Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

TASK GÜNCEL! » Post #4283

Sun Jul 05, 2020 12:19 in Turkish

ankettasksever wrote:
Hattusas wrote: Building görevleri pişmanlıktır... Şaka gibi :D

ne oldu. bulding şifa bence. :$

Neyse ki düzelttim :D Bir daha girmem building tasklerine görseller tam açılmıyor bende bir türlü çözemedim.

TASK GÜNCEL! » Post #4281

Sun Jul 05, 2020 10:16 in Turkish

Building görevleri pişmanlıktır... Şaka gibi :D

ANKETLER » Post #822

Sun Jul 05, 2020 04:52 in Turkish

Completed 5 July 2020 02:57:31 PST 27m OpinionWorld Router $0.58

Öyle sıkıcı bir anketti ki... Bu sitede çözdüğüm en sıkıcı 2. anket olabilir. Bir de ülkeler ile ilgili anket vardı bilen bilir 1.5 saat sürüyordu birincisi o :D

"İlaç kullanıyor musunuz?" sorusundan girdi, "İnternetten alışveriş yapıyor musunuz, flört ediyor musunuz?" kısmından çıktı...
Bunu hazırlayan ne yaşamış çok merak ettim :D

TASK GÜNCEL! » Post #4280

Sun Jul 05, 2020 04:17 in Turkish

1601784 Is This A Sponsored Video? - 2020-07-05 100% 2020-07-05 0
1601782 Is This A Sponsored Video? - 2020-07-05 100% 2020-07-05 0

Bu iki task çok kolaydı ücreti de baya iyi 0.14$ videonun açıklamasını ya da videoyu izleyip "sponsor var mı, varsa da ne?" sorusunu cevaplıyorsunuz bitiyor. Yalnız çok hızlı bitiyor. Gelirse kaçırmayın. Ben birinden 5 sayfa birinden 2 sayfa çözdüm.

TASK GÜNCEL! » Post #4278

Sat Jul 04, 2020 12:29 in Turkish

1598336 Review Annotated Buildings 1 0 2 0%

Of of ki ne of baya iyi gerçekten. Kaç tanesinde denedim. Dedim ki demek ki görseller böyle ilk risk almak istemedim ama sonra 10 tane taskte yarım çıkan resimler ya da çıkmayan resimler olduğunu görünce böyle herhalde gerçekten resimler diyip yapma girişiminde bulundum ve sonuç. Neyse ki son 11 işte hiç expelled olmadım %85-100 arasıydı oranlarım. Yine de üzdü beni. Talep açtım bakalım. Risk almak tercihim değildi ama bu sefer yaptık bir çılgınlık. Kolay bir iş ama girişmeyin çünkü bozuk :D

@Axolotll evet bu daha önceden takır takırdı, bozmuşlar. Levelden olacağız bu gidişle :D

TASK GÜNCEL! » Post #4274

Fri Jul 03, 2020 15:29 in Turkish

Storyteller wrote: Survey ve offerlardan bana iş çıkmayacağını anlayınca task kısmına bakayım dedim. Ne dersiniz, 0'dan başlanır mı bu işe?

Hepimiz 0'dan buralara geldik ama bi ortalama 3-5 aya level aldığımızı varsayarsak kolay değil. Tabii ben bir gecede level aldım. Hiç belli olmuyor o yüzden önemli olan anı yakalamak. Bir bakmışsın level etkileyen 100 testi bir günde çözebileceğin bir task gelmiş ki bana öyle olmuştu. Burada önemli olan yapabileceğin ve anladığın taskleri yapmak. Her level etkileyen taski yaparsan ve yüzdeni aşağıya çekersen sonra toparlaman için 1 yıl bile vermen gerekebilir.

Kıtlıklar ayı temmuzdayız ysense için. Genelde temmuz ayı diğer aylara oranla çok daha boş geçiyor. Gerçi korona yüzünden tüm aylar temmuz gibi oldu. Yine de şans işi olabilir

TASK GÜNCEL! » Post #4269

Thu Jul 02, 2020 13:59 in Turkish

Uzun zamandır yoktum. Sanki isim değiştiği için mevcut task sayısı mı düşmüş ne olmuş. 100 küsür gözüken farklı task sayısı olmuş 20-30. Umarım bende sıkıntı yoktur.

