Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

TASK GÜNCEL! » Post #2327

Thu Sep 19, 2019 03:37 in Turkish

jasmin333 wrote: 1435346 (tr) Lütfen Videolar Mevcut Kararınızı Verin (0913-1)0.7

bu görevi yapan arkadaşlar test dikkat videoları var

quiz modu var ama dogru yanlış yok..

max 19 yaptırdı

Level etkiliyor mu? 5 test kaldı almama oluyorsa quizi geçip bırakacağım :D

TASK GÜNCEL! » Post #2323

Wed Sep 18, 2019 11:51 in Turkish

star_30 wrote: 1433541 Help Us Find Linkedin/Glassdoor/Owler Websites - A
yapılışı kolay getirisi iyi ama %30 la atıldım bu taskler adil değilmiş ticket atsan cevap gelene kadar task gidecek :)

Ben %90 ile devam ettim ama kendim bıraktım. Çok zahmetli bir Task :D. Birçok siteye bakıyorsun (bulamazsan Google'da tek tek arıyorsun garanti etmek için) ve hepsinden üyelik alman gerekiyor yoksa limite ulaştın diyor. Ücreti güzel olsa bile zaten max 30 tane varmış uğraşılmaz yani. Bir sayfa bile 5-10 dk sürüyor.

ANKETLER » Post #5610

Wed Sep 18, 2019 04:11 in Turkish

XekinoX wrote: Artik anketler bile ispanyolca geliyor. Sitenin eski hali bile bundan daha iyiydi. Su icerdeki tutari nir kurtarsam...

Yapacaginiz isi seveyim!

Yabancı dille de anket gelmesini birçoğumuz istedi. Bunun nesi kötü ki? Bize normalde gelmeyecek olan anketlerin gelmesini ve daha çok kazanmamızı sağlıyor. Anket soruları dehşet bir dil yoğunluğuna sahip değil ve translate ile %90 anlayabiliyorsunuz. Onlar da gelmezse Türkçe anket gelmediği zamanlar beklemek zorunda kalıyoruz.

ANKETLER » Post #5609

Wed Sep 18, 2019 04:09 in Turkish

sems-i wrote: anketin ortasında hiç birşey yokken atılma durumunu yaşayan var mı ?

Herkes özellikle Toluna’dan bahsediyorsan. Genel forumda da herkes isyan etmiş. Sürekli atıp duruyor beni.

Task Level Sorunu » Post #15

Tue Sep 17, 2019 11:28 in Turkish

ankettasksever wrote: cevap olumsuz olsada level taskslarından bir kaçını %100 e düzeltmişler. ha gayret olsun için ittirmişler sağolsunlar. ;)

Benim hatalı soruları düzeltmemişler ben de atsam %100 yaparlar mı acaba :D

Task Level Sorunu » Post #5

Tue Sep 17, 2019 09:04 in Turkish

"Yeni Başlayanlar için Task Rehberi" konusunda bir sürü soru sormuştum son mesajlarda levellerle ve hangi taskleri yapabileceğimizle ilgili. Yapılabilecek birkaç task var hatta 3 tane yani. Kaç yıldır burada olan arkadaşlar çok güzel tek tek yanıtladı sorularımızı, o konuyu biraz okuyun. Bu sorununuzla ilgili bilgi de var son mesajlarda. Bozuk tasklere girmek risk işidir. Keşke biraz araştırsaydınız. Level etkileyen tasklerde Expelled olduğunuz zaman leveliniz elinizden alınıyor şartları sağlasanız bile ne yazık ki. Bir süre daha level etkileyen task yapmanız ve beklemeniz gerekebilir ya da ticket atarak şansınızı deneyebilirsiniz eğer sizin bir hatanız yoksa. (Eğer kendi hatanızsa levelinizi almanız uzun sürebilir onun yerine yeni hesap açmanız daha mantıklı.)

Level aldıktan sonra ilk amacınız level oranınızı biraz daha arttıracak kolay taskler olsun. Ücreti düşük olsa bile riske gerek yok.

ANKETLER » Post #5587

Tue Sep 17, 2019 05:13 in Turkish

Toluna 1.16$'lık anket yolladı çözüyordum birden attı. Daha sonra tekrar girdiğimde "Bu anketi zaten tamamladınız teşekkür ederiz." tarzı bi yazı çıktı. Madem tamamladım neden param yok?

Toluna EasySurveys gibi olmaya başladı iyice.

TASK GÜNCEL! » Post #2318

Tue Sep 17, 2019 04:28 in Turkish

Level etkilemiyor ama bir sorun çıkar flag mlag alırım diye korkudan girmedim. Hatalı galiba task zaten. Şu an tek level taski istiyorum. 0.01$ olsa bile çözeceğim o taski yeter ki gelsin de kurtulayım.

