Please wait...
HomeForumPosts by junky01

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by junky01

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #984

Wed Mar 22, 2017 15:00 in Ex-Yugoslavia

Vise njih se opredelilo, samo je pitanje jesu li do sada izvrsili povlacenje novca.
Sto se tice poredjenja , Skrill>Payoneer i to je bilo na predhodnim stranama.
Da ne pricam napamet, ali uzet je primer od 100$ i obradjen u svim mogucim varijantama.
Ako nije u ovoj temi, moguce da se o tome vodila rec i u kadani, posto je bas bilo aktuelno jedno vreme pa se "rasprava" vodila na sve strane.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #982

Wed Mar 22, 2017 14:00 in Ex-Yugoslavia

ruma45 wrote: Ček, ček... :oops:
da li Skirll može da se veže na dva načina?
1. za karticu (internet kartica)
2. direktno za devizni račun (IBAN/SWIFT)
ili sam ja nešto propustio između redova?
I da li u bilo u kom slučaju mora da bude neki iznos na kartici/računu, kao što je bio slučaj sa PayPalom (da bih verifikovao karticu)?

I da li su provzije u oba slučaja (ako su moguća) iste?

Isto pitanje važi i za Payoneer.

Puno pitanja a i puno listanja unazad za odgovorim ti sledi za Payoneer :D .
Sto se Skrilla tice mozes povezati i racun(Iban,Swift) i karticu ali povlecenje novca je moguce samo direktno na racun, barem kada je Srbija u pitanju. Provizija je 1% za transakciju CS-Skrill.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #980

Wed Mar 22, 2017 12:51 in Ex-Yugoslavia

Pa upravo taj minus od 4KM ili koliko vec treba uneti. Pogledaj u listingu transakcija, ako imas ON line pristup svom racnu.
Mada iznos koji ti je skinut sa racuna mora biti prikazan i na stanju kod SKRILL-a u balansu.
I kako to mislis da si otisao u minus? Pa moras imati nesto na racunu da bi Skrill imao odakle da skine novac.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1357

Wed Mar 22, 2017 10:10 in Ex-Yugoslavia

Duki944 wrote: 1000240 Listen To A Word And Record It jel radio ko ovaj lagan je pa sam sumnjicav da ne dele flagove?

Ne, juce sam ga ja odradio. Extra lagan i brz.

Racuni/priznanice ID i broj komada » Post #193

Mon Mar 20, 2017 09:03 in Ex-Yugoslavia

buchevski wrote:
nenadvisnjic wrote: 917480 winn dixie takodje produzen

EDIT
maximum bio na 25, sad je max na 31

ja na njemu imam 36+1

Wini mi je juce tako lepo svirnuo korekciju da mi nije bilo dobro.
Na racunu lepo pise da su dva proizvoda u pitanju 2@ ali TA se izgleda malo zaigrao ili mu je bilo dosadno pa je resio da se se broj 2 ipak cita kao 1.
Do ove korekcije je stvarno sve bilo OK i nema greske, ucinak je 100%...bio.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #977

Mon Mar 20, 2017 08:58 in Ex-Yugoslavia

jeckamil wrote:
notme1206 wrote: Ljudi ,kako trošite ono što je već bilo na pay pal-u?Ne mogu ni da trošim iz balansa(pre sam mogla),a ne mogu ni da povučem na payoneer :(

rešeno....nisam imala nijednu drugu aticu osim paoneer,pa nije htelo na nju da povuče.Dodala sam svoju bankovnu i sad je ok.Inače nzm zašto više ne da da se kupuje iz balansa...ili možda i ja radim nešto pogrešno......

