Please wait...
HomeForumPosts by vuki

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by vuki

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #26

Tue Mar 25, 2014 22:10 in Ex-Yugoslavia

odneo i drugi cek u banku

prvi sam cekao vise od 30 dana, otisao do banke, sacekao red od 3-je ispred mene, ali je to potrajalo vise od 45 minuta :oops: da bi mi rekla na kraju da jos nije zavrseno sve oko odblokiranja rezervacije

uglavnom posle dva dana sam na web applikaciji video da su pare legle, a onda me i "savetnica" zvala da me obavesti

nije bas da je islo glatko, ali eto proslo je

posto cek ima validnost od 60 dana, ja bih na tvom mestu otisao do banke da proverim gde je zapelo

da li neko zna sta se desava ako ne naplatis cek u roku od 60 dana?

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #11

Thu Jan 23, 2014 10:38 in Ex-Yugoslavia

stigao cek na 100$ :thumbup: za manje od 7 dana

odneo sam u Intesa Banku u Kralja Milana (ne moze da se zavrsi na salteru, nego mora "kod savetnika"),

sad mora tamo da odlezi 45 dana pre nego sto mogu da mi prebace sredstva na racun

otvaranje racuna i sva papirologija oko toga je trajala dobrih 20 minuta, a potpisao sam se barem 10 puta :roll:

javljam kada bude zavrseno kako je na kraju proslo, provizija 300 dinara, (eh sad, da li je to sve nisam siguran)

ClixGrid » Post #106

Wed Oct 03, 2012 11:43 in Ex-Yugoslavia

Ovo je od juce

Danas prvi klik na clixgrid i

:)

ClixGrid » Post #104

Tue Oct 02, 2012 12:33 in Ex-Yugoslavia

$2.5 danas :)

Post Your Daily Clixgrid Winnings » Post #43

Tue Jan 10, 2012 10:44 in Your Stats

I have just got extra 5 clicks on clixgrid.
you know that feeling when you see that you have won something

well I must admit that my heart kind a skip a beat when I saw number 5 beside you have won, but there was something missing: that tiny $ sign :D

any way, it's always nice to get something .....

Post Your Daily Clixgrid Winnings » Post #11

Sun Nov 13, 2011 03:23 in Your Stats

Clicks (Today/Total)
50/9,823

Winnings (Today/Total)
$0.50/$10.40
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 19, 2022 23:32:22 PST