Please wait...
HomeForumPosts by Revolave

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Revolave

Payoneer Komisyonu » Post #29

Wed Jul 07, 2021 00:43 in Turkish

2 dolarlik kesinti Payoneer'in yeni komisyonlariyla alakali degil sanirim. Guncelleme payoneerden bankaya cekilen paralarda gecerliydi.
Dun Payoneer'deki Fee kismini tekrar kontrol ettim hala %2 diyor bankaya aktarma kisminda.

Payoneer Komisyonu » Post #12

Mon Jun 21, 2021 08:08 in Turkish

"for transactions with no currency conversion (wire transactions)"

Payoneer'de boyle bir not dusmusler. Daha once parami cektigimde TRY'ye cevirip bankaya yolluyorlardi. Eger wire transaction dedikleri su anki cekmeden ayri bir durumsa bizim tarafimizda etkilenme olmayacak sanirim.

8 kasım 2019 bankacılık anketi » Post #8

Sat Nov 09, 2019 13:20 in Turkish

Kentist wrote: Anketi tamamladım ödeme yapmadı bilet gönderdim cevapta klasik cevap geldi bir kaç saat sonra ödeme geldi (extradan 29 cent vermişler :) ). İnşallah sizin ödeme de yapılır. Hayırlı kazançlar.
Ödeme Yapıldı

Merhaba, bilet oluştururken herhangi bir ekran görüntüsü attınız mı? Ben de anketi tamamladım fakat elimde bir ekran görüntüsü yok tamamladığıma dair.

Papara Eklenmesi İçin Ticket Atalım. » Post #7

Tue Oct 01, 2019 12:10 in Turkish

Forumda Payoneer için 3 Ekim gibi bir tarih söyleniyor. Muhtemelen yine gelmeyecek ama bence 3 Ekim'i bekleyelim ondan sonra Papara talebimizi dile getirelim.

Payoneer hk. » Post #195

Thu Aug 15, 2019 02:10 in Turkish

Smyrnaa35 wrote: Selam, 1 hafta oldu benim de kimliği yolladım hala "Submitted" olarak görünüyor attığınız mesaja gelen cevabı paylaşırsnız çok sevinirim teşekkürler şimdiden.Bu arada kimlik onayı için Payoneer'dan mı istek gelmişti size yoksa siz mi hesap onaylı olsun istediniz?

Ben kendim gönderdim kimlik bilgilerini, Payoneer'den istek gelmemişti.
Hesabımın şu anda zaten onaylı olduğunu, kimlik onayını incelemeye aldıklarını söylediler.

Gelen cevap şu:
Thank you for contacting Payoneer!
Please accept my apologies for the delayed reply and I hope this message finds you well.
Please note, your account is approved, you can start getting paid.
As well, I have submitted your ID for review.
We are doing our best to handle the case as fast as possible and will notify you as soon as we have an update. Thank you for your patience and cooperation.

Kimliği de onaylayınca tekrar haber veririm size.

Payoneer hk. » Post #192

Wed Aug 14, 2019 15:22 in Turkish

ankettasksever wrote: iletişime geçmek lazım. süre uzamış.

Teşekkürler. Mesaj attım Payoneer'e.

Payoneer hk. » Post #190

Wed Aug 14, 2019 14:32 in Turkish

Merhaba, 11 Temmuz'da Payoneer'e kimlik fotoğraflarımı yolladım. Verification Center kısmında hâlâ "Submitted" yazıyor, onaylanmadı henüz. Yüklemeden sonra Payoneer'den herhangi bir e-posta da almadım. 1 ay süre normal mi, yoksa Payoneer'le iletişime geçmeli miyim?

Payoneer hk. » Post #185

Thu Aug 01, 2019 03:09 in Turkish

Bugünkü güncellemede Payoneer için 2$'lık ücret kalkmış mı, ben mi göremedim?