Iskreno ja nisam bila tu da odgovorim ali i nemam bas sigurne informacije osim sto sam citala na drugim forumima. Ja mislim da paypal i nije dozvoljavao da se trosi sa balanca , nego moras da povuces na svoju karticu. Pa kad kupujes on vuce pare sa racuna ( Vidim da si ti mogla )
A pare ne mogu da se prebacuju sa payoneer-a na payplal.Pre je moglo, mada mislim da ima ovde clanova kojima je uspelo to da povezu. :)

Da se nadovezem i ja :D
Novac je mogao da se trosi i sa balansa PP, za kupovinu po raznim sajtovima.
Trenutno nemam pojma kakvo je stanje posto sam sav novac koji sam imao na racunu povukao pre 01.03. tekuce godine jer su objavili da ce biti nekih izmena(nepovoljnih po nas) i da ce povecati fee...tako da sam im trenutno dao otkaz dok se ne opamete :lol:

Dal ste zadovoljni radom naseg moderatora? » Post #11

Sun Mar 19, 2017 16:58 in Ex-Yugoslavia

Dobro je, dosta je bilo. Vise puta si reko sta si imao.
Iskreno nisam hteo da komentarisem tvoje postove jer ti samo dajem povoda da ponovo pises ali stvarno preterujes.
Sve ono sto njoj zameras da radi upravo ti isto redis.
Stani malo na loptu,rekao si sta imas, pusti i druge da se izjasne.
U svari, glasanje je otvoreno pa daj svoj glas. Prosto i jednostavno.
Nemam nista licno protiv tebe, tako da nema ljutnje, samo iznosim svoje misljenje.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1283

Sun Mar 19, 2017 04:22 in Ex-Yugoslavia

steka763 wrote: 998773 Text Identification And Transcription From An Image
kakav je ovo posao ljudi jel siguran ?? izlazi cesto

Ocigledno da ga niko nije radio posto sam par postovo gore postavio isto pitanje sa nekim nedoumicama oko resavanja.
Pravila nisu lepo objasnjena i ostavljeno je suvise slobode za individualno resavanje sto sigurno dovodi do bezbroj korekcija.
Ako je neko pokusao da radi evo ponovicu par pitanja u vezi zadatka.

1. Kada se upisuje vreme sa racuna, unosi li se i AM odnosno PM ili ne?
2. Kako ste uneli podak o natocenom gorivu, posto se provlaci kroz jedan od racuna?
3. Postoji li negde na racunu broj odstampanih proizvoda ili se broji rucno...sva srece nema ih mnogo?

@Garagos

Ako mislis na
996185 Duplicate Fashion Product Identification
od jutros na refresu a tek pre par minuta sam odradio prvi. :(

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1279

Fri Mar 17, 2017 18:04 in Ex-Yugoslavia

Izvini, bio sam preokupiran drugim poslom.
Upustvo za rad si eto dobila i medjuvremenu. ;)
A ja sam na 70%, ako je to bilo pitanje meni upuceno.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1274

Fri Mar 17, 2017 16:53 in Ex-Yugoslavia

U principu je relativno lako i ako se film nije odgledao. Cigareta i pica u 99% postoji ;).
Jedini problem se desava kada treba odrediti "tezinu" filma, u kom tonu je film, to je ipak subjektivna stvar.
Transformersi npr. nisu light vec medium.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1270

Fri Mar 17, 2017 15:43 in Ex-Yugoslavia

Bravo.
Poceo sam da radim zadatak pa sam samo letimicno bacio pogled, nisam ni gledao ID a zvucali su mi slicno.
Evo pravog ID
998773 Text Identification And Transcription From An Image

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1268

Fri Mar 17, 2017 14:54 in Ex-Yugoslavia

CicoSreckovic wrote: 985122 Document Recognition And Translations
$0.10 78

Povecan je max za 2.

Ranije nisam imao problema sa ovim zadatkom, cak sam i voleo da ga radim ali sada vidim da ima dosta zalbi.
Pitanje na brzinu, kako ste upisivali vreme sa racuna, samo brojeve ili ima i ono slovo za pre i popodne?
Ima li jos nesto na sta treba bratiti paznju posto vidim da ima ne fer korekcije?

PS
U pravilima pise da ako neka informacia nedostaje da se obelezi da nije validan, odnosi li se to ako je ima prozivoda na pola odstampano(stampac pojeo polovinu reda) tako da se vidi samo dno imene proizvoda?

