Please wait...
HomeForumPosts by aysesevengl1608

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by aysesevengl1608

ANKETLER » Post #5651

Fri Sep 20, 2019 09:32 in Turkish

Siteden ban yemişim anket gelmiyor neymiş tutarsız ve sahte cevapmış. Bir anketi 40 defa gönderirsen önceki yapılan anketler ile tabiki de işaretlediklerimi hatırlayamam.

ANKETLER » Post #5455

Fri Sep 06, 2019 10:21 in Turkish

bay_pd wrote:
sdney wrote: Dünkü dondurma anketinde sayfa sonunda hata ile karşılaşan arkadaşların dikkatine.
Ticket atmıştım, bana ödeme yapıldı. 0.44$

Merhaba, survey ID kısmını nereden buldunuz? ben click ID'yi yazdım, kabul etmediler

Sanırım your surveys tarafından engel yedim. Ankete tıkladığımda hesap problemi demekte.

YSENSE-Görevlerle Alakalı » Post #4

Fri Aug 09, 2019 08:50 in Turkish

Hattusas wrote:
moneymakingways wrote: Göre yaparken aldığımız bonus geri geldi. Yani her 50 dolarlık görev yapana otomatik 5 dolar komisyon gelecek. (task
promo)
YSense Forum

Ayrıca Payoneer ödemeleri için önümüzdeki hafta, Skrill için de 20 Ağustos sonrasına gün vermişler. Bekleyip göreceğiz.
YSense Forum

Hediye çekleri veya Visa / Mastercard Prepaid Card ile çekmek isteyenler için? Hepsi yazıyordu yenilikler içinde. Bizde olmayacak mı?

tango card olmaz payooner için 50 doları kimse beklemez. payooner de 25 dolar limit olsa çok güzel olur.

Amazon Hediye Karı hk » Post #3

Fri Aug 02, 2019 12:43 in Turkish

Ödeme yöntemlerinin hiçbiri şu an için geçerli değil maalesef.
Keşke papara ödeme yöntemini getirseler kesintisiz bir şekilde paramızı çeksek ne güzel olurdu.

ANKETLER » Post #4814

Thu Aug 01, 2019 13:14 in Turkish

mzanka wrote:
aysesevengl1608 wrote:
gisil wrote: offerların birinde 52 centlik anket var, haberiniz olsun.

1.203.141.218 01 Aug 2019 09:56 PST Yuno Surveys Conversion #2416343477 (Offer) $0.52

Wannads Ücretimi ne zaman yatırır fikri olan var mı.

Wannads geldi, sefa getirdi :) özlemişim. Wannads'ta soru işareti olan yere tıklayın. Orada anketinizin hangi gün ve saatte hesaba yatacağı yazar. Pending Offers ve Credit Offers'a bakın. Bugün 2 anket tamamladım Wannads'tan, hesabıma ne zaman geçeceği saniyesine kadar yazıyor :thumbup: Hepimize bol şans.

Pending offers da hiçbir şey yazmıyor. Ama yaptığım anket congrulations demişti gitti 0.50 cent.

ANKETLER » Post #4813

Thu Aug 01, 2019 13:11 in Turkish

Thelastair wrote:
mzanka wrote:
aysesevengl1608 wrote:

1.203.141.218 01 Aug 2019 09:56 PST Yuno Surveys Conversion #2416343477 (Offer) $0.52

Wannads geldi, sefa getirdi :) özlemişim. Wannads'ta soru işareti olan yere tıklayın. Orada anketinizin hangi gün ve saatte hesaba yatacağı yazar. Pending Offers ve Credit Offers'a bakın. Bugün 2 anket tamamladım Wannads'tan, hesabıma ne zaman geçeceği saniyesine kadar yazıyor :thumbup: Hepimize bol şans.

