Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

ANKETLER » Post #5409

Wed Sep 04, 2019 02:23 in Turkish

0.56 dan aşağı anket gelmesin bundan sonra valla çıldırırım artık. Genel forum o kadar Türk dolmuş ki acaba görünce şunlara bi 7 dolarlık sağlayalım da sussunlar falan diye düşünüyorum artık :D. Hintlisi şusu busu 3-5 dolarlık balık yakalayıp duruyordu zaten biz sürünürken. Biraz da biz balık yakalayalım ne de olsa avlanma yasağı bitti.

ANKETLER » Post #5394

Tue Sep 03, 2019 08:17 in Turkish

naklov86 wrote:
mzanka wrote:

Her gün saatlerimi geçirdiğim siteye artık haftada birkaç gün bakıyorum ve toplamı yarım saat ya vardır ya yoktur o sürenin. Bize uygun ödeme yöntemi gelene kadar bu böyle. Gelen gideni öyle bir arattı ki ancak bu kadar olur. 1 ay oldu ve hala bir ödeme yönteme yok. Profesyonellik bu değil, böyle sayfa yönetilmez, üzgünüm Y sense ekibi :(

forumda admin'in söylediğine göre payoneer ile anlaşmalar tamamlanmış, son ayarlamalar yapılıyormuş. en erken tarih olarak 5 eylül'ü vermiş. benim tahminime göre 15 eylül'e kadar gelir görünür payoneer seçeneği. inşallah yanıltmazlar.

Oyalama tarihi: 5 Eylül

5 Eylül günü olacak olan,
Sisteme eklerken bir sorun çıktı. Payoneer & Skrill’i haftaya sistemimize dahil edeceğiz.
.
.
.

Eklenme tarihi: 30 Eylül 2050

ANKETLER » Post #5386

Mon Sep 02, 2019 13:38 in Turkish

ySense hep Hintlilere, Endonezyalılara vb. güzel şu konuya bakar mısınız ya? Big Fish !!! From Peanut ($2.83) | ySense Forum($2.83) Nasıl büyük balık yakalıyorlarmış alla alla? Bize neden gelmiyorsa anlamıyorum. Bizim de imkanımızı arttıracak şeyler yapılsın artık. Böyle beklemekten ve diğer ülkelerin bu tarz gönderilerini görmek kabak tadı vermeye başladı. Onların büyük balık diye yakaladığını biz 0.13-0.25 olarak biriktire biriktire kaç güne kazanır olduk. Tek bi anketle bizim haftalarımızı çalsınlar.

Genel forumda yazdık yazdık cevap da alamadık zaten.

ANKETLER » Post #5385

Mon Sep 02, 2019 11:40 in Turkish

Gerek düzen yerine oturana kadar gerekse de genel forumdaki isyanımıza cevap verilene kadar ve şu an öyle yüksek ücretli yapmaya değecek anket - task gelmedikçe yapmamaya karar verdim. Sadece foruma giriyorum takılmak ve gündemi takip etmek amacıyla.

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #29

Sun Sep 01, 2019 03:04 in Turkish

Mister_M wrote: Bu payoneer de Falcao trasnferine döndü
ha bu gün ha yarın gelecek hafta pazartesi haftanın 7 gününü ezberlettirdiler sağolsunlar :D :clap: :clap: :clap:

Falcao bugün geliyor ama hala Payoneer yok :D

TASK GÜNCEL! » Post #2249

Sat Aug 31, 2019 10:07 in Turkish

zege7042 wrote: Ya arkadaşlar bu level etkili tasklar geliyor da ben mi göremiyorum. 7/24 takip ediyorum bir tane göremedim varsa yoksa Linkedin taskı

Valla çok hızlı taskler geliyor ve saniyesine kalkıyor. Addon ile takip etmek de çok gereksiz bir tarafta Task pencereniz açık olması şart Addon’dan tıklayınca direkt o sayfayı yeniliyor ve daha hızlı oluyor. Öteki türlü ayrı bir sekme açana kadar o 5 saniyelik sürede Task gidiyor zaten...

