Please wait...
HomeForumPosts by top10payingsite

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by top10payingsite

yeni reklamlar » Post #2

Sun Feb 16, 2014 23:36 in Turkish

Günlük sabit reklamlar.. Bir günlük reklam değeri $50, ve 24 saat boyunca aktif olarak kalıyor reklam..

DR geliri yok bu reklamdan..

Bookmarket task yardım » Post #3

Tue Jan 28, 2014 02:41 in Turkish

ecitach.. Bahsettiğin yere tıkladıktan sonra birşey çıkmayacak zaten.. yanındaki parantez içindede "hiçbirşey olmayacak" yazıyor.. Yani tıkla ve geç... Bişey bekleme..

Ayrıca bu tasktan sadece 1 kere yapabiliyorsun yani ardarda yaptırmıyor..

PTC KREDİLERİMİ NASIL PARAYA ÇVİREBİLİRİM? » Post #3

Sun Jan 26, 2014 10:14 in Turkish

Öyle bir özellik yok, kredileri reklam vermek için kullanabilirsin sadece.

imdatt » Post #8

Fri Jan 24, 2014 13:30 in Turkish

Hiç problem değil, hiçbirimiz doğduğumuz günden itibaren bunları öğrenmiş değildik, zaman içerisinde öğreniyoruz, kimi erken kimi geç ama öğreniyoruz ;)

Şimdi web tarayıcısı olayından devam edelim;

Google Chrome Bu tarayıcı indirip yüklemeniz birçok konuda faydalı olacaktır. Açılan sayfada Chrome indirin yazan mavi butona tıklayıp yüklemeyi ardından kurulumunu yapın, sonra yüklenen o chrome web tarayıcısı ile internete girin. O tarayıcıda yer imlerini bulmak için Ctrl + Shift + B yapabilirsiniz ;)

Ayrıca adresini verdiğim foruma gelmenizi şiddetle tavsiye ederim, çok iyi anlaşabileceğinizi düşündüğüm ve size benden daha fazla yardımcı olabilecek 2 tane bayan moderatörümüz var :)

neobuxla üye toplamak » Post #75

Tue Jan 21, 2014 07:44 in Turkish

hummeros wrote: hocam merhabalar. birşey sormak istiyorum. ben neubox'a reklam verdim ama daha aktif olmadı. şöyle bir görüntü var:

acaba reklamı yanlış mı verdik yoksa beklememiz mi lazım? bunun anlamı nedir? yardımcı olursanız sevnirim.

teşekkürler...

Hocam reklamını onaylatmışsın, şu anda başlatılmaya hazır bekliyor. ANCAK ona tıklama satın alman lazım..

imdatt » Post #6

Tue Jan 21, 2014 07:36 in Turkish

Hocam o bookmarklet olan task sayfasını aç. Son (chrome için) Ctrl + Shift + B tuşlarına bas, en üstte yer imleri sekmesi görünecek. Ondan sonra aşağıdaki resimdeki gibi "o sekmeye" taşıyacaksın ve buton oluşacak. Adres çubuğuna değil, yer imleri sekmesine taşıyacaksın.. Yanlış yaptığın yer burası.. Ondan sonra taska devam edeceksin ;)

Şimdi taska başladın, aramanı yaptın ve videoyu buldun. Şimdide yapman gereken şey; videonun olduğu youtube sayfası açılıp video oynamaya başlayınca o sekmedeki bookmarklete bir kere tıkla ve aşağıdaki resimdeki gibi sayfanın sağ üstünde geri sayım sayacı çıkacak. Onun bitmesini bekle, geriye gitmeyebiliyor bazen, merak etme sadece bekle videoyu izle..

Yeterince bekledikten sonra zaten sana tamam yeter artık izleme diye uyarı verecek alttaki gibi :)

Ondan sonrada o video sayfasını kapatıp tasktaki sorulara cevap vererek onaylayınca taskı tamamlamış oluyorsun ;)

Kolay gelsin bol kazançlar.

Hocam, google'da gelirkapisi yaz, o foruma gel. Aradığın tüm soruların cevaplarını bulacaksın forumumuzda ;) Genel Moderatörlerden Tolga Can benim orada..

neobuxla üye toplamak » Post #74

Tue Jan 21, 2014 00:12 in Turkish

rdmnn wrote:
top10payingsite wrote: Bende paylaşayım o zaman, Neodan 2 kere 200 binlik reklam verdim, ilkinde acemilik yaptım çok acele ettim reklamı aktif etmek için ve var olan clixsense reklamlarından dolayı az ref geldi..

İkincisinde tam zamanını bekledim ve 200 binlik reklama 321 ref geldi..

Adhitz'e beni üye yapacak yabancı bulamadığım için henüz deneme fırsatım olmadı ancak başka biryeri daha denedim sonuçtan çok memnun kaldım ama yönetimden/güvenden sıkıntı yaşadım..

