Please wait...
HomeForumPosts by junky01

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by junky01

Kafana » Post #1077

Wed Feb 22, 2017 03:32 in Ex-Yugoslavia

Nesto mi definitivno nije u redu sa statistikom ili ja pogresno tumacim neke stvari. Uradio sam 10 taskova sa crtanjem kvadratica oko bicikle i jos par komada racuna a u statistici za dnevni bonus stoji da sam uradio samo 6 kom., dok se na CF lepo vidi da sam uradio 10 komada samo bicikli.
Nevezano dal` se placaju po pola centa, kompletiran task se racuna kao jedan ceo, tako je i na CF statistici, u cemu je stvar nemam pojma.

Kafana » Post #1075

Wed Feb 22, 2017 02:32 in Ex-Yugoslavia

Izem ti dan, kada sam spao na to da crtkam kvadratice oko tockovava za 1c. :silent:

Kafana » Post #1017

Sun Feb 19, 2017 16:40 in Ex-Yugoslavia

darthjovan wrote: E ljudi zadnje vreme je došlo.

Video sam čoveka iz Bruneja da radi taskove i to je uradio za 24h 250 kom. Pa da li je ovo moguće, jedna od najbogatijih zemalja sveta, sultanat. Neobična mi bila zastava. Nisam viđao do sada.

Ma dosadno coveku nema sta da radi pa ajde kaze da se malo zeza sa ovim. :D

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #602

Sun Feb 19, 2017 09:31 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:

Jednu stvar sam drugacije razumela od tebe, a to je ovo sa dolari - evri. Mislim da je to u zavisnosti od zemlje, koja joj je osnovna valuta, a ne koji racun (u kojoj stranoj valuti ko od nas ima).
Mislim na to da ce nas mozda da kace evri kao i preko PP-a. Ne znaci da sam u pravu, samo pisem sve sto mi izgleda drugacije, pa da zajedno dodjemo do finalne opcije. :D

Moguce da je i do toga ali hajde onda da jos malo unesem zabune. :lol:
Banca Intesa ima primarnu valutu i to je Evro ali sam dolare sa PP i Payze bez konverzije povlacio i isplacivao.
Sto znaci da ne samo da zavisi od drzave vec i do same banke, jer koliko se secam tvoja banka nema naprime opciju povlacenja u $$$$.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #598

Sun Feb 19, 2017 08:45 in Ex-Yugoslavia

jeckamil wrote: Opet ja sa videom .

How to Activate Your Payoneer Card - YouTube

Kako da aktivirate karticu. Ja sam danas stigla kuci i cekala me kartica. Sad sam i povukla pare sa CS. CS uzeo 2$ i sad cekam ostalo.

Kartica ima u donjem levom uglu moje ime i prezime i ispod toga pise clixsense.com

Mozda ipak imaju neki partnerski dogovor pa cemo videti da li je registrovanje preko linka na Clixsesnsu jeftinije od onih 30$ sto se spominje.

Lepa vest, taman da vidimo koliko i kako ce da ti naplate odrzavanje.

Malo sam istrazivao ovih dana povodom Payoneer-a. Ranije san negde napisao da nekom ide mesecno odrzavanje umesto tih 29,99$ koje odmah skidaju(normalno kada se obavi prva transakcija).
Evo sta sam uspeo da dokucim, a da odbacim sva rekla-kazala ili prenela mi tetka od njene....
Ako se registrujete solo moze da se opeorstite od 25$ bonusa.
Ako se registrujete preko ref. linka dobija se po 25$ na oba racuna i godisnje odrzavanje je 29,99$ i odbija se kada se ostvari prva uplata tj. kada se kartica prvi put aktivira.
I treci nacin je registracija preko Partnerskih kompanija, tipa CS-ea koji imaju razlicite pogodnosti(zavisno preko koje kompanije se registrujete). Kod nekih je godisnje odrzavanje manje od 29,99$ dok kod nekih ide na mesecnom nivou tj. naplacuju odrzavanje 1-2$ tek(ako) se u tom mesecu napravi promet. Za dobijanje nagrade od 25$ nisam proverio, tako da cekamo izvestaj od @jeckamil.