ANKETLER » Post #5375

Sat Aug 31, 2019 08:28 in Turkish

Cdagli wrote: Ben de elimden gelen desteği sağlarım. Dün yaptığım anketin parasının üstüne yattılar mesela. 0,25 cent diye üzerine gitmiyorum. İngilizcem çok iyi olmasa da yandex çeviriden bakıp birşeyler yazarım tabi ki. Payoner gelecek diye bekliyoruz hala.

Tabii ki zaten amaç mükemmel bir İngilizce değil. Ben de onu belirttim zaten. Birisi İngilizce olsa kalite düşer şirketler için falan demişti. Sanki dünyanın en zor anketleri geliyor. Çeviriciler yardımıyla çoğu kişi ne dediğini anlayabiliyor ayrıca. Zaten kendi anadilinde anket gelse bile sana eleme sorusu soruyor ki dehşet basit şurada 3. şıkkı işaretle diyor. Onu geçtikten sonra istediğin gibi sallayabiliyorsun. Burada kalitenin düşmesinin sebebi dil değil bence. Anket şirketlerinin eleme yetersizliği. Ben kalitede bi düşüş olacağını da düşünmüyorum bu yüzden. Sallayan her türlü sallıyor. Burada amaç bize sağlanacak dilin vb fazla olması dolayısıyla çok daha fazla anket çözme imkanı bulabilmemiz. Bunu düşünmeliler.

Ödeme yöntemleri de eklenecek güya ama her tarih verdikleri gün haftaya diye öteleniyor. Nereye kadar geçiştirecekler bilmiyorum. Bir harekete geçme durumu da yok. Onay beklenirken başka sorunları halledebilirlerdi.

ANKETLER » Post #5373

Sat Aug 31, 2019 06:59 in Turkish

Cdagli wrote: Bana gönderdiler. Geçen gün de 14 lira gönderdiler. Normalde ben de inanmazdım ama hesabımda görünce ödeme yaptıklarını kanıtladılar benim açımdan. Üstelik 1 anket için 20 lira gibi rakamlar çok iyi bence. Keşke burada da öyle olsa.

Sizin açınıza sevindim. Ben büyük ihtimal parasını alamayanlardan olurdum bu şanssızlıkla :D

20 TL demek nereden baksanız 4 dolar demek. Düzenli olarak bu tarz paralar verilirse giderek birikir paranız güzel de olur.

Bu sitede de bu olmayacak iş değil en azından günde 2 dolar dahi kazansak ona bile razıyız. Diğer çoğu ülke günde 2 dolar kazanabiliyorken bizim sağlayıcılarımız yüzünden ya da biraz site yüzünden bunu sağlayamıyoruz. Bunun için Genel Forum kısmında hepimiz yazı yazmaya başladık. Siz de ySense Forum tıklayarak yazı yazıp bize destek olabilirsiniz. En azından resmi bir cevap alırız ya da akıllarına gireriz gelecekteki iyileştirmelerde Türkiye'nin biraz ön plana çıkması için. İngilizce dilini de bize sağlayabilseler ve bize de o Hintlisine vb. verilen imkanları sağlasalar en azından boş kalmayız diye düşünüyorum. Offers kısmı için bu olmayabilir ama diğer kısımlar için bunu yapabilirler. 30 cent kazanır olduk günde neredeyse bazı günler de bomboş geçiyor.

ANKETLER » Post #5371

Sat Aug 31, 2019 04:30 in Turkish

Cdagli wrote: Ücreti ne zaman yatar bilgim yok. Ama kısa zamanda yatar. Maillerinizi düzenli kontrol edin.

AppStore yorumlarını okuduğumda çoğu kişiye 20₺ verdiklerini ancak ücret için size mail atacağız deyip mail yollamadıklarını ve milleti kandırdıkları falan yazıyor. Ben bi yere başlamadan önce yorumları okurum ve araştırırım. O yüzden sıcak bakmadım bu siteye. Siz kazanıyorsanız ne mutlu.