1211881 Transcribe Information From A Receipt (Target) 100% 2020-07-02

Tek yapabildiğim task bu oldu. Umarım böyle olmaz. :D

Mehmet Ali Birand ı Anıyoruz... » Post #27

Sun May 03, 2020 07:00 in Turkish

Merhaba, lütfen daha fazla bu tarzda konu açmayın. Bu tarz toplumsal alanlarda bir düzen vardır ve insanlar o belirlenen düzene uymazsa burası hepimiz için verimsiz bir yer olur, iletişim kopukluğu yaşanır.

Tabii ki bu kadar olayın içinde hepimiz biraz olsun eğlenmek, biraz olsun paylaşmak isteriz kendimizi. Bunun için ayrı konular var mesela dinlediğiniz şarkılar için ayrı konu açmak yerine "hangi şarkıyı dinliyorsunuz" tarzı konulara mesaj yazabilirsiniz. Bu forumun önceliği ySense ve ySense'in bağlı olduğu tüm konular olmalı. Birileri yardım amaçlı bir konu açtığında bu tarz konuların fazlalığı yüzünden araya kaynayabiliyor ve o kişinin konusunu görmek zor oluyor dolayısıyla istediği yardımı alamıyor ya da eski yardım konularını okuyup bilgilenecek birçok kişi konuları göremediğinden kaçırıyor. Herkesin az çok bir şeyler kazanmak için geldiği şu platformda kişinin en ufak detayı bile kaçırmasına, onun hata yapmasına vesile olmak bence onun hakkına girmektir.

Lütfen biraz anlayışlı olun. Bu forumun bize koymuş olduğu kurallar çerçevesindeki özgürlüğünüzü sonuna dek kullanabilirsiniz. Yine de bu kadar fazla bu tarz konu paylaşmak isterseniz önceliği eğlence olan platformları tercih edebilir ya da kurallarını kendinizin koyduğu yeni bir blog oluşturup kişisel yaşamınıza göre şekillendirebilirsiniz.

İyi günler.

23 NİSAN'IN 100. YILI KUTLU OLSUN » Post #1

Thu Apr 23, 2020 06:07 in Turkish

Ulu Önder ATATÜRK tarafından biz Türk milletine armağan edilen ama önemi bakımından evrensel de olan bu güzel bayramımızın ayrıca milli egemenlik ve bağımsızlığımızın ilk adımı olan TBMM'nin açılışının 100. yılı kutlu olsun.

Bu zor günlerde bile evimizin neşesi olan çocuklar, her gün bu sevgiyi ve ilgiyi hak ediyor. İyi ki böyle bir bayramımız var ki çocukların önemini daha da hatırlatıyor herkese. Bugün sanki her tarafta şenlik havası ve herkes kıpır kıpır. Camlar süslü, balkonlar bayraklı... İçinizdeki çocuk asla ölmesin.

"Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz."

"Çocuk sevgisi insan sevgisi için bir ihtiyaçtır."


-Mustafa Kemal ATATÜRK


Nice asırlar devirmek dileğiyle, iyi bayramlar!

Amazon Hediye Karı hk » Post #13

Fri Feb 07, 2020 22:54 in Turkish

ferahfezaa wrote: Merhaba arkadaşlar. Amazon.com için sadece 5 er dolarlık hediye çeki mi kullanabiliyoruz. Mesela benim 30$ lık bakiyem varsa 30$ hediye kartı kabul edemiyor muyum.

Ya da birden fazla 5$ lık amazon hediye kartı talep edersem, amazon'da aynı alışveriş için birden fazla hediye çeki kullanabilir miyim. Bilen varsa aydınlatabilirse sevinirim.

Amazon'un kendi sitesinde hediye kart kısmı bulunuyor ve orada tüm kartları birleştirip tek bir hediye bakiyesi olarak kullanıyor zaten. Ekledikçe birleştirebiliyorsunuz. Kumbara gibi düşünün sürekli biriktirebiliyorsunuz.

TASK GÜNCEL! » Post #3276

Wed Jan 08, 2020 10:31 in Turkish

jasmin333 wrote: 1472806 Buying A Bathroom Faucet? Let Us Help With That. 0.10

level 3

anket tarzı tek iş

+1

Uzun zamandır girmiyordum baya kişi level almış burası çok güzelleşmiş, hareketlenmiş istediğim şey buydu. Herkes task konuşuyor, yardımlaşıyor ve gereksiz risk almıyor. Böylelikle hepimiz fikir alışverişinde bulup güzel taskleri yazabileceğiz birbirimize. Zira çok durgun bir konuydu eskiden.