Ono sto je mene interesovalo je prenos novca na racun u banci, direktno.
Koliko sam shvatio, nekoliko vas je otvorilo direktno tu opciju bez podizanja kartice + ste narucili karticu naknadno.
Ono sto sam video a ovde je pre par dana bio i okacen link sa YT-a i to kao sa zvanicnog kanala Payoneer-a, novac na bankovni racun skoro svi povlace sa kartice.
Moracu ipak da otvorim i ja nalog da sve ovo i proverim.
Postoji jos jedna stvar koja me je zacudila, a to je i da se na bankovni racun povlaci novac u domacoj valuti, tj. vrsi konverzija odmah :shock: . Na samom sajtu prilikom otvaranja racuna trazi se ime lokalne banke...ajde neka mi neko potvrdi ovo ko je vec otvorio.
Inace povlacenje novca na taj nacin je naplacivano 2% provizije za povlacenje i 2-3% za konverziju, procenat je verovatno vezan i za drzavu gde je izvrsena transakcija. Ovo sam skinuo od pakistanaca, mada ni nas ne tretiraju drugacije tako da verujem da ni tu nema razlike.
Ako se povlaci novac koji je vec povucen na karticu a zeli da se prebaci na bankovni racun, onda se unosi ponovo kod sa kartice radi verifikacije prilikom transakcije.
E da, i ako stoji da rade sa preko 200 zemalja i sa 50 razlicitih valuta i dalje svi novac povlace u lokalnoj valuti.
Sada vidim da je @Cico... okacio post gde dozvoljavaju prenos u istoj valuti ako postoji takav racun u banci.
Stvarno vise nisam siguran dok ne krenem i sam pa da proverim sve ovo.
Izvinjavam se na ovolikom postu a jos vise ako sam malo nejasan, posto sam jos bunovan ali mislim da je sve lepo izneto.
OK, mozda i malo vise komplikujem sa tim bankovnim racunom ali sam bas resio da isteram i da vidim sta se moze uraditi povodom toga.

E sada one neproverene informacije od ljudi koji vec poseduju kartice. Neki tvrde da im naplacuju neaktivnost racuna :o od 2$ na mesecnom nivou. Jeste cudno ali nije i nemoguce, narocito ako su otvorili preko partnerske firme ali kazem to jos treba istraziti posto i Partnerske firme nude slicne ali ne i iste uslove.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #781

Sun Feb 19, 2017 05:29 in Ex-Yugoslavia

Lutak wrote: 990998 Check Marketing Words - Yes/No Questions - Italian (Potential Exp... Lev.2 0.07$

Vreme?

Nema veze, pukao sam :lol:

Jedino za druge info. koji su i dalje u igri.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #775

Sun Feb 19, 2017 02:12 in Ex-Yugoslavia

I pitanja su takva da sam morao da idem na GIVE UP. OK da jedno tesno promasim ali ovde sam sigurno 4 kom imao kao zamku. Cekam drugi krug pitanja.

A u medjuvremenu se radi:

990982 Easy And Quick - Cameras & Photos - Lot Or Not.
$0.03 50
990986 Easy And Quick - Cell Phones & Accessories - Lot Or Not.
$0.03 50
990985 Easy And Quick - Home & Garden - Lot Or Not.
$0.03 50
990983 Easy And Quick - Video Games & Consoles - Lot Or Not.

Totalana laganica, samo obratite paznju da ako je neka stvar zapakovana racuna se kao jedan komad, ne vezano sto unutra ima 10kom. NPR. paket papira za stampac

EDIT
Da se nadovezem na predhodnu recenicu.
Osim ako u naslovu ne kazu da je u ponudi list papira e onda se racuna da ima 500 kom u pakovanju.
Imacete slucajeve sa baterijama i to pitanje se provlaci kroz sve kvizove.

Kafana » Post #995

Sat Feb 18, 2017 10:20 in Ex-Yugoslavia

A moze li da se kuka unapred, da se preduprede stvari? :)

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #444

Sat Feb 18, 2017 09:24 in Ex-Yugoslavia

Garagos wrote: A ove sto vam ne otvori idete na no i prodje sve ?

Mislis ove koje ne uspe da nadje u bazi podataka ili se stranica uopste ne ucita?
Nisam imao slucaj da se link ne otvori tako da ako se na to odnosilo tu ne mogu da dam adekvatan odgovor.

Edit
Da onda i ja moj posto editujem...
:thumbup: ;)

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #442

Sat Feb 18, 2017 09:14 in Ex-Yugoslavia

Ja svih 5 kom. izotvaram i pustim da se ucitavaju a za to vreme radim drugi zadarak, posle se samo vratim i iskopiram.
Do sada se svi otvaraju bez problema(osim dugog ucitavanja), a ako proizvoda nema u bazi to i obelezis.

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #440

Sat Feb 18, 2017 09:08 in Ex-Yugoslavia

Za svaki proizvod po jedan link je predvidjen.
Malo davi njihov server ali u svakom slucaju otvori stranicu. Ako proizvod ne postoji daje ti obavestenje na zvanicnoj strani za trazenje, tako da na kraju barem tu stranu mora da otviri.