ANKETLER » Post #5578

Mon Sep 16, 2019 13:23 in Turkish

jasmin333 wrote:

InSites Consulting size 6 $ gönderdi

sadece 2 ankete katılmıştım göndermişler :roll:

Sanırım sadece bi kez atıyorlar. Ben de çözdüm sadece bi kez geldi. Her hafta yollasalar ne iyi olur :D

Edit: Ödüller yaptığımız etkinlik sayısına göre değişiyormuş ve her etkinlik için ödeme alıyormuşuz. Max 11.5 dolar veriyormuş sanırsam. Bazı etkinlikler var aktifliğe ve etkinlik çözmeye dayalı. Çekiliş ile o kişilere 60$ veriyorlar. Ben sevdim bu siteyi.

Ayrıca etkinliklere katılım sağladıktan 5 gün içinde paranız geliyor. Hemen gelecek diye bir şey söz konusu değil.

ANKETLER » Post #5575

Mon Sep 16, 2019 11:05 in Turkish

Bana 0.28 bile gelmiyor 2 gündür. Tasklerde level almak üzereyiz geçenki tasklerden sonra çoğumuzun 10-20 sorusu kaldı ya da çoğunun level şartları sağlıyor ama birkaç tane daha çözmesi gerekiyor. Task gelmesi gerekirken hevesimiz kurağımızda kaldı. Zaten anketlerde de hep öyle olmaya başladı. Bu site heves ettirip umutları boşa çıkarmayı ne çok seviyor.

YSENSE BENİ BANLADI (THELASTAİR) » Post #8

Sun Sep 15, 2019 13:59 in Turkish

Thelastair wrote:
Hattusas wrote:
Thelastair wrote: Arkadaşlar şöyle bir mail atmışlar ve banı kaldırmışlar ,

"Hello Thelastairbender,

After further review, we've gone ahead and reactivated your account and approved any Rewards that were pending or denied.

We apologize for any inconvenience.

Welcome back!"

--

Yöneticilere teşekkürler öncelikle titiz davrandıkları için ama durduk yere ban yemem ve 10 günüme mal olması cidden üzücü.

Burdaki moderatör arkadaştan "moneymakingways" rica etsem başlığı açtığım hesabı silsin ben girip silmeye korkuyorum bu seferde 2 hesap kullanıyorsun diye gidecez onca emek boşa gidecek :))

Hesabı geri aldığınıza sevindim. Site pek güzel işlemiyordu zaten pek de zararınız olmadı :D. Level Taskleri geldi sadece birsürü o kadar ama zaten 2014'ten beri üye olduğunuz için level olarak bir sıkıntınız yoktur.

Bu arada postu report ederseniz moderatör daha çabuk dönecektir. Ben report ettim.

Teşekkürler , 2014'te üye oldum ama sadece haziran ayından bu yana aktifim :) Tasklarda levelim yok daha denk gelirse tekrar yapacağım...

Her hafta içi bir gün mutlaka level etkili task geliyor 2 haftadır. Yakalarsanız ve erken girerseniz 70 test sorusuna kadar çözebiliyorsunuz. Umarım level alırsınız.

YSENSE BENİ BANLADI (THELASTAİR) » Post #6

Sun Sep 15, 2019 11:49 in Turkish

Thelastair wrote: Arkadaşlar şöyle bir mail atmışlar ve banı kaldırmışlar ,

"Hello Thelastairbender,

After further review, we've gone ahead and reactivated your account and approved any Rewards that were pending or denied.

We apologize for any inconvenience.

Welcome back!"

--

Yöneticilere teşekkürler öncelikle titiz davrandıkları için ama durduk yere ban yemem ve 10 günüme mal olması cidden üzücü.

Burdaki moderatör arkadaştan "moneymakingways" rica etsem başlığı açtığım hesabı silsin ben girip silmeye korkuyorum bu seferde 2 hesap kullanıyorsun diye gidecez onca emek boşa gidecek :))

Hesabı geri aldığınıza sevindim. Site pek güzel işlemiyordu zaten pek de zararınız olmadı :D. Level Taskleri geldi sadece birsürü o kadar ama zaten 2014'ten beri üye olduğunuz için level olarak bir sıkıntınız yoktur.

Bu arada postu report ederseniz moderatör daha çabuk dönecektir. Ben report ettim.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #115

Sun Sep 15, 2019 06:21 in Turkish

Ya en azından VISA prepaid kart olarak açsınlar Amazon.tr'de harcayabilelim. Böyle gerçekten sıktı beklemek. VISA açmışlardı hemen tükendi. İnsanlar bile o kadar bıktı ki beklemekten olanaklı ödeme yöntemlerinden birisi gelince sorgusuz sualsiz tercih ediyor.

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #198

Sun Sep 15, 2019 03:20 in Turkish

Mister_M wrote:
Hattusas wrote: Çok teşekkür ederim güzel cevaplarınız ve ilginiz için. Araştırmaların sonucu ücretlere baktım birazcık. En yüksek olan Duplicate Fashion Product Identification sanırsam. 0.06$ ile ödeme yapılıyor. Review taskleri baya uzun ama level için yapılır ücreti zaten 0.01 bile değil sanırsam gördüğüm kadarıyla. 0.075 ödüyor.

Günde fix 2 saat ayırabilirim en az. Umarım ayda 30-40 dolar kazanabilirim taskler sayesinde. Günde 5-6 saat ayıramam belki ama 2-3 saat ayırabilirim.

