Please wait...
HomeForumPosts by umut261

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by umut261

Birbirimizi tanıyalım » Post #108

Fri Feb 15, 2013 01:50 in Turkish

selam

Clixsense Yardım » Post #296

Mon Jul 02, 2012 13:10 in Turkish

selam ben yeni yükseltme yaptım ilk premium üyeliğe geçişte 100 reklam geliyormuş bana gelmedi üye yaptığım arkadaşım premium oldu ona 100 reklam gelmiş

Clixsense Yardım » Post #295

Mon Jul 02, 2012 13:06 in Turkish

bilge8408 wrote:
edewali wrote: hergün düzenli tıklayan bir alt üyem var premiuma geçsem yatırımım çıkarmı

Çok genel bir soru olmuş.. Ama premium üyeliğin esprisi ref gelirleri ve matrix sistemidir. Ama bence, 1 alt üye sizin premium'a geçiş sebebiniz olmamalı.. Eğer premium üyelik alcaksınız üyelik ücretinizin çok daha fazlasını reklam masraflarınıza da ayırmalı ve DR edinmelisiniz..

Benim size tavsiyem, bu siteden para kazanmak istiyorsanız hesaplarınızı uzun vadeli yapın ve reklam ile DR edinmeye çalışın (Tabi ki premium olduktan sonra).. Ama kafam rahat olsun veya gerekli bütçeyi ayıramam derseniz, standart olarak devam edin.. Task, offer ve reklamları kullanarak premium üyelik paranızı biriktirin ve hesabınızdaki parayla premium üyelik alın. Daha sonra kazandıklarınızı da reklam denemeleriniz için kullanmaya başlayın (DR sayınızı arttırmak için). Tabi bu oldukça uzun bir süreç.. Ama bence Clixsense zaman sorunu konusunda sıkıntı yaşayacağınız son PTC sitesi...

Ve bende Premium oldum » Post #8

Fri Jun 29, 2012 00:25 in Turkish

exsess wrote: Evet arkadaşlar bende premium ailesine katılmış bulunmaktayım

tebrikler bende yeni katıldım bol kazançlar

Clixgridde $5 kazandım ! » Post #28

Thu Mar 29, 2012 08:17 in Turkish

clixgrid, de kare üçgengen yıldız hertürlü şekli yapıyom ama bir türlü 5 doları yakalıyamıyorum ne yapsak acaba :?: :D

Clixgridde $5 kazandım ! » Post #27

Thu Mar 29, 2012 08:11 in Turkish

1978 tıkla bugün 0.10 kazandım toplam 0450 cent olmuş idare eder :D :lol:

Clixsense Yardım » Post #189

Wed Mar 14, 2012 09:34 in Turkish

selam arkadaşlar clixsense de üye kiralama sistemi varmı?hesabımdaki parayı nasıl değerlendirebilirim ?ilan kredisi nedir ? yardımcı olursanız sevinirim

Birbirimizi tanıyalım » Post #56

Tue Mar 13, 2012 04:02 in Turkish

selam millet bol kazançlar :D

Ustalar , abiler Ref bulma hakkında bilgileriniz. » Post #3

Tue Mar 06, 2012 12:40 in Turkish

selam, ben sitede yeniyim 2 refim var yükseltme yapsam 1 ayda ortalama nekadar kazanırım ? yardımcı olursanız sevinirim

mesleğimiz ne? » Post #11

Sat Feb 11, 2012 14:11 in Turkish

selam ben de antalyada turizm de çalışıyorum

Birbirimizi tanıyalım » Post #50

Mon Jan 16, 2012 10:34 in Turkish

antalyadan herkese selam arkadaşlar ,ben ümit
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 16, 2022 23:02:11 PST