal-u i taj isti novac upotrijebiti za gore navedenu nadogradnju.
nadam se da nisam zakomplikovao i da sam bio jasan.
hvala vam puno i sretno.
WeeCash bi trebao ovo znati :) hvala

Tasks » Post #99

Fri Aug 31, 2012 08:48 in Ex-Yugoslavia

hvala WeeCesh na upozorenju :)
nisam znao.
almina pokusaj uraditi update windowsa, i u opcijama update-a pronadji samo update za internet ( to moze biti update internet exsplorera ili net framework ako se ne varam) uglavnom ucini update to bi trebalo rijesiti problem, rijesilo je kod mog kolege.
sretnoooo :D

Tasks » Post #97

Fri Aug 31, 2012 01:47 in Ex-Yugoslavia

OK almina, ako ne rijesis problem u skorije vrijeme poslat cu ti svoj mail pa cu te kontaktirati, ili ti posalji svoj e-mail, pa ce mo rijesiti problem brze, ovako izgleda ne ide. :) pozuri, posto krecem na studije za 15-20 dana.
see ya i sretno klikanje :)

Tasks » Post #88

Thu Aug 23, 2012 16:35 in Ex-Yugoslavia

pozdrav.
Almina
mozes li mi reci sa kakvog racunara pristupas i sa kakve mreze,
koristis li radno racunalo tj. pristupas li sa posla ili od kuce.
ako pristupas sa radnog racunara odgovor na svoj problem mozes naci na ClikSense forumu, ovo je link
Problem on not able to enter Tasks and Offers | ClixSense Forum
:)
ne razumijem se bas u internet konekciju, ali znam da je u njoj stos :D
ako pronadjem jos nesto javim ti ;)
sretnoooo!
:)

Pitanja i saveti » Post #123

Wed Aug 15, 2012 17:40 in Ex-Yugoslavia

hvala puno zerg
sretno klikanje :)

Pitanja i saveti » Post #121

Wed Aug 15, 2012 01:45 in Ex-Yugoslavia

pozdrav svima. imam jedno pitanje. za BOSANCE :D
koje banke u Bosni i Hercegovini suradjuju sa PayPal-om i kako mogu prijaviti svoj racun u toj banci, ikoje su banke hajmo reci povoljnije...... sve ukratko
treba mi brz odgovor.
hvala punooooo
sretno zaradjivanje!!!

Placanje » Post #21

Mon Aug 13, 2012 12:11 in Ex-Yugoslavia

pozdrav svima. imam jedno pitanje.
koje banke u Bosni i Hercegovini suradjuju sa PayPal-om i kako mogu prijaviti svoj racun u toj banci. sve u kratko :)
treba mi detaljan odgovor
hvala punooooo :D

Pitanja i saveti » Post #109

Thu Aug 09, 2012 05:00 in Ex-Yugoslavia

hvala jos jednom, i sretno :D
i jos jedno pitanje. kada je u pitanju isplata, kako bi se trosio novac na internet kupovinu, da li je potrebno posjedovati karticu koju zahtjeva paypal. i ako da kako tu karticu podici ili napraviti, sta vec treba :)
hvala puno, i sretno u zaradjivanju.

Pitanja i saveti » Post #106

Wed Aug 08, 2012 09:46 in Ex-Yugoslavia

hvala WeeCash na odgovoru.
ali moj refeal je napravio racun na svom racunaru i koristi ga, ali posto vise nema zvaca, :D kaze da ja preuzmem taj racun, da li je to dozvoljeno.
hvala i sorry ako sam naporan :)

Pitanja i saveti » Post #102

Tue Aug 07, 2012 02:24 in Ex-Yugoslavia

pozdrav, imam jedno pitanje.
imam 4 refeala, i jedan od njih me zamolio posto ne zeli da radi da ja preuzmem njegov korisnicki racun i da radim na njemu, na svom racunaru, da li je to moguce, tacnije hoce li biti posljedica, jer je on moj refeal, a ujedno pristupam i istoj stranici tj. ClixSense-u sa dva racuna, svojim i njegovim.
nadam se da ste shvatili pitanje :) i situaciju.
unaprijed hvala na odgovoru :)