Duplicated ve clothing taskları 0.02 cent veriyor

YouTube'daki videolar üzerinden bakmıştım. Sanırım o zaman ücretler yüksekti :D (2017)

Bu potansiyel iş kısmının diğer yerlerden farkı nedir? Oradan çözen hiç görmedim. Sanırım hatalı onlar.

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #196

Sun Sep 15, 2019 03:13 in Turkish

Çok teşekkür ederim güzel cevaplarınız ve ilginiz için. Araştırmaların sonucu ücretlere baktım birazcık. En yüksek olan Duplicate Fashion Product Identification sanırsam. 0.06$ ile ödeme yapılıyor. Review taskleri baya uzun ama level için yapılır ücreti zaten 0.01 bile değil sanırsam gördüğüm kadarıyla. 0.0075 ödüyor. (Yine de Linkedin tasklerinden fazla bir ücrete sahip oluyor bu sayfasına ödediği için.)

Günde fix 2 saat ayırabilirim en az. Umarım ayda 30-40 dolar kazanabilirim taskler sayesinde. Günde 5-6 saat ayıramam belki ama 2-3 saat ayırabilirim.

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #187

Sat Sep 14, 2019 15:09 in Turkish

zafiraa wrote:
Hattusas wrote: 10 farklı iş yapmışım 9 tanesinde expelled olmadım ama 1 tanesinde expelled olmuştum. Doğruluk oranım %89 şu anlık ve level almam için ulaşmam gereken test sayısı çok az kaldı. O bir kere expelled olmam level almamı etkiler mi?

level almanıza engel olan bişeyler var gibisinden 4. uyarı maddesi belirmediyse alırsınız çok dikkat edin eskiden bukadar katı değildi şimdi fazla ex olma şansı vermiyorlar hemen 4.uyarı maddesi beliriveriyor

o madde belirdiğinde level alana kadar yaptığınız tasklarla 2 hesap 0 dan yaparsınız aman dikkat

Evet, kurallar çok katı olmuş. Task kısmında bu durumdan muzdarip kişiler olunca tedirgin oldum biraz. Expelled olunca sıkıntı yaratıyormuş F8. Öyle bir durum olursa baştan hesap açıp buraya yükselmek daha kolay olur dediğiniz gibi çünkü baya task çözmemiz gerekiyormuş o maddenin de kabul olması için.

Benim sadece 1 expelled olmuş taskim var. Diğer 9 task güzel hatta yüzdeleri de düşük denemez. Umarım level şartlarını sağladığımda öyle bir madde eklenmez. 3-3.5 aydır level almayı bekliyorum. Bu anketlerle gidişat iyi değil. 0.20$'a anket çözer olduk. Bir an önce Task yapmak istiyorum.

Level alınca zibilyon tane task çıkıyormuş bunlardan hangisi başlangıç seviyesine uygun, hangisi hatalı bilmiyorum. O yüzden de biraz tedirginim. Kolay Taskler var ise onlarla başlamam daha doğru olur sanırım levelimi düşürmemek adına.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #109

Sat Sep 14, 2019 12:14 in Turkish

trkmz wrote:
moneymakingways wrote: Skrill'den son 1-2 gün içinde banka hesabına para çekmeyi deneyen oldu mu?
Türkiye ile alakalı bir uyarı yazısı vardı; kalkmış ve şu anda eskisi gibi para çekme butonu var.
skrill — imgbb.com

Bu sorunun cevabı çok önemli: EURO hesabımızdan Bankamıza aktarırken, Skrill yine, önceden olduğu gibi TL."ye çevirip mi banka hesabına yolluyor.

Çünkü, Türkiye ile ilgili bu uyarı yazısı şu an yok. Ben bu uyarıyı daha önce dikkat etmediğim için Banka transferinde ve sonunda tekrar Skrill hesabına geriye dönüşünde çok ciddi zarar ve para kaybı yaşadım.

Deneyimleyen arkadaşlarım varsa, lütfen yazsın.

Çok güzel sorular sormuşsun ama daha fazla flood yapma diye ben de bir mesaj bırakayım buraya ki daha yazacaksan flood olmasın. Umarım deneyimleyen birisi cevaplar.

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #184

Sat Sep 14, 2019 11:35 in Turkish

10 farklı iş yapmışım 9 tanesinde expelled olmadım ama 1 tanesinde expelled olmuştum. Doğruluk oranım %89 şu anlık ve level almam için ulaşmam gereken test sayısı çok az kaldı. O bir kere expelled olmam level almamı etkiler mi?

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #185

Sat Sep 14, 2019 06:05 in Turkish

yabancı ref bulma » Post #3

Sat Sep 14, 2019 03:40 in Turkish

Hint forumuna bu konuyu açıp onların tavsiyesini alıp onların yaptığı şeyleri yapabilirsin :D Hintlilerin bol olduğu ortamlarda en max kazancını elde edersin tahminimce. Tüm siteyi Hintliler sömürüyor çünkü. Bir - iki kişi bulsan öyle yaslan arkana.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 28, 2021 11:06:41 EST