3 bölüm var Opinion Survey , Easy survey -Short, Easy survey diye , bu 3 yere durmadan tıklatıp anketmi aratıyorsunuz ? Hayır böyle olacaksa bundan sonra yandık eskiden clix ad'da zil çalıyordu anket gelince Surveys'den bakıyorduk şimdi surveys'da sadece penaut labs var orasıda ne zaman baksam boş zaten..

Bu tasarım olmamış ödeme yöntemleri çok çok kötü. Türkiye için hiç olmazsa papara getirilmelidir.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #316

Thu Aug 01, 2019 13:08 in Turkish

Tango card'ın herhangi bir espirisi kalmamış.
Ne watsons ne gratis ne migros ne a101 ne carrefurSA ne seyhanlar ne teknosa hiç birinde geçmiyor.

ANKETLER » Post #4807

Thu Aug 01, 2019 10:25 in Turkish

ySense » Post #25

Thu Aug 01, 2019 07:29 in Turkish

Sitenin tasarımı daha kötü olmuş site çok karışıkmış gibi bir görüntü var. (-)
Alternatif ödeme yöntemleri çıkartılıp paypal konulmuş fakat bunun yerine papara veya eft koyulabilirmiş. (-)
Yapılan offerslar yapılmamış gibi gözüküyor fakat yapsanız dahi ödeme vermiyor (-)
Anketler kısmı karışık gibi duruyor ne gelen anketler belli ne peanut labs direk açılmasından bir şey anlamadım (-)

Tango Card'ın Kesin Geçtiği Yerler » Post #3

Thu Aug 01, 2019 07:12 in Turkish

meryemcan96 wrote: Merhaba bununla ilgili bir konu var zaten oradan mesajları takip edebilirsiniz.

Orada ki cogu sitede gecmiyor.
Tek tek deniyerek üyelik olusturarak olacak bir sey degil.

Tango Card'ın Kesin Geçtiği Yerler » Post #1

Thu Aug 01, 2019 04:44 in Turkish

Tango kart ile kesin olarak alışveriş yapabildiğiniz siteleri yazarsanız çok çok iyi olur.
Artık ne watsons ne a101 de çalışıyor.
Ya da belli bir zaman dilimini beklemek gerekiyor.

ÖDEME YÖNTEMLERİ VE SOHBET SİSTEMİ » Post #2

Thu Aug 01, 2019 04:04 in Turkish

Hattusas wrote: 1-) Tango kart yönetimini geri istiyoruz. Bu nedir ya. Amazon gift kart ne yapayım, PayPal ne yapayım. Payoneer açmak zorundayız sadece başka bi ödeme alternatifi yo şu an. Bizim ülkemize uygun ödeme yöntemleri getirilmeli acilen.

Ülkemizde o yöntemlerin 2’si geçmiyor. Ben ne anladım bu işten? Güncelleme kılavuzunda Visa / Mastercard Prep. Card da gözüküyor. Sanırım bizim ülkede yok anlamadım ki.

2-) Ayrıca “Ref” sisteminin bi anlamı kalmadı. Körü körüne kimse kimseye ref olmaz şu saatten sonra. Site içinde Sohbet sistemi vardı, isteyen de kapayabiliyordu yani herhangi bi nefret söylemi, argo, taciz olayı mümkün değildi. Kaldırılma sebebini anlayamadım. Ben bu sitede yeni olduğum halde sohbetten birçok yardım geliyordu bana bu böyle şu şöyle diye. Şimdi referanslarına yardım etmek isteyen insanlar ulaşabilmek için binbir çeşit yol deneyecek. Amaç yeni kullanıcılara sistemi öğretip kazandırmak değil miydi yani?

Şu an sevindiğim iki şey biri Wannads’ın geri gelmesi. Anket routerlarının gitmesi umrumda değil zaten çözemiyorduk ki Peanuts hala duruyor. İkinci olarak da pending yani beklemede olan paraların direk yatırılması oldu. Bu kadar yani.

