Please wait...
HomeForumPosts by NikaAlkos5

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by NikaAlkos5

Pitanja i saveti » Post #70

Sun Jul 08, 2012 05:12 in Ex-Yugoslavia

JWG mi je sponzor skontao sam ;) hvala puno

Pitanja i saveti » Post #69

Sun Jul 08, 2012 04:09 in Ex-Yugoslavia

ahahahaaa pa to sam te pitao malopre kako da ga nadjem ??
jel imas ti neku ideju da izaberem nekog??
da sam klikao od prosle godine do sada bilo bi finih parica ..ne znam skontao sam da ima neka lista sa top 50 sponzora ..ali mene engleski ubi u pojam

Pitanja i saveti » Post #67

Sun Jul 08, 2012 04:00 in Ex-Yugoslavia

poslao sam tiket... i ocekujem 7 na lotou :D haha salim se ..poslao sam da trazim sponzora nekog ali sam pisao preko google translatora ..suština je tu ......i još jednom hvala na svakoj pomoći

Pitanja i saveti » Post #65

Sun Jul 08, 2012 03:12 in Ex-Yugoslavia

shvatio sam to većino ..nema veze biće referala više nadam se ....a što se tiče taskova neka s epojave čekam ih :D od reklama je sitno sve ,...... ali polako za sve treba vreme ..
reci mi još u vezi sponzora ??' njega nemam jel sam sam našao na google pa došao jel mi znači nešto da mi neko bude sponzor ..pošto sam ja već nekim ljudima sponnzor zato što su došli preko mene..i da li ti možeš da mi budeš sponzor ?? itd
i izvini ako te smaram ali barem pokušavam da shvatim sve to

Pitanja i saveti » Post #63

Sun Jul 08, 2012 02:12 in Ex-Yugoslavia

pitanje za moderatora sad sam skontao da si ti ;)
imam 5 direktnih referala a jedna drug (dir.referal) je doveo dva lana jel ću ja primati i od njih malo keša.
i da li si sa tim postigao tako dobar rezultat???jel od taskova nema pojma kod nas

Pitanja i saveti » Post #61

Sat Jul 07, 2012 14:00 in Ex-Yugoslavia

ok shvatio sam to ..hvala.. a vezano za ove igrice jel se i tu dobija nešto igranjem ili je to samo cisto da se ubieje vreme

Pitanja i saveti » Post #59

Sat Jul 07, 2012 12:43 in Ex-Yugoslavia

pitanje jel baner se koristi za reklamu takodje??
i sta trebam kopirati kada hocu negde da se reklamiram html ili bbc kod??

Pitanja i saveti » Post #57

Sat Jul 07, 2012 05:42 in Ex-Yugoslavia

evo već je bočlje dobija ju se polako parice neka ..i hvaal na pomoći legendo ;)

Pitanja i saveti » Post #55

Sat Jul 07, 2012 04:19 in Ex-Yugoslavia

poslao sam pozivnice prijateljima neki su se aktivirali ... i kad mi pise da imam 1 activan referal i 3 sve ukupno sta radims a referalima??

Tasks » Post #26

Sat Jul 07, 2012 03:42 in Ex-Yugoslavia

ok hvala u zadnjih 5dana koliko sam ovde stalno samo taj jedan pa sam skontao.. ali dobro polako
hvala u svakom slučaju

Pitanja i saveti » Post #53

Sat Jul 07, 2012 03:38 in Ex-Yugoslavia

da a kada im dam svoj referalni link .da li i oni trebaju da budu duže vreme na sajtu ili samo da se registruju ..??
napravio sam ja prosle godine acount ovde ali tek pre par danas am se aktivirao :D

Saveti za promovisanje aff. linka za ClixSense » Post #17

zz.interesuje me gde mogu sve promovisati svoj taj link? tipa fb ili neke druge drustvene mreze??hvala

Saveti za promovisanje aff. linka za ClixSense » Post #16

pozz novi sam ovde.. sa cim se povecava broj referala ili ovih linkova sto klikamo ?? dolazak prijatelja rekalme enke...bas ne mogu uhvatiti ima dosta pojmova koje ne znam sta znace

Tasks » Post #24

Sat Jul 07, 2012 03:34 in Ex-Yugoslavia

Categorize Online Daily Deals!

The goal of this task is to provide information and find the correct category or categories for a daily deal.

pitanje za kolegu Weecash
drug kada udjem pise mi ovo

Finished!

Sorry, there is no more work available on this job at this time. Please check back again in the future. We are always adding new jobs and would love to have your help. Please return to the list of available tasks and find another one you would like to try.

You can find more tasks by going back to the list of available tasks.

engleski znam po neku re pa sam skontao da nesto kao trenutno nije dostupno...
ali samo taj task imam u ponudi ?
ako moze pomoć hvala

Pitanja i saveti » Post #51

Sat Jul 07, 2012 03:31 in Ex-Yugoslavia

tomks wrote: hvala

pomoc trazim.novi sam ovde kako da povećam broj ovih referala ili linkova za klikanje ??

Pitanja i saveti » Post #50

Fri Jul 06, 2012 18:55 in Ex-Yugoslavia

zdravo svima.. novi sam ovde . recite mi oko ovih klikanja svaki dan imam 12-13 nekad 14 linkova kako postoji šansa da se taj broj povećava pozivom prijatelja ili tako nešto?
svaki savet mi je dobro došao dok se malo ustošim ovde..
svima hvala ;)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 15:50:10 PST