Top10-ptc sitesi ve bestpayingptc sitesi.. Aynı admin zaten. İkisindende 1 er haftalık clixsense reklamı verdim, gelen ref sayısı 600 civarında oldu ama 1 gün geç aktif etti reklamı, bitiş zamanı online değildim kontrol edemedim ne zaman bittiğini ama genel bir memnunsuzluk var bende, çünkü paranın üstüne su mu içtik acaba demeden edemiyor insan zaten 2-3 ay reklamın aktif olmasını bekliyorsun, dispute süresinide aşıyor..

Şansını denemek isteyen olursa en ucuz reklam verme şekli bu siteler şimdilik ancak güven? İşte orası size kalmış..

Edit: Bilge hocam yine aktif etmişsin reklamı, şu yıldızlar iyi dikkat çekiyor, sırf o yıldız hatırına üye oluyorlar :)) Şaka bir yana herhalde listenin tepesine çıkmaya yemin ettin :))

neobuxda 100 dolarlık bır gunluk sınırsız reklam var sızce kaç kişi tıklar bu reklama ve sitenin server saatı 00:00 geçtikten sonra mı verelim ki tam gun yayınlansın yardımcı olursanız çok sevınırım ;)

Ben bu hafta 2 kere verdim o reklamı..

1.'sinde siteme 182.000 tıklama geldi

2.'sinde ise 169.000 tıklama geldi..

Ama bunun çoğu tabiki adprize tıklamaları oluyor. Günlük reklamlarda reset saatini felan beklemenize gerek yok, adı üstünde 1 günlük reklam, ne zaman verirseniz verin 24 saat boyunca orada duracak..

Geçen sene sadece clixsense için reklam verdiğim zamanlarda tecrübe etmiştim, $100'lık günlük reklam ile 70-80 ref geliyordu.. Ama $70' lık (50.000 + 50.000 adprize) reklam ilede 60-70 ref geliyordu..

Bu geçen seneki tecrübem, sizi yönlendirmek istemem, hangisinin verimli olduğunu düşünüyorsanız o şekilde verin, ama bana soracak olursanız, ikisinide vermeyin.. Çünkü ref gelse bile bu paraları çıkartmıyor.. 1800+ ref yaptım, harcadığımın 70% 'ini ancak kazandım, kendi ekstra çabalarımla oda... Artık hiç clixsense reklamı vermiyorum ben..

$100 harcayacak durumdaysanız eğer bunu başka bir yolla değerlendirmenizi tavsiye ederim.. Clixsense'ye ref bulmaya çalışarak değil.

Kurallar gereği çok net bilgi veremiyorum malesef.

imdatt » Post #4

Tue Jan 21, 2014 00:01 in Turkish

ecitach; doğru yapmışsın işte.

Yukarıda çubuğa Bookmarklet butonu eklendi.. Oradan devam ediyorum..

Taska dönüyorsun, taskta senden arama yapmanı istiyor videoyu, arama yaptın, sonra youtube'da videonun olduğu sayfayı açtın.. Şimdi yapman gereken üste eklediğin Bookmarklet butonuna 1 kere tıklamak.. Tıkladığında sağ üst tarafta sayaç çıkacak, geriye doğru sayacak.. O bittiğinde sayfayı kapatıp task sayfasındaki soruları cevaplayıp devam ediyorsun..

ref bulma şansım » Post #6

Fri Jan 17, 2014 04:10 in Turkish

Hocam neoya kazandırmış olursun direk o parayı. Sen çek onu.. Para biriktirmeye çalış, ne kadar yüksek tık sayılı reklam verirsen ancak o kadar karşılığını alabilirsin.. Ama clixsense için reklam harcaması yapılması taraftarı değilim..

Şu anda 1800 + LeveL 1 refim var, geçen sene çok para harcadım reklamlara, birazda tecrübesizlikten.. Ama geri kazandığım miktar malesef harcamamı karşılamadı.. O yüzden sadece clixsense değil, bir site, blog vs hazırlayıp birden fazla sitenin reklamını bir arada yapmak daha mantıklı geliyor.. Yada sadece clixsense olacaksa illa, çok dikkat çekici ilgi çekici bir sayfa hazırlayıp o sayfanın reklamını yapmanız gerekmektedir..

neobuxla üye toplamak » Post #68

Fri Jan 17, 2014 04:05 in Turkish

rdmn, tek seferde daha fazla tıklama olacak şekilde reklam vermeye çalış. Maliyeti düşürür, gelecek ref sayısını arttırabilirsin bu şekilde..

Yani atıyorum $36 25.000 alana kadar $70'a 50.000 almanız hem daha ucuza gelecektir size (tık başına) hemde gelebilecek ref sayısını arttıracaktır. Hatta mümkünse 250.000 tıklamalı yada 500.000 tıklamalı olandan almanızda fayda var ;)

ref bulma konusu » Post #24

Fri Jan 17, 2014 03:56 in Turkish

moneymakingways wrote: Mesaj atılmazsa, belli bir süre sonra otomatik kilitleniyor konular malum.

Ben tekrar açtım konuyu.