Payoneer hk. » Post #180

Tue Jul 16, 2019 18:41 in Turkish

Snorlax16 wrote:
Revolave wrote: Merhaba, bir şey soracağım. Payoneer'de üyelik ücreti gibi bir durum var mı? 29.95 USD gibi bir ücretten bahsediliyor ama galiba Payoneer MasterCard alınca oluyor bu ücret. Kesin bir bilgi bulamadım internette.

Yıllardır kullanıyorum herhangi abonelik ücreti yok dediğin gibi kart için yıllık ücret olabilir

Invictus3512 wrote: Payoneer'de herhangi bir abonelik ücreti yok arkadaşlar. Para çekmek istediğiniz zaman sadece 2 dolarlık bir kesinti yapıyor ve Payoneer hesabınıza öyle aktarım yapılıyor. 50$'dan az olmamak şartı ile Payoneer üzerinden çekim yapabilirsiniz.
Kayıt etmiş olduğunuz banka hesabınızın ismi ile Payoneer hesabınızın isimlerinin birbirini tutması gerekmekte. Onun haricinde bir sıkıntı yaşamadan paranızı çekebilirsiniz. Sürekli kullanırım, şuanda bir sorun yaşamadım. 52$ olduğunda çekim talebi verip paranızı bankanıza gönderebilirsiniz. Ben 100$ civarı yaptıktan sonra çekim yapıyorum ki 2$'ı daha geç vermiş olayım. 52$ toplayıp 2 kere çekim talebi verip toplamda 4$ zarar etmektense, 100$ yaptıktan sonra çekim talebi verip sadece 2$ zarar ederim daha iyi.
Bol kazançlar dilerim.

Çok teşekkür ederim cevaplar için.

Payoneer hk. » Post #177

Tue Jul 16, 2019 13:09 in Turkish

Merhaba, bir şey soracağım. Payoneer'de üyelik ücreti gibi bir durum var mı? 29.95 USD gibi bir ücretten bahsediliyor ama galiba Payoneer MasterCard alınca oluyor bu ücret. Kesin bir bilgi bulamadım internette.

En uygun ödeme alma yöntemi hangisi » Post #7

Mon Jul 15, 2019 12:45 in Turkish

Eğer Payoneer kart almazsanız herhangi bir abonelik ücreti yok diye biliyorum.

Quote:hocam parayı nakit olarak çekemesem de olur,direkt alışverişe harcayacağım için alt limit olmadan skrillden çekebiliyoruz sanırım.Ama bankaya aktarım 6 dolar demiş bir arkadaş o öyle mi,yani bakiyem skrillde dursa olur internetten alışveriş yapılacağı için,böyle oluyor mu ?

Evet Skrill'de kart alıp Visa veya MasterCard geçen her yerde kullanabiliyorsunuz (Kartın Visa veya MasterCard'dan hangisi olduğuna emin değilim). Herhangi bir kart ücreti alınmamıştı benden, fakat ilk açtığınız kartı iptal edip ikinciyi açmak isterseniz bu ücretli. Alışverişlerde Skrill'in herhangi bir komisyon aldığını hatırlamıyorum fakat bu değişmiş olabilir. 6 dolar ücreti eğer parayı banka hesabınıza aktarmak isterseniz oluyor, kartla internet üzerinden alışveriş için böyle bir ücret yok.

En uygun ödeme alma yöntemi hangisi » Post #4

Mon Jul 15, 2019 09:44 in Turkish

Skrill ile banka çekimi yapabiliyor musunuz emin değilim. Eğer oluyorsa bile 38 TL gibi bir ücret alıyor. Ancak Skrill'den ücretsiz sanal kart açabiliyorsunuz, bu kartla internet üzerinden alışveriş yapılabiliyor. Daha önce sorunsuz bir şekilde 2 kez kullandım bu kartı, Visa veya MasterCard olarak geçiyor.

Payoneer'i henüz denemedim fakat yerel banka transferinde %2 ücret kesimi yazıyor internet sitelerinde sanırım. Payoneer tecrübesi olan daha iyi bir açıklama yapabilir.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 23, 2022 07:19:00 PST