Please wait...
HomeForumPosts by maxwc3

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by maxwc3

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #349

Fri Apr 17, 2015 14:08 in Ex-Yugoslavia

Evo radi super PP sad i u Srbiji

My First Payment - $98.68 International Check » Post #6

Sun Jun 30, 2013 03:45 in Payment Proofs

How mush exactly you recieved from bank? I mean did bank charge some extra fees or you get all 98$
regards Max

Tasks » Post #219

Mon Feb 04, 2013 12:57 in Ex-Yugoslavia

Koji procenat tačnosti imaš na zadacima?

Tasks » Post #211

Sat Feb 02, 2013 14:08 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:

Sve sto se tice ClixSense-a mozes da pitas preko foruma.
Pa da je jedno pitanje bilo bi dobro :D. Mislio sam da počatujem malo sa čovekom oko mnogo pitanja na messinger ili skype :D

Tasks » Post #207

Sat Feb 02, 2013 07:13 in Ex-Yugoslavia

Zaghy svaka čast na radu, ja nekad odradim dobro a nekad me mrzi da li mogu nekako da te kontaktiram da ti postavim par pitanja u vezi taskova?

Pitanja i saveti » Post #314

Thu Dec 20, 2012 09:22 in Ex-Yugoslavia

Imam jedno pitanje, moj prijatelj je ovde na clixsenceu već registrovan(odavno a nije ni nešto aktivan bio) a hoće da mu ja budem sponsor pa da li je to izvodljivo i kako?

ClixGrid » Post #191

Tue Dec 11, 2012 12:38 in Ex-Yugoslavia

Ja sam se baš pitao da li je neko dobio 2 nagrade u jednom danu, kad ujutru odradim clixgrid i na prvu dobijem 0.25. Odmah posle u četvrtom pokušaju o.1 :D

Pitanja i saveti » Post #298

Wed Nov 28, 2012 12:33 in Ex-Yugoslavia

Mislim da ne možeš da povratiš balance. Što se tiče taskova baš sada radim taskove od 0.06 i dobro mi ide uzo sam 1$ pa požurite dok ih ima, pozdrav.

Pitanja i saveti » Post #290

Tue Nov 27, 2012 03:59 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima! Ovako zanima me u realnosti koliko više rekalama bih imao kao premijum član za razliku od standard kao što sam sad?
Nemoj da mi odgovorite onim linkovima itd to znam i sam zanima me da mi odgovore premijum članovi koja je stvarna razlika, tamo piše garanted ads daily za standarda 1 za premium 4 a ja inače kao standard imam više od 4 pa koliko bih realno više imao kao premium i da li su te 4 one skuplje reklame ili se odnosi na obične?

VAZNO! Porezi za unovcavanje cekova iz SAD-a. » Post #3

Wed Oct 24, 2012 06:55 in Ex-Yugoslavia

WeeCash da li si ti podigao ček ili si se samo raspitao? Ako jesi ajde malo bolje objasnii koja je to firma koja šalje čekove, kako stižu i gde se unovčavaju?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 02:06:20 PST