PPS
Pa ovo nije normalno. Instrukcije 0, mogucnost za gresku 1000%

Nigde ne vidim odstampan broj prodatih proizvoda, moram sam da brojim.
I na kraju mi uvalise i benzin sa pumpe koji ulazi u cenu sto znaci da se i on racuna.
Kako ste njegove podatke uneli?

Izvinjavam se na gomili pitanja ali do sada nisam nailazio na ovako ne razuman zadatak...a bas me se ne ispadau samom startu.

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #543

Thu Mar 16, 2017 13:47 in Ex-Yugoslavia

Potvrdjujem.
Sada sam probao i dobio ovu poruku
"invalid access id. If you already completed your tasks then you no longer have access to the system"

Poslao sam im email pa da vidimo sta ce reci.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1220

Wed Mar 15, 2017 16:45 in Ex-Yugoslavia

Da, da. Ocekivao sam ispravke i vracena je sada na 92% ali sam izgleda napravio gresku sto sam isao do ispadanja.
Sada stojo 92% i expelled pored. Neki savet kako to ispraviti? kome pisati?

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1210

Wed Mar 15, 2017 13:29 in Ex-Yugoslavia

jeckamil wrote: 998142 Label These Satellite Images From The Amazon Basin

Od jucerasnjih 100% danas sam uspeo da uhvatim niz korekcija i da me izbace iz zadatka.
Danas ce se izgleda ranije na spavanje, posto nesto ocigledno ne stima.
Nadam se da ce sutra biti ispravke posto su korekcije total nebulozne.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1183

Tue Mar 14, 2017 14:30 in Ex-Yugoslavia

Pored bluminga su uveli i da mali oblacak mora da se obelezi dok je ranije prolazilo kao clear.

Pitanja i saveti » Post #4152

Tue Mar 14, 2017 12:42 in Ex-Yugoslavia

S`vremena na vreme se pojavi cela palete sa sarenolikom vrednoscu od 0.01$ do citavih 0.13$ mada ove od 0.13$ nikada nisam uhvatio.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1168

Tue Mar 14, 2017 12:31 in Ex-Yugoslavia

Hvala svima na pomoci. Blejzer sam stavio u zensku garderobu ali nisam siguran dal` je tacno posto sam expell sa 70% :o a prosli ID sam zavrsio sa 100%.
Cudne se stvari desavaju.
Zao mi je sto sam propustio konstantnu zaradu i sada moram da cekam nedelju dana za novi ID ali sta da se radi, idemo dalje.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1163

Tue Mar 14, 2017 12:15 in Ex-Yugoslavia

Maxim72 wrote: Blejzer u zensko,jacket mislim da je formal jacket ,nasloni miša piše blejzer

OK, pod kategorije znam kako idu nije prvi task nego me interesovalo konkretno za ovaj(posto verujem da su pitanja u kvizu svima skoro ista) a desavalo se kazem da TA blejzer svrsta i u musku garderobu, pa se pitam jel` to slucaj i ovaj put ili ne.

Pitanja i saveti » Post #4150

Tue Mar 14, 2017 12:12 in Ex-Yugoslavia

smota9 wrote: Ako može pomoć oko zadataka Transcribe data za level 3.
Samo jednom sam dobio zadatak, a nekoliko puta mi je izašla ona poruka koja kaže nešto kao "This is awkward".
Šta da radim, da čekam, stisnem give up ili da izbegavam te zadatke?
Probao sam i sa Chrome-om i sa Firefoxom, isto se dešava.

Samo na refresh i pojavice se zadatak vremenom.
Radio sam ih jedno vreme ili kada nemam sta pametnije :D samo pazi da ne pises bezveze podatke(posto je i to moguce) jer su se ranije zalili da su dobijali flegove na tim zadacima, a jedini razlog za flag vidim u tome da su ljidi nasumicno upisivali podatke samo da bi sto pre stigli do Submit-a.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 9, 2021 02:19:28 PST