Sor » Post #4

Sat Aug 31, 2019 01:37 in Turkish

Forumda defalarca belirtildi Referans sistemi paylaşmak yasak diye. Keşke sadece öneri olarak siteyi sunsaydınız. Sistemi güzelmiş ve Türk bir site hoş yani. PTC sitesi de değil bir rekabet olmayacağı için Mod bir şey demezdi ama içine Referans girince ne yazık ki...

ANKETLER » Post #5367

Fri Aug 30, 2019 16:02 in Turkish

Hattusas wrote: ySense Forum

Bu konuya ben yazdım. Siz de yazarsanız en azından 3-5 kişi olursak bir cevap verirler ya da bizi de biraz düşünürler.

Bu konu başlığı altına İngilizce olarak isteklerimizi ve sıkıntılarımızı yazıyoruz arkadaşlar. Lütfen siz de katılın biz birkaç kişi olarak yazdık. Çoğunluk olmamız önemli. Öyle ya da böyle deyip bahaneler üretmeyelim. Ne olursa olsun sonuç olumsuz olacaksa bile şu an boş bekleyeceğimize böyle bir şey yazıp en azından bir cevap alalım. Bir zararı dokunmaz.

Sonuna bilerek #Turkey yazıyoruz ki özellikle dikkat çeksin. Diğer ülkeler takır takır günlük 2-3 dolar kazanıyor anketlerden veya offerslardan.

ANKETLER » Post #5360

Fri Aug 30, 2019 09:59 in Turkish

ySense Forum

Bu konuya ben yazdım. Siz de yazarsanız en azından 3-5 kişi olursak bir cevap verirler ya da bizi de biraz düşünürler.

ANKETLER » Post #5358

Fri Aug 30, 2019 08:26 in Turkish

filizdemir wrote:
Hattusas wrote: Yabancılara bakıyorum günde 2 dolar - 3 dolar kazanıyorum ySense yükselişe geçti tarzı yorumlar falan. YourSurveys dahil birçok şey bizim ülkemizde yok artık. Onlar YourSurveys platformundan da çözebildiklerini dile getirmişler. Bizim ülkede anket sağlanmıyor kaç gündür. Başka şirketlerle de anlaşsınlar böyle mi bekleyeceğiz? Türkçe değil gerekirse İngilizce de anket sağlayabilirler. Başta sorsun İngilizce istiyor musunuz diye. Onay verenler öyle de alabilsin. Ne olacak ki sanki? Sordukları iki kutu çerez, bir kutu sakız vb.

Acaba diyorum genel forumda böyle bir konuyu Türkler olarak dillendirsek mi? Yazar mısınız ki oraya?

Olabilir aslında. Hangi forum kategorisine yazsak daha çok önem verirler acaba?

Bir yer belirleyip yazalım bence de. Ben buradaki herkesin de katılacağını düşünüyorum. Adminlerin baktığı updates kısmı da olabilir.

Bence güzel bir şey olabilir yazarsak. En azından Türkiye için yani. Diğerleri umrumda değil şahsen :D zaten diğer ülkeler güzel para kazandıklarını belirten başlıklar açıyorlar...

Offertoro Olymptrade görevi » Post #11

Fri Aug 30, 2019 05:59 in Turkish

sdney wrote:
Hattusas wrote: Ben deneyeceğim birazdan Tango içinde 10 küsür dolar vardı. Geri ödemeyi de yapacağım. Güncellemeyi size aktarırım.

Teklif kalkmış geri gelirse deneyeceğim güzel fırsat.

Ben uygulamayı indirdim de kayıt olup para yüklemedim henüz. Şimdi de teklif kalkmış. Hani olurr da tamamlarsam ücreti yatar mı? Boşa 10 $ yüklemeyeyim.

Tekliften tıklayıp indirdiyseniz o belli bir ID ile geçmişe yansıyor. OfferToro’da şu an clicked olarak gözüküyordur siz teklifi yapana kadar. Sonra tamamlayınca yatırmaları gerekiyor.

