Please wait...
HomeForumPosts by ptc4money

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ptc4money

Intrebari/Probleme » Post #21

Mon Nov 21, 2011 03:14 in Romanian

adrianze wrote:
IubiricaMica wrote:
romaria wrote: chiar nu imi poate raspunde nimeni?

nu observasem postul tau
probabil inca se mai poate face cashout/ upgrade folosing google checkout (tot ce iti trebuie e un card si un cont de gmail) dar cel mai bine e sa faci un tichet catre admin pt a-ti spune sigur cum sa procedezi.
google checkout era f folosit inainte, pana la introducerea altor modalitati de plata
totusi, ai mult mai multe optiuni si o pun aici o parte din FAQ.ul pt plati, in speranta ca te poate ajuta sa alegi o optiune mai buna:

Check si Google cashout sunt 2 lucruri diferite . Nu se face cashout prin google checkout

nu s-a facut confuzie intre international check and google checkout, nu am folosit aceasta metoda pana acum asa ca i-am postat celelalte metode si l-am indemnat sa faca un tichet pt lamuriri.

Intrebari/Probleme » Post #18

Sun Nov 20, 2011 07:53 in Romanian

romaria wrote: chiar nu imi poate raspunde nimeni?

nu observasem postul tau
probabil inca se mai poate face cashout/ upgrade folosing google checkout (tot ce iti trebuie e un card si un cont de gmail) dar cel mai bine e sa faci un tichet catre admin pt a-ti spune sigur cum sa procedezi.
google checkout era f folosit inainte, pana la introducerea altor modalitati de plata
totusi, ai mult mai multe optiuni si o pun aici o parte din FAQ.ul pt plati, in speranta ca te poate ajuta sa alegi o optiune mai buna:

Intrebari/Probleme » Post #14

Sat Nov 19, 2011 03:59 in Romanian

bogdant8 wrote: Ieri am primit 1$ şi nu ştiu de unde. La Sales îmi apare 1. Ştie cineva despre ce e vorba?

presupun ca te referi la affiliate statistics-> sales
asta presupune ca un referral de-al tau a cumparat ceva de la CS. ca sa stii si cine poti intra pe referralii tai si sa vezi de la cine ai primit acel comision (click pe suma castigata de la el pt a-ti arata statistica)

Intrebari/Probleme » Post #12

Fri Nov 18, 2011 04:05 in Romanian

interes wrote: Salutari tuturor si viata lunga Clixense!
Lamuriti-ma , va rog, si pe mine, ce inseamna "Likes given" si "Likes Received" in contextul acestui PTC? Multumesc!

nu in contextul siteului pe partea de ptc, ci in contextul forumului. daca te uiti deasupra fiecarui comentariu ai sa vezi report / like(/thanks) / quote.
ai posibilitatea ca de fiecare data cand gasesti un comentariu folositor sa dai un like, in semn de apreciere. aceste like.uri, fie ca sunt date / primite sunt contorizate la profilul fiecarui utilizator.

Intrebari/Probleme » Post #9

Wed Nov 16, 2011 03:57 in Romanian

off: ca romanul e sacaitor si ca trebuie sa ii spui lui de ce nu face bani etc e adevarat, de activitate- doar 2 refi romani sunt activi+ upgradati (1 imi este amic..)
legat de alte tari, oriunde ai sanse sa gasesti refi activi daca nu cumva au fost cuprinsi de iubirea pt team.urile gen ems si altele
on: daca vreti totusi sa pastram forumul curat pana se rezolva pana moderatorilor (sau cel putin pana vine cineva care stie romana ca sa dea acceptul) sa pastram topicul on - intrebari/ probleme
facem un topic discutii si vorbim tot si despre toate

--Castiguri la Clixgrid-- » Post #4

Tue Nov 15, 2011 07:40 in Romanian

My ClixGrid Stats
Chances (Left/Total) 50 50
Clicks (Today/Total) 0 6,460
Winnings (Today/Total) $0.00 $3.05

Strategii si observatii! » Post #4

mai nou din cauza neplacerilor provocate de plangerile celor care au fost tepuiti la ref exchange etc, campaniile de recrutare care presupun pts sau alte plati pe baza inscrierilor au intrat sub semnul intrebarii.
a fost un anunt zilele trecute prin care s-a cerut incetarea campaniilor de acest gen

Intrebari/Probleme » Post #6

GEANEMILIANION wrote:
Cybernet666 wrote: Ce parere aveti, in ce Tari sunt mai multi referali activi :?: :D

Si in Romania sunt referrali activi !

ideea e ca sua, india , pakistan si indonesia sunt tarile din care vin cei mai multi membrii. la noi inca nu a ajuns ideea de site PTC atat de departe pe cat a ajuns prin alte tari (ca de altfel multe alte lucruri nu prea au ajuns)
oricum, atunci cand romanul o sa aibe incredere si rabdare + sa nu astepte sa cada banii din cer fara sa investeasca atunci poate, poate o sa reusim ceva cu PTC.urile.

Bun venit pe forum ! » Post #7

Wed Nov 09, 2011 13:39 in Romanian

bine v-am gasit! ma bucur ca a aparut si forumul, un site atat de cunoscut avea nevoie si de un forum :D
spor la $$$ !

Romanian Moderators Needed » Post #4

Wed Nov 09, 2011 13:38 in Romanian

Hi! I would like to apply as a moderator for the Romanian sub-forum.
I am available 5-6 hours/ day, sometimes more.
I speak and write english, french and have romanian as my native language. I am a member of ClixSense since January 19, 2011.
Thank you for your time and have a nice day!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 19, 2022 15:53:53 PST