Please wait...
HomeForumPosts by EienV

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by EienV

Appen » Post #22

Wed Aug 07, 2019 03:34 in Turkish

hocam bir şey sorucam bana hala mail yollamadı appen sende durum ne

En uygun ödeme alma yöntemi hangisi » Post #6

Mon Jul 15, 2019 10:44 in Turkish

hocam parayı nakit olarak çekemesem de olur,direkt alışverişe harcayacağım için alt limit olmadan skrillden çekebiliyoruz sanırım.Ama bankaya aktarım 6 dolar demiş bir arkadaş o öyle mi,yani bakiyem skrillde dursa olur internetten alışveriş yapılacağı için,böyle oluyor mu ?

En uygun ödeme alma yöntemi hangisi » Post #1

Sun Jul 14, 2019 14:11 in Turkish

Ödeme alma limiti düşük ve sorun çıkarmayan ?

Appen » Post #8

Tue Jul 02, 2019 22:43 in Turkish

hocam bende 2 gün önce kayıt oldum ama cv felan istediği için anlayamadım kapattım sayfayı.

Cv ye ne ekleyebiliriz ki ve üniversite okuyorum aktifte çalışmıyorum.Ne yapılabilir bu durumda.Ayrıca görevler iyi ingilizce mi istiyor yoksa orta karar mı

Is dolayisiyla sehir degistirme? » Post #6

Sun Jun 30, 2019 22:01 in Turkish

'' onlari kandiridgimi durst olmadigimi dusunup hesabimi kapatabilirler mi'' burdaki dürüstlük anlayışından bahsediyorum.İnce düşünmüşsün her şeyi kuralına göre oynayan biri olduğun bu küçük şeyden belli

Is dolayisiyla sehir degistirme? » Post #4

Fri Jun 28, 2019 21:41 in Turkish

Dürüstlüğünden ötürü sana golden survey ödülünü takdim ediyorum dostum

Anketsizlik/tasksızlıkın kurak dönemi » Post #1

Tue Jun 25, 2019 10:04 in Turkish

Evet arkadaşlar yağmur ne zaman yağar da bu kuraklık dönemi sona erer sizce :D Bizler yeniyiz eski arkadaşlardan daha önce bu tarz dönemleri yaşamışlar değerli görüşlerini bizle paylaşırsa seviniriz :)

Taskı yaptım sonuna geldim ama gönderme butonu yok » Post #3

Sat Jun 22, 2019 05:13 in Turkish

Evet hocam değmiyor gerçekten zamana.Bu arada hatanın çözümü sayfanın chrome tarafından türkçeye çevrilmesinden kaynaklıymış sadece ingilizce yapın sayfayı düzeliyor gönderme butonu kaybolmuyor

Taskı yaptım sonuna geldim ama gönderme butonu yok » Post #1

Sat Jun 22, 2019 02:32 in Turkish

Bu nedir ya ? Taskı yaptım gönderme butonu yok.İlk başlarda geliyor daha sonra kayboluyor

fotoğraftan anlayabilirsiniz

Polfish Anketleri ! » Post #7

Mon Jun 17, 2019 22:13 in Turkish

ticket sonrası ödeme geldi mi hocam ? birde ben sayfayı kapattım sonuçta ama yaptığım anketler kısmından görüntü alıp atsakta olur mu ?

Rainforest uye alımı » Post #36

Sun Jun 16, 2019 22:29 in Turkish

Hocam nedir son durumlar kapatıldı mı alımlar.Kimse alınmamış mı türkiyeden,yorumlara baktım da biraz kimseden ses yok

Polfish Anketleri ! » Post #3

Sun Jun 16, 2019 22:00 in Turkish

doğru söylüyosun hocamda genede yönetimin bir şey yapması lazım.Emek sömürüsü bu da bi nevi

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #416

Sun Jun 16, 2019 12:35 in Turkish

POLFİSH SEÇİM ANKETİ'ni çözüp bitirmeme ve teşekkür ekranını görmeme rağmen ödememi yapmadı! Resmen bedavaya kullanıyorlar

Polfish Anketleri ! » Post #1

Sun Jun 16, 2019 12:35 in Turkish

Anketi tamamladım kesinlikle anket esnasında atmadı anketi bitirdim ankete yıldız verme kısmı geldi sayfayı yıldız verdikten sonra kapattım fakat ödeme yapılmadı bu nasıl iş ya böyle ?

Anket geldi tıkladım ama sorun var » Post #1

Mon Jun 10, 2019 12:22 in Turkish

Ankete tıkladıktan sonra anketiniz hazırlanıyor yazısı çıktı 10 dakikadır bekliyorum takılı kaldı sayfayıda yeniledim bir türlü ankete geçmiyor neden ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 21, 2022 13:23:12 PST