Please wait...
HomeForumPosts by NikaAlkos5

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by NikaAlkos5

Tasks » Post #43

Thu Jul 19, 2012 09:24 in Ex-Yugoslavia

imas sada neki novi za 0,03 da samo potvrđujes da li je industrijska zona ili zive ljudi.ja samo kliknem na link i idem ok pod 1 onda ako vidim parking pored sigurno je industrija a ako maleni krov kuca..
onda ako kliknes na link a ne dobijes mapu kao na slici idi na 3 tacku , a ako nemas na ponudjenoj slici Crveni balončić odmah idi na 4..

Tasks » Post #41

Thu Jul 19, 2012 02:24 in Ex-Yugoslavia

Some of your answers weren't what we expected.

Your estimated accuracy is 78.57%, which is lower than the target minimum accuracy of 90% for this job.

eto vidiš ima i kod mene ali opet uspem 15 tak taskova da uradim pre nego što mi ot izbaci

Tasks » Post #40

Thu Jul 19, 2012 02:22 in Ex-Yugoslavia

fino što ti ide polako , meni ide jedino ovo sa nazivima firme samo kopiras i nalepiš, jedino neki ako neće prekucam..
a ovo i meni pise 78,9% a minimum za posao je 90%
probaj dole da te greske kad ti izbaci ides THIS IS OK i ako ti izbaci da radiš pokušaj ,a ako ne onda moraš čekati da prođe malo vremena da bih opet mogao/la ..

Tasks » Post #33

Tue Jul 17, 2012 17:24 in Ex-Yugoslavia

ja sam opet uradio par komada ali sam jutros zeznuo % spustio ispod 80 i neda da radiš a sve dok je preko 80% može se raditi pokušavaj šta da ti kažem. task za 0,03 imaš naziv firme u glavnom dole pri kraju strane copyright mislim datako piše i kopiraj i stavi tamo (štikliraš 1 tačku) , a kada neki link ne otvori štikliraj 4 tačku..pozzz

Tasks » Post #31

Mon Jul 16, 2012 22:34 in Ex-Yugoslavia

You've correctly completed 18 out of 23 of the test questions.
imao sam 5 promašaja ali meni dosta da sam uradio i toliko..
opet ima ljudi koji znaju engleski pa ih treba kontaktirati oko pomoći

Tasks » Post #30

Mon Jul 16, 2012 22:27 in Ex-Yugoslavia

ovaj task za 0,03 niej težak odradio sam ih 12 jutros ali sta mene zeza znam po neku reč engleskog , ali prevodite šta se traži na google translator pomaže mi dosta.. e sad mene nervira kad je neki link stavim naziv i promasim na kraju tačku ili između dve reči zarez..
kad budem opet moghao staviću sve nazive
evo nekih što sam sebi snimio jel ne grešim prvi put na njima danas više ne mogu raditi imam % manji od 90

6.12 Outsourcing
SAS TTI JV
SEVEN communications
schalk&friends
MMO Magnet
Angler LLC
Celinius, Ltd.

ClixGrid » Post #19

Sun Jul 15, 2012 07:53 in Ex-Yugoslavia

čestitam . fino ..kod mene nikako da izvučem

Tasks » Post #27

Wed Jul 11, 2012 08:56 in Ex-Yugoslavia

danas sam odradio 77 taskova 0,01 ide polako ...bice bolje uskoro :)

КАК ПРИВЛЕЧЬ РЕФФЕРАЛОВ? » Post #15

Tue Jul 10, 2012 06:49 in Russian

Простите, что беспокою вас. Вы можете разместить ссылку на Fb, Вконтакте, Twitter или другие социальные сети, бесплатные объявления . ;)

Saveti za promovisanje aff. linka za ClixSense » Post #20

Mon Jul 09, 2012 12:49 in Ex-Yugoslavia

ok hvala na svemu puno...a i moderator mi je pojasnio dosta toga..hvala svima ;) ako bude problema obraticu se

Pitanja i saveti » Post #86

Sun Jul 08, 2012 23:50 in Ex-Yugoslavia

ajde se javi na mail trebam te nesto..a nemam na kompu skajp dati posaljem nesto da mi objasnis

Pitanja i saveti » Post #83

Sun Jul 08, 2012 12:09 in Ex-Yugoslavia

vidim ..

Pitanja i saveti » Post #81

Sun Jul 08, 2012 11:48 in Ex-Yugoslavia

respect legendo odradjeno sve kako si rekao ..;)

Pitanja i saveti » Post #80

Sun Jul 08, 2012 07:55 in Ex-Yugoslavia

ok skontao i to ;)
sve u svemu mnogo mi jasnije

Pitanja i saveti » Post #78

Sun Jul 08, 2012 07:10 in Ex-Yugoslavia

my campaings sta je to ( Paid to Click Advertising at ClixSense ) čemu to sluzi ako moze objasnjenje?? pise da imam samo 1 to

Pitanja i saveti » Post #77

Sun Jul 08, 2012 07:08 in Ex-Yugoslavia

poslao sam im porukicu google translator sve prevodi :D..
i rekao mi kako si mi napisao ...čekam sad odgovor ( valjda nije neka zeza ) :D ;)

Pitanja i saveti » Post #75

Sun Jul 08, 2012 06:55 in Ex-Yugoslavia

pa ja sam te pitao jutros dal mozes ti da mi budes sponzor jer sam skontao da nisi pricao reko ne mozes ..;) nema veze sad jbg sjebo sam se .
ali kako inace se kontaktira sa nekim imali pp ili strogo preko foruma?

Pitanja i saveti » Post #73

Sun Jul 08, 2012 06:49 in Ex-Yugoslavia

ali kako da ga kontaktiram nema mail pise da je private ...ukljucena mu je opcija da mu referali ne vide mail??
jel sam sada imam cilj da uspem ovde ...a kad mi uplati kasnije mu mogu ja i vratiti te pare nije problem ...ako znas kako da ga kontaktiram javi mi ;)

ClixGrid » Post #17

Sun Jul 08, 2012 06:29 in Ex-Yugoslavia

ja sam danas dobio 5 bonus sansi..a juce 0.25

Pitanja i saveti » Post #71

Sun Jul 08, 2012 06:09 in Ex-Yugoslavia

steta je sto samo direktni referali daju kintu kad klikaju sebi..jer imam 5 direktnih i 7 ovih iz nekog 2 levela ...ali jel mogu ja uzeti premium kad skupim ovde 17 dolara pa da platim preko payza ????
i dosta za danas da vas ne smaram
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 29, 2021 10:16:52 PST