Please wait...
HomeForumPosts by safa123

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by safa123

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #122

Mon Sep 16, 2019 07:55 in Turkish

Skrili diğer siteden aldığım ödemelerden dolayı sürekli kullandım. Önceleri 2-3 yıl öncesine kadar, banka hesabına düzgün ödeme gönderiyorlardı 30 TL kesintiyle. Sonradan sorun çıktı hangi banka hesabını açsam geri iade. En son skrill kart talep ettim yaklaşık 8 dolara 50 TL ye denk geliyor. 20 günde adresime kart geldi. Ve 1-2 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Örneğin hesapta bugün 10 dolar yattı hemen banka atm sine gidip çektim. Birkaç deneyim sonucu en az kesinti yapan bankayı da buldum. TEB bankası atm si en düşük kesintiyi yapıyor. Örneğin 50 TL lik çekimde yaklaşık 4 TL, 100 TL lik çekimde yaklaşık 8 TL kesiyor.
Çok şükür herşey düzene girdi derken, geçen günlerde bir mail geldi. Skrill kart Türkiye'de 30 eylülden sonra geçerli olmayacak diye. İşte bu durum bizi düşündürüyor. İnşaallah bu kararlarından vazgeçerler. Şu an sorunsuz çekiyoruz fakat kart kapanma riskinden dolayı da beklemedeyiz.
Eğer skrill kart sistemi Türkiye'ye kapanmazsa tek kurtuluş yolu bu bence, bütün arkadaşlara durumu bildireceğiz 30 Eylülü bekleyin.

ANKETLER » Post #709

Sat Jan 05, 2019 09:57 in Turkish

Tatil bitti anketler gelmeye başladı, inşaallah bu yıl bereketli anketler gelir, taska güvenerek beklenmez, admin flaglardan başımızı kaldıramıyoruz ne varsa yine anketlerde var

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1014

Tue Apr 10, 2018 12:15 in Turkish

Maşaallah anket yağıyor Nisan ayı bereketli gidiyor. Tasklara gerek kalmadan bol anket çözün. Fakat şu bizim 55 TL hediyeli anket birden gitti devamı gelmedi galiba kaçtılar
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 18, 2022 07:41:33 PST