Sesimizi buradan duyarlar mı bilemem ama en azından aynı şeyleri düşündüğümüz arkadaşlarla bu post altında toplaşıp bir şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum.
Tango Card etkisiz artık belki de o yüzden kalkmıştır. Şu an watsons da denedim yok, a101 de denedim yok, Gratis te yok. Tr de nerede geçiyor bilemiyorum.

ANKETLER » Post #4789

Wed Jul 31, 2019 10:14 in Turkish

Swerdlov wrote: 538,690,636
31 Jul 2019 09:23
Completed YourSurveys
19466688
$1.05

Ödeme yöntemleri ve visa kadınlar futbol dünya kupası sponsorluk reklamları. Bakım öncesi iyi geldi.

+1 Ben Siteye 20 dakika önce giriş yapmama rağmen Kota dolmamış idi. Demek ki anket profiline göre, anket gönderiyorlar.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #312

Tue Jul 30, 2019 07:52 in Turkish

Gratis te Deneyimleyen Oldu Mu?

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #188

Mon Jul 29, 2019 12:12 in Turkish

bigballdhead wrote: Pending'te bekleyen oyun ödemeleri yaklaşık olarak ne kadar bir süre içerisinde hesaba geçiyor tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim.

22 Günde geçti hesabıma adgate tarafından world war rising 50k

TASK GÜNCEL! » Post #2136

Mon Jul 29, 2019 12:11 in Turkish

Şu an gelen Help Us Find Company Information On Linkedin - A - B - C Tasklarında hata mı var bana mı öyle geliyor.

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1656

Sat Jul 27, 2019 01:42 in Turkish

sdney wrote: Payoneer hesabıma 17.07.2019 'da 57,41$ para gönderdim, 23.07.2019 'da hesaba geçti. İlk çekim talebim olduğu için biraz uzun sürdüğünü düşünüyorum. Yine aynı gün para İşbank hesabıma geçti. 2$ işlem ücreti standart zaten. O günkü dolar kuru 5,71'di Payoneer 5,60 olarak çevirdi 55,41$. Onun haricinde herhangi bir kesinti olmadı.

Skrill hakkında pek iyi şeyler okumadım açıkçası. Bu sebeple mantıklı olan kesinlikle Payoneer :thumbup:

Skrill parayı eritiyor. Ama skrill kart alıp parayı çektikten sonra kullanabilirsiniz.

jungle offerwall yavaşladı » Post #5

Sat Jul 27, 2019 01:16 in Turkish

gisil wrote:
aysesevengl1608 wrote:
gisil wrote: size de oldu mu aşırı yavaş? zaten para vermiyor, bonuslar aktifliğini sürdürsün diye yapıyordum ama bir sıkıntı var.

1 cent'lik görevi mi tamamlıyorsunuz?

evet, normalde her gün 1-2 tane tamamlıyorum. ne olur ne olmaz bonuslar devam etsin diye. bazen ne task ne de anket oluyor çünkü.

Dün akşam çalışan task bu sabah çalışmıyor nasıl bozuluyor ben anlamadım niye böyle bir şey oluyor.

jungle offerwall yavaşladı » Post #3

Sat Jul 27, 2019 00:09 in Turkish

gisil wrote: size de oldu mu aşırı yavaş? zaten para vermiyor, bonuslar aktifliğini sürdürsün diye yapıyordum ama bir sıkıntı var.

1 cent'lik görevi mi tamamlıyorsunuz?

TASK GÜNCEL! » Post #2133

Fri Jul 26, 2019 23:16 in Turkish

moneymakingways wrote:
Snorlax16 wrote: Şuan tasklere normal şekilde girebilen var mı "BAD GATEWAY" tarzı hatalar alıyor musunuz ?

Şu anda düzeldi.

Tasklar hala sıkıntılı neden durup dururken hata verir ki.
Birde inşallah hemen düzelir.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 06:00:55 PST