Anketlerden umudu keseli çok olmuştu. Buranın aktifleşmesi çok iyi olmuş. Hepimize bol bol kazançlar.

TASK GÜNCEL! » Post #2930

Sat Dec 07, 2019 09:20 in Turkish

ankettasksever wrote:
husein wrote:
ankettasksever wrote:
fthdarendeli1905 wrote:
husein wrote: @ankettasksever aynısında bende takıldım, biri güzel laf etmiş onun lafıyla bildirdim kırıldılar sanırsam :D tam iş bitti yazdı bunu yolladılar. Tabi bilet yolladım hatalı soruları bildirdiğim için flag yemem çok saçma. Verdikleri sayfa açılmıyor 403 hatası veriyor ona bile hatalı dediler, dün düzeltmişlerdi belki bugün de düzeltirler.

403 hatası verdigi sitelerde çözüm şu; girdigim sitede Url kısmına bak orda arattıgın firma adını görebiliyosun. Firma adını gir. digerlerine NO işaretle. Yani sanki site açılmışta adres bilgileri yokmuş gibi yaparsan oluyor. Tecrübe ettim bunu :D site yüklenmiyoru işaretlemeyin böyle oldugu zaman.

Birde ben soru sorucam. Bakıyorum bazıları günde 100 veya fazla task tamamlayip günde 10$ yapiyor. Arkadaş nasil yapiyosunuz bunu ? Benim elim alişti elim hizlidirda kopyala yapiştir tak tak yapiyorum olayı tamamıyla çözdüm ama 1 taskı tamamen yapmak en az 8-9 dakika aliyor yani bi yerlerimi yırtsam günde 30 dan fazla task tamamlayamam.Bunların bi hilesi falan mı var nedir bu ? nasıl 100 tasktan fazla tamamlayabiliyorlar hemde hiç expell olmadan

hatta o ismi arattırıp mepquest, yelp veya yellow da açılıyorsa öncelikli olarak oradan adresi alıp yapıştırsan da oluyor.

ben hep saçma sapan olaylardan puan kırdım noktalama , llc felan. halbuki llc ler co lar önemli değil yani.

bir llc itirazımı düzeltmişler.

bana da 5-6 doğru cevap eklenmiş ilgileniyorlar demek ki
o paylaştığın besbelli hatalı zaten kurallarda bile etkilemez yazıyor
adreslerde bile sokak yazınca sondaki suit'i felan eklemesen de kabul ediyordu dün bi tanesinde kabul etmedi

bu arada bu flag için daha dönüş yapmadılar bi sorun teşkil ediyor mu?


flag olayını bilmiyorum gerçekten.

bende level problemim için 3. ticketı attım.


Bence de artık level alman gerekiyor ne bekliyorlar ki :D %85 olunca direkt level 3 yapmayı falan mı? Bence doğru yerle muhattap olamıyoruz diye düşünüyorum. Geçen ben diretince gerçekten biri yazdı bana. Sürekli o ticket üzerinden karşı cevap yolladım. Yoksa taktıklarını dahi düşünmüyorum kaldı ki hep aynı bot cevaplar incelerseniz. Başındaki Hi kısmını falan değiştiriyorlardır anca. Kelime dizini bile aynı bazı cümlelerin.

TASK GÜNCEL! » Post #2909

Fri Dec 06, 2019 13:42 in Turkish

ankettasksever wrote: resmen biçiyor.


Bunu yollayın bir de level istatistiklerinizi sorgulatın bence. %80’e dayanmış oran neredeyse. Verilmeli bence artık.

TASK GÜNCEL! » Post #2904

Fri Dec 06, 2019 11:50 in Turkish

Thelastair wrote: Şu clothing'i her görüp tıkladığımda "There is no work currently available in this task." task gelir gelmez dalıyorum üstelik sanırım herkes bunu bekliyor..:)

Sürekli kontrol edip yeniliyoruz o taski aynen :D Bol bol kontrol etmen lazım yoksa giremezsin 20 saniyede bi F5 atıyorum ben.

