Please wait...
HomeForumPosts by todoroff

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by todoroff

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1359

Mon Dec 03, 2012 01:34 in Bulgarian

fenomenyt84 wrote:
todoroff wrote:
DANI_i_kompaniq wrote:
todoroff wrote: Добре заварил :) и да от доста време съм в този сайт. Освен това си създадох свой личен сайт,рекламиращ моята дейност. Сложил съм една google реклама там и са ми необходими кликвания върху нея. Ако хората в този форум са готови да ми помогнат ще съм им безкрайно благодарен :)

Пред вид ограниченията от правилата - как може да ти се помогне?

Нямам представа честно казано,но си струва да попитам.Трябват ми clicks върху рекламата. Почти всички мои приятели от социалните мрежи са ми свършили тази услуга и нямам идея къде другаде да питам за помощ :) Питам тук и ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне.

Приятелю от доста време съм в интернет пространството и съм запознат с това как работи гугле или поне от части,защото гугле винаги си мени свойте представи от това какво иска от един сайт.От този вид деиност се занимавам от няколко месеца и мога да ти кажа че съм доволен от мойте реферали.Аз също имам сайт.Но най-важното върху което анкцентират гугле е инфото което давате в страниците и техните роботи възприемат първите текстове в една страница.Много зависи какво сте записали в таговете за разпознаване на вашата страница,колко често се срещат вашите мета фрази в дадената тема.не прекалявайте с ключовите думи защото рискувате да бъдете изпратени от гугле на доста задна страница.Винаги добавайте новостите,така винаги гугле ще има инфо какво става с вашия сайт и неговите роботи ще предоставят тая информация на другите.Мога да пожелая на всички успех в привличането на реферали.Другите тънкости,които трябват за един сайт ще ги оставя за себе си защото,за някои няма да са разбираеми. :thumbup:

Приятелю,благодаря за изчерпателния отговор,но може би аз не съм бил достатъчно ясен. Далеч съм от идеята с кликване върху рекламата в сайта ми google да го изтегли по-напред. Тук си говорим за чисто и просто финикийски знаци. Всеки клик върху рекламата ми дава скромна печалба. За това моля БГ обществото в clixsense да ми помогне да си получа парите. За да ги получа трябва да достигна минималния праг от 60 английски лири. В момента съм забил на 20 английски лири и няма мърдане докато не открия хора готови да помогнат. :)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1354

Sun Dec 02, 2012 03:13 in Bulgarian

DANI_i_kompaniq wrote:
todoroff wrote: Добре заварил :) и да от доста време съм в този сайт. Освен това си създадох свой личен сайт,рекламиращ моята дейност. Сложил съм една google реклама там и са ми необходими кликвания върху нея. Ако хората в този форум са готови да ми помогнат ще съм им безкрайно благодарен :)

Пред вид ограниченията от правилата - как може да ти се помогне?

Нямам представа честно казано,но си струва да попитам.Трябват ми clicks върху рекламата. Почти всички мои приятели от социалните мрежи са ми свършили тази услуга и нямам идея къде другаде да питам за помощ :) Питам тук и ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1342

Fri Nov 30, 2012 02:24 in Bulgarian

Добре заварил :) и да от доста време съм в този сайт. Освен това си създадох свой личен сайт,рекламиращ моята дейност. Сложил съм една google реклама там и са ми необходими кликвания върху нея. Ако хората в този форум са готови да ми помогнат ще съм им безкрайно благодарен :)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1338

Thu Nov 29, 2012 12:23 in Bulgarian

Здравейте,българи.
Искам да ви кажа,че това е сайт от който могат да се вадят едни прилични пари.Приятно кликане :)

I need help with my website » Post #1

Sun Sep 02, 2012 08:02 in General Talk

Hi,
I have a website to advertise my business!I have added an additional ad.Can I ask for help all clixsense members?All I need is just more traffic and more clicks.Is it possible or it's against the rules?

3rd payment » Post #1

Mon Jul 09, 2012 14:03 in Payment Proofs

9 Jul 2012 Payment From ClixSense Completed $23.74 USD

And One more time - many thanks to Clicksense!

My 2nd Peyment » Post #1

Mon Jun 18, 2012 14:17 in Payment Proofs

My Second peyment,only one week after first one looks like that:

18 Jun 2012 Payment From ClixSense Completed Details Payment From ClixSense $19.18 USD

Many many many thanks to CLICKSENSE :)

First Payment » Post #1

Mon Jun 11, 2012 14:38 in Payment Proofs

11 Jun 2012 Payment From ClixSense Completed Details Payment From ClixSense $15.39 USD

Many thanks to clicksense :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 19, 2022 15:00:06 PST