Please wait...
HomeForumPosts by Berzo

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Berzo

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #189

Fri Feb 01, 2013 00:54 in Ex-Yugoslavia

Berzo wrote:
vladko wrote: Konacno posle duze vreme dobili smo i nas Forum .Dobrodosli svima iz bivse SFRJ.[/quote
pozdrav kako aktivirati task i ofers

Pomoc oko Tasks i Offers » Post #3

Wed Jan 09, 2013 01:39 in Ex-Yugoslavia

pozdrav ,sretan praznik,jedna molba kako se aktivira taskovi jel preko dashboarda ili nekako drugačije :P

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #141

Thu Oct 25, 2012 23:38 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
Berzo wrote:
vladko wrote: Konacno posle duze vreme dobili smo i nas Forum .Dobrodosli svima iz bivse SFRJ.

pozdrav ,početnik sam u ovom poslu pa me zanima ,dosad sam zaradio oko 4 dolara,koliko referala je najbolje imati na clixsensu ,a koliko na neobuxu

Dobrodosao na forum Berzo.

Najbolje je imati sto vise referrala. :)

kako na clixsensu napraviti više referala ,pozdrav i hvala

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #126

Sun Oct 14, 2012 22:36 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
Berzo wrote:
vladko wrote: Konacno posle duze vreme dobili smo i nas Forum .Dobrodosli svima iz bivse SFRJ.

pozdrav ,početnik sam u ovom poslu pa me zanima ,dosad sam zaradio oko 4 dolara,koliko referala je najbolje imati na clixsensu ,a koliko na neobuxu

Dobrodosao na forum Berzo.

Najbolje je imati sto vise referrala. :)

pozdrav p,pokušao sam par puta da postavim pitanje ,ali nisam dobio odgovor,zato Vas molim ukoliko dobijete ovu poruku mi odgovorite kad će se aktivirati task i offers ,hvala

Pitanja i saveti » Post #201

Sat Oct 13, 2012 21:15 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
Berzo wrote:
rakijaman wrote: Ako vidite Xten-bux bilo gde-ZATVARAJTE taj tab odmah dok nije kasno!

pozdrav,mene zanima može li se sponzor eliminisati ,i na koji način

Moze ako je neaktivan ili banovan.
To mozes proveriti tako sto ces pitati preko ovog linka: ClixSense Help Center

pozdrav ,molim te objasni koji ptc se mog sve klikati,i kad će se otvoriti task i ofers ,

Pitanja i saveti » Post #184

Thu Oct 11, 2012 22:55 in Ex-Yugoslavia

Berzo wrote:
rakijaman wrote: Ako vidite Xten-bux bilo gde-ZATVARAJTE taj tab odmah dok nije kasno!

pozdrav gospodine ,kako će se i kad aktivirati task i ofers,hvala

Pitanja i saveti » Post #173

Sat Oct 06, 2012 23:08 in Ex-Yugoslavia

Berzo wrote:

Pozdrav ,unaprijed hvala ,izvini što sam dosadan ,kad će se otvoriti task i offers ,to mi se nedogadja,HVALA

Pitanja i saveti » Post #168

Fri Oct 05, 2012 22:55 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
Berzo wrote:

Pozdrav svima a posebno savjetnicima,kako sam početnik može li mi se reći koliko maksimalno može se imati rerefrala ,i kako da aktiviram Task i offers to mi nikako neide,Hvala

Pitanja i saveti » Post #163

Wed Oct 03, 2012 22:57 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
Berzo wrote:

Pozdrav gospodine ,možete li mireći kad i na koji način ću moći klikati task i ofers ,i koji ptc se mogu sve klikati

Pitanja i saveti » Post #151

Sun Sep 30, 2012 00:48 in Ex-Yugoslavia

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #116

Sat Sep 29, 2012 03:41 in Ex-Yugoslavia

Hvala puno poštovani prijatelju :)

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #114

Sat Sep 29, 2012 03:11 in Ex-Yugoslavia

Berzo wrote:

Pozdrav ljudi,pored slabog engleskog pokušavam da uspijem u ovom poslu.Zanima me kako doći do referala na clixsensu i koliko ih maksimalno mogu imati'.Mogu li se osloboditi sponzora i kako,HVALA

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #112

Wed Sep 26, 2012 10:42 in Ex-Yugoslavia

Berzo wrote:

pozdrav ,kako da aktiviram task i ofers,dosada nisam imao uspeha
:oops:

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #103

Tue Sep 18, 2012 04:51 in Ex-Yugoslavia

From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 14:49:10 PST