Please wait...
HomeForumPosts by rakijaman

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by rakijaman

Pitanja i saveti » Post #663

Sun Sep 15, 2013 02:46 in Ex-Yugoslavia

pitanja ima dosta :D glava da zaboli

Isplata na Paypal » Post #4

Sun Sep 15, 2013 01:58 in Ex-Yugoslavia

bolje da si cuvao da skupis 18$ pa da uzmes premium.....

Pitanja i saveti » Post #639

Tue Aug 20, 2013 10:53 in Ex-Yugoslavia

a kad ce da prihvati maestro? :D

Pitanja i saveti » Post #637

Tue Aug 06, 2013 19:14 in Ex-Yugoslavia

Pirocanac wrote: He, he... Nije me bilo neko vreme i likovi mi ladno blokirali nalog xD Kad sam ga odblokiro, balans = 0 skinuli mi sav kes... Mogul to ikako vratit nazad? :)

al su to sve banda :@ a sta nedo Bog uvati me shlog i u bolnici 3 meseca ili na plucnom pa kad dodjem nema nista:/ a iovako je to sve muka muci :D

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #244

Fri Jun 28, 2013 08:18 in Ex-Yugoslavia

odo ja necu vise da gubim vreme na ove gluposti, motiku u ruke narode! Nema leba od ovih govana

Tasks » Post #272

Thu Jun 27, 2013 15:44 in Ex-Yugoslavia

e danas nije! Pola sata sam izgubio naprezuci mozak oko jednog taska i sve uradio kako treba a na kraju pola sam omashio! Nabijem ih na ....da se ne izrazavam. Da sam kopo kuruze pa ajd da ne zalim a vako moj mozak upro za budzashta i opet nishta

vise volim da gledam onu macku i chetri dzukele nekako me odma podidje milina pod kozu i podetinjim :D i bolesan da ozdrsaavi kad ih vidi nako umiljate repate

Pitanja i saveti » Post #599

Wed Jun 26, 2013 19:15 in Ex-Yugoslavia

auuuuuu 21 cent neki task al zabarski bem im trunje ja nabubo one dve strane kaze 10% sam potrefio xD i pise da sam uradio taj task samo ne vidim da su platili eble ih guje i zabe talijanske i spuzevi golatji

Pitanja i saveti » Post #598

Wed Jun 26, 2013 18:42 in Ex-Yugoslavia

majapile2000 wrote: Vidim vecina vas koji ste aktivni na forumu nije trenutno online,sada je 3 sata posle ponoci i taskova ima mali milion,zaista laganih....dok recimo preko dana gotovo i da ih nema :(

Prosto sam htela ovo da podelim sa vama,mozda ce nekome znaciti... :)

Mozda nekome treca smena odgovara :D

e Majo Majo pilence moje znas li ti kako je hladno napolju a ni u kuci bolje nije i ko ce po takvoj zimi da seda za masinu da se mrzne zbog mali para?

Hvala mom sponzoru Selenius-u na premiumu » Post #5

Tue Jun 25, 2013 22:28 in Ex-Yugoslavia

i jel mere il ne mere?

Druzenje uz jutarnju... » Post #1

Tue Jun 25, 2013 22:24 in Ex-Yugoslavia

Izvolite bujrum košto kazu braća preko Drine :D ulazite gore furuna ja zalozio vatru da se ogrejemo i štagoda da pojedemo, popijemo i prezvaćemo valja se

Tasks » Post #270

Tue Jun 25, 2013 19:24 in Ex-Yugoslavia

uzmem ja nagodim na lagane a placene 0.06$ taskove, i zaukcem se taman..........kad tamo pred kraj shestog taska da ubodem submit eto ti ga na!NESTADE Struje! dok je ona dosla dok sam ja upalio aluzdiju i nagodio da udjem di sam ispo i nagodim ja uguram se nekako ali osh malo sutra, vec pokupila braca nema vise a bilo chetir iljade i kusur tih belaja........

Pitanja i saveti » Post #595

Tue Jun 25, 2013 09:17 in Ex-Yugoslavia

Majo pile moje xD necemo se mi leba od ovoga najesti ne brini, ako bi dnevno coek ziveo od kriske leba a ovo mu bio poso taj bi brzo ispustio dusu i gladan i zedan

Pitanja i saveti » Post #579

Wed Jun 19, 2013 12:32 in Ex-Yugoslavia

E to ce da docekamo o limburgdanu...... nego jel mogu ja na neciji drugi paypal account da prebacim pare tamo u neku zemlju gde to moze?
Mislim kad sakupim jenu tauzenku xD

ClixGrid » Post #500

Wed Jun 19, 2013 12:29 in Ex-Yugoslavia

malopre dvaputa po 10 centi

Pitanja i saveti » Post #557

Thu Jun 13, 2013 09:10 in Ex-Yugoslavia

znaci druze prodali nam maglu....... ja sa payza ne mogu nista da kupim sa neta za sve treba paypal, a jebat ih sve redom banda je to lopovska

Pitanja i saveti » Post #555

Thu Jun 13, 2013 08:48 in Ex-Yugoslavia

cekaj to znaci da ja sa clixsense ne mogu ni na paypal da prebacim pare????? pa za koji q onda stigo paypal u srbiju???????

Pitanja i saveti » Post #553

Thu Jun 13, 2013 07:25 in Ex-Yugoslavia

opet se nismo razumeli
ja sam mislio da li mogu odavde cashout na paypal iako nisam verifikovan. ?

Pitanja i saveti » Post #551

Thu Jun 13, 2013 04:59 in Ex-Yugoslavia

evo ja sam malo zaboravan pa da pitam opet, da li mogu cashout na paypal iako nisam verifikovo paypal sa credit card?
Zajebavaju me ovi u banci nesto pa sam u nemogucnosti jbga........

ClixGrid » Post #483

Tue Jun 11, 2013 04:16 in Ex-Yugoslavia

Favorite songs » Post #14

Mon Jun 10, 2013 11:11 in General Talk

Kristali - Ostani

These days i listening that song but im big fan of Chris Rea :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 03:37:36 PST