Pitanja i saveti » Post #90

Fri Aug 03, 2012 17:26 in Ex-Yugoslavia

pozdrav svima.
treba mi hitan odgovor. da li neko radi Offers-e tacnije da li neko radi Bidz.com Offer.
ne zelim da bez razloga potrosim novac na radjenje ove ponude.
hvala vam puno :)

Pitanja i saveti » Post #44

Tue Jul 03, 2012 13:27 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima.
dugo se nismo culi. :D
treba mi jedan savjet.
kada sakupim nesto novca na clixsens-u, gdje je najbolje, i koliko naravno uloziti.
sta prvo uraditi i kako?
hvala puno.
see you ;)

Pitanja i saveti » Post #35

Tue Jun 26, 2012 13:08 in Ex-Yugoslavia

da li je preporucivo ulaziti na one stranice, npr.: MyAffiliateInsider, nesto oko velike zarade i to. :D
da li se mogu zaraziti, mislim moj racunar, imam dobar antivirus ali opet nisam siguran.
da li netko ima iskustva sa tim.
pozdrav!

Moja isplata od ClixSense » Post #4

Mon Jun 25, 2012 14:29 in Ex-Yugoslavia

hahaha.
:D
beti stvarno ti se divim.
ali moze li malo na bosanskom.
sta je to PTC i TE, a sta su ti platni procesori PZ (AP), PP i MB.
razumijem se u informatiku ali slabije u internet, i tek sam se poceo baviti (prije dvije semice) internet zaradom, tako da ako moze ze pocetak malo lakse sa tom terminologijom. :D
samo sam radoznao i zelim da znam ukoliko dostignem određenu kolicinu novca kako cu je i gdje moci podici. ne kanom to raditi jer me vise zanima internet tj. online kupoprodaja, tako da zelim da znam kako cu skaldistiti novac i gdje.
hvala puno i puno pozdrava! ;)

Moja isplata od ClixSense » Post #2

Mon Jun 25, 2012 12:48 in Ex-Yugoslavia

cestitam beti :clap: :clap:
nadam se da ce biti jos mnogo isplata.
samo da te pitam da li je to isplacivanje komplikovano i da li je i sta potrebno, jer iz bosne si pa ti to najbolje mozes objasniti, imas iskustva. ;)
hvala :)
sretno u daljnjem radu :D

Placanje » Post #10

Mon Jun 25, 2012 05:47 in Ex-Yugoslavia

izvinite, ali koji nalog,
i kako se registruje nalog.
mozda se i jesam registrovao ali ne znam gdje, ni kada :D
pa da mi samo objasnite ako nije problem
ne mora te odmah jer nemam nemam potrebu (nemam novcica)
hvala!

Placanje » Post #8

Mon Jun 25, 2012 04:54 in Ex-Yugoslavia

jedno pitanje.
za WeeCash
u Profile Settings
koji e-mail trebam unijeti kada zelim da mi se isplata vrsi preko Paypal-a, oznacio sam Paypal, a mjesto ispod mi je ostalo prazno. nadam se da sam dobro objasnio. :)
hvala!

Pitanja i saveti » Post #33

Sun Jun 24, 2012 16:01 in Ex-Yugoslavia

pozdrav!
imam pitanje. za WeeCash.
Da li mogu i kako da se odjavim ,mislim izbrisem svoj account?
ne brinite se, necu ja :D
i da li se mogu ponovo priaviti nakon toga sa istim podatcima ali novim racunom.
nadam se da nisam zakomplicirao pitanje :)
hvala!

Pitanja i saveti » Post #32

Sun Jun 24, 2012 03:39 in Ex-Yugoslavia

stranica je (stranica za prevodjenje engleskog teksta)/ webtranslation.paralink
nadam se da ce te je pronaci
koga zanima
sretno :D !
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 20, 2022 09:20:10 PST