Bende diyorum kim bu :D

Bende değiştireyim yaf :P Sıkıldım bundan :P

bilge8408 lütfen bakarmısın » Post #2

Fri Nov 29, 2013 14:26 in Turkish

:D

5 usd lik anket » Post #6

Sun Nov 17, 2013 00:34 in Turkish

Ben o anketin ödemesini aldım 2-3 gün önce.. Ama önce ticket attım en zaman ödeyeceksiniz diye, yarın ödeyeceğiz dediler, onun üzerinden 3 gün geçince hatırlattım 3 gün geçti bile dedim o gece yatırdılar hesabıma..

PAYBAL SORUNU YÜZÜNDEN YABANCI ÜLKELERDEN ÜYE BUL » Post #3

Wed Oct 30, 2013 08:54 in Turkish

Online wallet olarak sadece paypal yokki..

Paypal, payza, egopay, Perfect money, neteller, solidtrustpay, sensi pay, okpay vs vs vs.. İllaki birisi işlerine yarıyor ;)

referansım » Post #7

Fri Oct 18, 2013 08:16 in Turkish

Sales = Satış demek. Reklam satın almış. Clixgrid reklamıda olabilir, normal PTC Reklamıda olabilir..

Bırakıyorum :( » Post #12

Mon Oct 14, 2013 10:14 in Turkish

darkzorg wrote: 2+2 =4 ü yapamayan insanlar geliyor birşey kazanamadık diye ağlıyor :)

sen en başında ne kadar gelir ne kadar gider bir hesap yapmadıysan site ne yapsın adamlar günlük reklam oranlarını değiştirmiyorlarki.

buda size ders olsun balıklama her gördüğünüz şeye dalmayın.

Allahcc nede slm söyle hahah

2+2=4 ü sen yapabildiğin için mi halen $0.51 kazancın oldu? Kendini olmadığın yerlerde görmeye/göstermeye çalışma, dahada dibe batırma kendini. Konuştuğun kelimeleri, cümleleri dikkatli seçki senide insan yerine koyup muhatap alabilelim.

Matrix sistemi bir açıklasanız » Post #15

Mon Sep 30, 2013 09:13 in Turkish

peezan wrote: Çok zamanım olmuyor girmek için arada bakıp çıkıyorum. Aslında dilek hanımdan ders almak lazım bende o kadar ref var ama ölü yatırım :) maşallah 289 reften büyük para :)

Referrals active 203 total 1,772 premium 19

düşündüğün kadar çalışkan refler değiller ;)

Anketler hakkında bilgi istiyoruz. » Post #5

Mon Sep 23, 2013 07:17 in Turkish

Erdogannn wrote: SEVGILI ARKADASLAR YORUMLARINIZI GORDUM VE BENDE SIZE YAZMAK ISTEDIM. ANKET SITELERININ ÇOĞU NE YAZIK KI , BELLI BIR SINIR KOYUYOR... MESALA 30 DOLAR YAPTINIZ , BUNU ALMAK ISTERSENIZ IHTIYACINIZ SINIRI AŞMAK YANI 50 DOLAR SA SINIR BUNU ASMANIZ GEREKIYOR. KENDIMDEN ORNEK VERMEK GEREKIRSE BENDE 6 ANKET SITESI VAR AMA COĞU SINIR KOYDUGU İCİN PARA SITEDE BEKLIYOR.ABARTMADAN SÖYLEMEK GEREKİRSE 84 DOLAR PARAM CESITLI SITELERDE BEKLIYOR.AD VERMIYECEGIM. AMA BU GERCEK.BELKİ ANKET İŞİYLE UGRASMAK ISTEYEN ARKADASLARA BIR IŞIK TUTMÜŞ OLURUM DİYE YAZMAK İSTEDİM. SEVGİ VE SAYGILARIMLA. HERKESE BOL KAZANCLAR

Online kazanç yöntemleri ile ilgili neredeyse her site farklı miktarlardada olsa ödeme limiti vardır zaten.. En basitinden şu anda kullandığımız Clixsense sitesindede premiumlar için $6, standartlar için $8 ödeme limiti vardır.. Bu durum anket siteleri içinde geçerlidir ve anormal bişey değildir..

anket yaparken bunlari yapin » Post #16

Sun Sep 22, 2013 12:15 in Turkish

hdturkey wrote: Bizim anket işi yattı. 5 dolarlık anketi boşu boşuna yaptım. Ticket attım. Tebrikler yazısını görmeniz lazım diyor. Anketi tamamladım teşekkür ederiz şeklinde bir yazı çıktı.

Sorularının hepsini açtığın anket konusunda cevapladım, oraya göz atarsın ;)

Matrix sistemi bir açıklasanız » Post #9

Sun Sep 22, 2013 12:12 in Turkish

Gördüğünüz gibi, level 2-3-4-5-6-7-8 reflerden sadece premium üye olanlardan $1 komisyon geliyor. Level 1 deki reflerin reklam tıklaması, task, offer vs herşeylerinden komisyon geliyor.

Neden 3-4-5-6-7-8 seviyelerinde ref çıkmıyor demişsiniz, nasıl siz ref elde ettiyseniz sizin reflerinizde ref elde ettikçe orada gözükecektir, yani bu sizin reflerin hatta onların reflerinin... çalışması ile ilgili ;)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 24, 2022 20:47:49 PST