ANKETLER » Post #5354

Fri Aug 30, 2019 05:32 in Turkish

Yabancılara bakıyorum günde 2 dolar - 3 dolar kazanıyorum ySense yükselişe geçti tarzı yorumlar falan. YourSurveys dahil birçok şey bizim ülkemizde yok artık. Onlar YourSurveys platformundan da çözebildiklerini dile getirmişler. Bizim ülkede anket sağlanmıyor kaç gündür. Başka şirketlerle de anlaşsınlar böyle mi bekleyeceğiz? Türkçe değil gerekirse İngilizce de anket sağlayabilirler. Başta sorsun İngilizce istiyor musunuz diye. Onay verenler öyle de alabilsin. Ne olacak ki sanki? Sordukları iki kutu çerez, bir kutu sakız vb.

Acaba diyorum genel forumda böyle bir konuyu Türkler olarak dillendirsek mi? Yazar mısınız ki oraya?

Offertoro Olymptrade görevi » Post #9

Fri Aug 30, 2019 03:50 in Turkish

Ben deneyeceğim birazdan Tango içinde 10 küsür dolar vardı. Geri ödemeyi de yapacağım. Güncellemeyi size aktarırım.

Teklif kalkmış geri gelirse deneyeceğim güzel fırsat.

Offertoro Olymptrade görevi » Post #6

Fri Aug 30, 2019 01:24 in Turkish

Sanırsam Android uygulaması. O yüzden ödemeyi Google Play üzerinden alması lazım diye biliyorum. Google Play’de ödemeyi geri çekme hakkınız var satın alımı gerçekleştirdikten kısa bir süre içinde. Bunun sistemi nasıl bilmiyorum tabii.

TASK GÜNCEL! » Post #2244

Thu Aug 29, 2019 15:35 in Turkish

1427300 Score Argument Quality - Pilot 11 - Crowd 1

Hiçbir şey anlamadığım için sadece 1 adet yaptım level etkilemiyor imiş. Direkt Work mode ile başlıyor ama 0.07 gözükmesine rağmen 0.28 yattı. 1 Task için o ücret çok yüksek umarım Flag yemem. Keşke yapmasaydım.

Benim suçum değil orada 0.07 yazıyordu. 0.28 olduğunu bilseydim şüphelenip yapmazdım :D

ANKETLER » Post #5350

Thu Aug 29, 2019 11:54 in Turkish

ankettasksever wrote:
filizdemir wrote:
ankettasksever wrote: 29 Aug 2019 10:32 PST Offer EasySurveys - Short Survey Conversion #2432150399 $0.25

spor alışveriş anketi.

bu arada kesintiler oluyor gizlice. eskiden debit olarak belirtilirdi listede. şimdi kesinti gözükmüyor takip edilmese kimsenin haberi olmaz. bu nasıl iş güya süprizler olacaktı. şu an hiç verimli gitmiyor.

kesintilerle alakalı bildirim yaptım.

ySense Forum
Ne kesintisi olduğunu anlamadım. Detaylıca anlatırmısınız?

anket ücretlerini geri alıyorlar haberimiz olmuyor.listeye yansıması lazım.

Samplicious bu konuda master yapmış. Şu ana kadar en çok onun geri aldığını gördüm. Yüksek yüksek anket çözdürüp birden geri aldırıyor ücretleri.

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #9

Thu Aug 29, 2019 02:45 in Turkish

Valerie’ye o kadar laf ettikten sonra bu sefer de geleceğini duyurmayı unutmuş. :D Sonunda şükürler olsun ekleniyor. Şu sanal kart yöntemlerini de bi şekilde halletseler sistem tamam.

Ha ama şöyle bi durum var. Site şu an para kazanmak için rezalet. Herkes biriken parasını çekmek için bekliyor. Paramızı çekince tekrar o 52$’ı kaç zamana kazanacağımız belli bile değil. Umarım diğer kısımlar da düzelir. 0.13$ den anket çözüyoruz resmen. Task de yok.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 28, 2021 10:15:02 EST