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #437

Sat Feb 18, 2017 08:49 in Ex-Yugoslavia

Apsolutna laganica.
Pritisnuti dugme i prekopirati ime proizvoda...ako se link otvori.
990718 Find Product Name By Searching Upc 0,03$

Kafana » Post #990

Fri Feb 17, 2017 16:21 in Ex-Yugoslavia

Stvar treninga. Nisam dugo u ovom poslu ali sam za Gif-ove uhvatio logiku razmisljanja TA. Jeste da svirnu neku korekciju i jeste da ima nelogicnosti ali dosta brzo i lako se rade.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #582

Fri Feb 17, 2017 09:04 in Ex-Yugoslavia

I dalje ostaje vecno pitanje sta ako se pare proslede ditektno na racun?
Sta onda isplacuju na salteru, kolika je "usluga" ?
Nemoguce da niko nije aktivirao ovu opciju...ili jos nisu stigle pare za naplatu da se proveri.
Ako se budem odlucio za Payoneer ici cu na opciju za prebacivanje na racun. Deluje mi najisplativije...pustite poreznike sada, to mi je najmanji problem.

Kafana » Post #962

Fri Feb 17, 2017 02:41 in Ex-Yugoslavia

Nema na cemu.

Inace koliko sam ja razumeo, ovo oko mesecnog odbijanja je validno samo za onaj tip(izgleda da zavisi preko koga je otvoreno-registrovano) kada je napomenuto da ide na mesecnom nivou a ne kao godisnje odrzavanje(sve odjednom).
Barem sam ja takve informacije pokupio po forumu.

Kafana » Post #960

Fri Feb 17, 2017 02:06 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Nije problem nikakav, ne brini, hvala sto brines gde se sta pise. :)

U istom sam 'sosu' kao i ti. :D Samo PP sam koristila i ne znam gde mi je glava sad. A jos se i osecam kao ... jer ne mogu nista nikom da pomognem.

Na zalost, moj odgovor na tvoje prvo pitanje je - nemam pojma. :D
Drugo pitanje, mislim da je odgovor - ne, da se ne placa dva puta, vec samo to jednom (za koje ne znam da li je vezano za narucivanje kartice ili odrzavanje racuna).
Izvini sto sam beskorisna za ovo. :(

P.S.
A ti, molim te, samo pitaj, nije blam kada pitaju clanovi nego mod ako pita i pokazuje koliko nema pojma. :D

Znam da si htela da mu uputis samo reci podrske pa ovo sto sada pisem moze da se uzme kao generalno zapazanje. ;)
Smatram da smo mi ovde neka vrsta komune i da u principu nije bitno ko sta ne zna, vec ko sta zna, da bi pomogli jedni drugima.
Ala sam raspolozen za ...od ranog jutra. :D

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #567

Thu Feb 16, 2017 13:21 in Ex-Yugoslavia

I mene to interesuje.
A jos me vise buni ova konverzija :o
U koju valutu se konvertuje i zbog cega?

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #743

Thu Feb 16, 2017 12:08 in Ex-Yugoslavia

989301 Image Categorization
Evo ga opet na listi.
Mislio sam da su ga isptravili ali opet isto.
To je onaj zadatak gde se ponavlja pitanje.
Trebalo bi da stoji pitanje za gornji pa za donji deo odece ali oba su za gornji.
Jel neko odradio? Nisam ispratio kako su prosli oni koji su zapoceli.
Jedino se secam da je bilo malo cudno ovo sa ponovljenim pitanjem pa sam odustao.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #172

Thu Feb 16, 2017 10:46 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: LJUDI NASTAVLJA SE SA FLAGOVANJEM GIF TASKOVA!!!

OVO PREVAZILAZI SVAKO LUDILO!

NA DESETINE NAS JE FLAGOVANO NA PROSLOM ID-u A NASTAVLJA SE I NA NOVOM 990171!

Pa stvarno nije u redu.
Znaci opet da stanem posle kviza.
Mislio sam da su ovaj popravili.
:silent:

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #547

Thu Feb 16, 2017 00:40 in Ex-Yugoslavia

savmi wrote: junky01,to je bilo ranije,i ja sam koristio "VISA" karticu, ali pre 6 meseci ta opcija nije vise na raspolaganju,zato
sam ti rekao da proveris.Idi na nalog i probaj da povuces pare na kreditnu karticu (nije bitno dali imas pare ).Ako
je rezultat isti kao na skrinsotu,onda nema povlacenja na karticu (VISA).

https://s27.postimg.org/hg7jby9f7/screenshot_413826.jpg

Ljudi spavate li vi uopste. :D
Sada sam proverio, u pravu ste, povlacenje na kreditnu karticu je privremeno u prekidu.
A uredno su mi trazili da obnovim(produzim) vaznost kartice.
Dugo je nisam koristio,pa sam ovaj deo i propustio.
Hvala na infu.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 00:37:35 PST