TASK GÜNCEL! » Post #2902

Fri Dec 06, 2019 11:22 in Turkish

Hasan00 wrote:
ankettasksever wrote:
Hasan00 wrote: şu an bende gözükmüyor acaba full mu elendim yoksa ileride gelirse alabilrimiyim yine?

expel olmadıysan haftaya yine gelir.

oldum yani gelmeyecek :(
adres yanlış yazdıgım içn 72 den 61 e düştüm ama 100 soru tamamlamadım yani 1 lvl olup geri düşmedim umarım öyle saymaz

Level istatistikleri genelde 1 saat içinde yansıyor (eğer level alma koşullarını yeni tamamlamadıysan o zaman biraz gecikebiliyor) yani expelled olduysan mesela hemen clothing vb kolay ama level etkileyen tasklerden yap ve %100 çekmeye çalış ki oranın birden düşmesin.

TASK GÜNCEL! » Post #2897

Fri Dec 06, 2019 07:16 in Turkish

Thelastair wrote:
gisil wrote: tasklar level etkili mi?

Bunları diyorsan değiller..

Help Us Find Business Names And Addresses - 2B
Help Us Find Business Names And Addresses - 2C

Level almana çok sevindim şükür benim gibi biri daha oldu. Bu arada Task sistemi bu ara kıtlık çekiyor. Bu hafta şu görevler güzeldi bi. Onlar nefes oldu bize. Onun dışında Clothing taski çok kolay yavaş yavaş yapın hatta gerekirse tüm kategorileri açıp alt başlıklarına bakın tek tek. Riske gelmez TR taskleri hariç hepsi level etkiliyor neredeyse ve en kolay task o. Ben hiç exp olmadım ama %80 oluyordum başta. Hala yavaş yapıyorum ama çoğu kategoriyi ezberledim artık. Aceleye gerek yok. Google'a yazın gerekirse oradan bakın görsellerden mesela "track pants" neye mi benziyor bulamadınız mı yazın bakın görsellere zamanla öğreniyorsunuz.

Aman ha level kaybetmeyin en azından 5-6 farklı iş gözüksün ondan sonra exp olun ben öyle oldum bir süre sonra etkilemiyor çok başarılı iş yapınca sizi exp olsanız bile. Clothing taski her gün neredeyse farklı ID ile geliyor görevler hızlı tükendiği için o yüzden sıkıntı etmeyin. Her gün tekrar girip baştan yapın 0'dan %100 çekerseniz ve quiz modunu geçerseniz sürekli +5 test sayısı falan derken ortalamanız çok artıyor. Bir süre sonra expelled olduğunuz görev bile etkilemiyor. Level 3 olmak çok kolay oluyor böyle ilerleyince. 1 haftaya olursunuz oranınız çok sıkıntı değilse.

"Elche" görevleri var hangisinde mangal partisi var, hangisi cenaze falan diye soruyor aşırı kolay ben geçen 7 tanesinde %100 çektim quiz modunda.

Onun dışında TR tasklerinde videoları sonuna kadar izleyin level etkilemese bile niteliksiz cevap sayıyor o eleme sorularını yapamayınca. Videoların sonunda size şunu seçin diyor. Aman ha major flag falan alırsınız. 2 ya da 3 major flag alma hakkınız var toplam level 1'i kaybetmemek için. Admin flag alırsanız tüm levellerinizi kaybedersiniz. O yüzden tetikte olmakta fayda var ama ücretleri çok iyi. Her hafta 40 tane rahat çözüyorum ben onlardan. 0.07$'den en hızlı çözülebilen ve ücreti çok iyi olan bir task bence.

Diğer tecrübeli arkadaşlarımız bizi bilgilendiriyor burada bol bol sağ olsunlar. Güzel Task geldiğinde yazıyorlar. Burayı da sık sık takip edip birbirimize söylüyoruz ve bu gerçekten bayağı işe yarıyor.

Başarılar dilerim, bol kazançlar.

TASK GÜNCEL! » Post #2857

Wed Dec 04, 2019 12:51 in Turkish

besevler wrote:
besevler wrote: 1463870 Help Us Find Business Names And Addresses - 2C $0.06
1463869 Help Us Find Business Names And Addresses - 2B $0.06

Normalde level etkisiz olan bu tasklar bu sefer level etkili gelmiş. Kaçırmayın derim.

