Please wait...
HomeForumPosts by almina

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by almina

Tasks » Post #147

Sat Oct 13, 2012 09:08 in Ex-Yugoslavia

sajrom wrote: moguce da ces morati instalirati fles plejer ili probaj predji na firefox mozda je u tome problem svi ti zelimo pomoci naravo

probala i opet nista na pocetku sam odbijena nema zadataka za mene

pozz » Post #1

Sun Sep 23, 2012 10:26 in Ex-Yugoslavia

pozz svima prisutnima ja jos uvijek u problemu nece zadatci i nece vazda nesto odbijenica eto ako jos neko ima rijesenja nek mi se javi bilo bi mi drago.

takodje vildan vas puno pozdravlja sve ovdje na clixsense covjek je zauzet skoluje se (bice valjda nesto od toga) :) ali je porucio pozzz.

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #94

Fri Sep 07, 2012 03:36 in Ex-Yugoslavia

ali zasto ja jos niti jedan zadatak ne mogu otvoriti :(
Pristup ovoj stranici je odbijen. Proxy / VPN / VPS pristup nije dopušten.

Tasks » Post #113

Fri Sep 07, 2012 03:30 in Ex-Yugoslavia

sajrom wrote: Na zalost ni jedan nisam uspela do kraja uraditi a bojim se vise i otvoriti neki zadatak jer ipak sa gogle translatorom se ne moze bas detaljno sve prevesti pa da me ne izbace mozda je bolje i da ih ne otvaram ali sam jako sretna da ste susretljivi i zelite pomoci znate ja sam 56 godina nemam drugih primanja pa barem da klikcem uz sve vas sam sretna da malo caskamo ponekad pozdrav :D :D :D

Tasks » Post #112

Fri Sep 07, 2012 03:27 in Ex-Yugoslavia

ja ne razumijem o cemu se radi ali ja uopste ne mogu obavljati zadatke dali neko zna o cemu se radi da mi pomogne kad kliknem na zadatke uvijek mi se pokaze ovo
Pristup ovoj stranici je odbijen. Proxy / VPN / VPS pristup nije dopušten. sta da radim

Tasks » Post #105

Sat Sep 01, 2012 08:13 in Ex-Yugoslavia

ma nece pa nece evo danima pokusavam

Tasks » Post #102

Fri Aug 31, 2012 09:08 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
almina wrote: imam neki media plejer a pokusala sam i sa firefoxa i sa croma inace sam na esploreru nece pa nece :(...hvala vam mnogo svima valjda skupa pronadjemo rjesenje.nadam se bar.

Da li jos uvek imas ovaj problem ili si ga uspela resiti??

jos uvijek na pocetku nemam rijesenje

Tasks » Post #101

Fri Aug 31, 2012 09:06 in Ex-Yugoslavia

NikaAlkos5 wrote: ne znam sta ti pravi problem da ti pomognem , ali valjda imas u naselju nekog komsiju mladjeg nekog sto zna oko kompa pa ga zamoli da ti pogleda da resis problem ..pozz

lele pa ja imam tek 29 g zar mi treba neko mladji :roll: mislim da mi pomogne oko rijesavanja zadataka da zaradim koji dinar???

Tasks » Post #100

Fri Aug 31, 2012 09:01 in Ex-Yugoslavia

evo podnijela sam zahtijev adminima.evo sad cu pokusati i azuriranje pa javim se.hvala vam .inace f.b kontak moj je almina hrvic na slici sam sa kratkom kosom i djetetom koji me ljubi.a meil je almahrvic dalje ide sa h posto nesmijemo pisati pokusacu ovako :) pozzz

Tasks » Post #95

Thu Aug 30, 2012 06:08 in Ex-Yugoslavia

KAO sto sam napisala ulazila sam preko croma takodje i preko firefoxa ne SAMO preko exsplorera i NISAM MOGLA UCI i nazalost jos nemogu uci jos uvijek imam problem.pozzz

Tasks » Post #92

Sat Aug 25, 2012 06:00 in Ex-Yugoslavia

imam neki media plejer a pokusala sam i sa firefoxa i sa croma inace sam na esploreru nece pa nece :(...hvala vam mnogo svima valjda skupa pronadjemo rjesenje.nadam se bar.

Tasks » Post #90

Fri Aug 24, 2012 05:00 in Ex-Yugoslavia

vildantursic wrote: pozdrav.
Almina
mozes li mi reci sa kakvog racunara pristupas i sa kakve mreze,
koristis li radno racunalo tj. pristupas li sa posla ili od kuce.
ako pristupas sa radnog racunara odgovor na svoj problem mozes naci na ClikSense forumu, ovo je link
Problem on not able to enter Tasks and Offers | ClixSense Forum
:)
ne razumijem se bas u internet konekciju, ali znam da je u njoj stos :D
ako pronadjem jos nesto javim ti ;)
sretnoooo!
:)

pise da nije pronadjen proxy a inace od kuce koristim racunar a net mi ide preko antene ali konekcija mi je odlicna hvala vam puno i naravno pomagajteeeeee :)

Tasks » Post #87

Tue Aug 21, 2012 13:10 in Ex-Yugoslavia

tacnije evo sta mi izbaci Pristup ovoj stranici je odbijen. Proxy / VPN / VPS pristup nije dopušten. Access to this page has been denied. Proxy/VPN/VPS access is not allowed. probala sam sa drugog pretrazivaca otvorit neide ....

Tasks » Post #86

Tue Aug 21, 2012 12:59 in Ex-Yugoslavia

ali kada kliknem na taskove inace dobra sam sa engleskim pise da pristup ovoj stranici je odbijen MOZE LI NEKO RECI ZASTO u cemu je problem?? hvala

Tasks » Post #84

Sun Aug 19, 2012 10:05 in Ex-Yugoslavia

jel mi neko moze pojasniti kako do taskova gdje se nalaze uopste i sta trebam raditi nova sam :(

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #72

Thu Aug 02, 2012 07:00 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
almina wrote: ja imam problem kad god kliknem na zadatke izbaci mi ovo Otkrili smo korištenje proxy / VPN. Vi ne možete pristupiti ovoj stranici preko proxy / VPN. Molimo Vas da onemogućite ga i pokušajte ponovno. neznam sta da radim?

Probaj izbrisati kolacice ili promeniti browser.

sve uradila i opet nece opet isto izbacuje neznam sta je problem a sta je roijec o ovim taskovima kako do ovoga i kako se radi?

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #65

Mon Jul 23, 2012 10:09 in Ex-Yugoslavia

ja imam problem kad god kliknem na zadatke izbaci mi ovo Otkrili smo korištenje proxy / VPN. Vi ne možete pristupiti ovoj stranici preko proxy / VPN. Molimo Vas da onemogućite ga i pokušajte ponovno. neznam sta da radim?

Tasks » Post #35

Wed Jul 18, 2012 06:08 in Ex-Yugoslavia

NikaAlkos5 wrote: ok hvala u zadnjih 5dana koliko sam ovde stalno samo taj jedan pa sam skontao.. ali dobro polako
hvala u svakom slučaju

ja nema niti jedan zadatak niti ponudu kad god otvorim nema nista o cemu je rijec??
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 17:50:11 PST