Please wait...
HomeForumPosts by judista

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by judista

Pitanja i saveti » Post #100

Mon Aug 06, 2012 07:12 in Ex-Yugoslavia

$20 nije puno za vece iznose, ali za recimo $30 koje je neko zaradio u toku 1 mjeseca,da mu stigne $10 je zaista porazavajuce...

Zato sam se ja odlucio za nesto drugo...
Umjesto da im placam da povucem novac, da kupim nesto ovdje, kupovao sam on-line, znam malo rizicno posto nikada ne znas kad te neko moze zeznuti ali vrijedjelo je pokusati...

Na kraju se isplatilo i ja sam srecna musterija, jedini problem je sto treba oko 20-30 dana da to stigne, a ono sto me posebno iznenadilo jeste sto je ukupna postarina bila 1€, dok sam ocekivao malo vise...

za one koji zele da idu mojim putem ta prodavnica se zove Lrapshop i nadam se da ne krsim pravila foruma stavljajuci ime sajta ovdje...

(nemam namjeru da nesto reklamiram, vec prosto da pomognem onima u nedoumici)

:)

Tasks » Post #62

Mon Aug 06, 2012 07:03 in Ex-Yugoslavia

Cestitam na bonusu! Ja jedino imam problem sto nisam bio puno aktivan u proteklih par dana a taskovi mi promakli...

I HAVE EARNED TODAY $ 3.34 THX CLIXSENSE » Post #3

Mon Aug 06, 2012 06:58 in Your Stats

micua01 wrote: what is THX

THX = short way of saying Thanks, same as Thank You=TY
:D

Hope that wasn't irony XD

My first $11 from clixsense » Post #1

Mon Apr 16, 2012 15:15 in Payment Proofs

Hey i just recieved payment, in total $11.25 THX clixsense
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 28, 2022 14:21:40 PST