Görmeyen duymayan vardır belki diye tekrar yazmakta fayda var.

Bu tasklar bir saattir duruyor ve daha da duracak gibi görünüyor. Figure Eight, resmen gelin size bu akşam level verelim diyor. Böyle fırsat her zaman gelmez. Kaçırmayın.

Ben yapayım da bari ben level 3 olayım. :D Level 2’de bir şey yok iki haftadır. Gerçi 3’te de yok galiba. Gerçekten kaçıran arkadaşlar için üzüldüm. Güzel bir fırsata benziyor. Hem test sayısı hem yüzde için. İstesek gelmez. Uyandırma butonu olsa herkesi uyandırırdım.

ANKETLER » Post #6734

Sat Nov 30, 2019 23:55 in Turkish

Hasan00 wrote:
Hattusas wrote: Genel forumda bi adam anket geçmişini atıp ayda 100$ kazandım anketlerden demiş. Sonra altlarında da millet demiş ki biz 50-60 kazanıyoruz az kazanıyoruz diye. Kimse kıymetini bilmiyor bu sitenin :D Onlar şükürsüzse o kazanç oranlarını bize versinler lakin task sistemi bile o kadar kazandırmıyor aylık. Bir de benim de geçen ay 56$'dı artar gibi bir şey yazmış o yüksek kazanan. Bunları okuyunca deliriyorum.

Anket listesinde (TR) anketleri de var. Biz yabancı anket yapamıyoruz oh ne güzel. Onlar doldursun kasayı. Bize gelmeyen TR anketleri de onlara gitsin ki biz yabancı dille hala doğru dürüst anket yapamıyoruz 1-2 kez geldi bana anca.

ülkelerle ilgili sanırım kanadalı bir adam site değişmeden önce 330 dolar kazandıgını söylüyordu bu site de :D
bize de geliyor da onlar hem eski hem de ülke farkı var abd ye çok fazla geliyor çünkü dolar üzerinden harcıyorlar onlara da bize geldiği gibi günde 1 dolar gelse uğraşmazlar o avusturyalıda euro kullanıyor 10 dolar kazanıyorsa 8-9 euro'ya iniyor ek olarak venezuyalı kullanıcın birisi bir sene de 7 anket geldiğini söylüyordu onu da elektirik kesilmezse yapabiliyoruz diyorlar yani bence bu ülkedeki dolar değerine baglı olarak oluyor zaten mantıklı da gelişmiş ülke olunca yapacak anket de çok olur ama venezuelya da ne yapabilir ki

Hintlilere de çok geliyor valla :D Oraya yazanların yarısı Hintli.

ANKETLER » Post #6731

Sat Nov 30, 2019 22:45 in Turkish

Genel forumda bi adam anket geçmişini atıp ayda 100$ kazandım anketlerden demiş. Sonra altlarında da millet demiş ki biz 50-60 kazanıyoruz az kazanıyoruz diye. Kimse kıymetini bilmiyor bu sitenin :D Onlar şükürsüzse o kazanç oranlarını bize versinler lakin task sistemi bile o kadar kazandırmıyor aylık. Bir de benim de geçen ay 56$'dı artar gibi bir şey yazmış o yüksek kazanan. Bunları okuyunca deliriyorum.

Anket listesinde (TR) anketleri de var. Biz yabancı anket yapamıyoruz oh ne güzel. Onlar doldursun kasayı. Bize gelmeyen TR anketleri de onlara gitsin ki biz yabancı dille hala doğru dürüst anket yapamıyoruz 1-2 kez geldi bana anca.

TASK GÜNCEL! » Post #2849

Fri Nov 29, 2019 09:22 in Turkish

Box People And Signs In An Image $0.21

Bu task çok kolaya benziyor. Belirtilen şeyleri kare içine alıyorsunuz, seçiyorsunuz (Çok büyük veya çok küçük almamaya dikkat edin). Herhangi bir yazma etmek yok. Deneyen var mı burada? Açıklaması da kolay. Hatalı değilse yapan varsa yapacağım çünkü :D Ücreti çok iyi. 3 tane farklı şekillerde var bu taskten bu en pahalı olanı diğerleri 0.17 ve 0.05 falan.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 28, 2021 11:44:43 EST