Please wait...
HomeForumPosts by denthalion

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by denthalion

Skrill>Airtm>BTcTurk Para Çekmeyi Anlatıyorum » Post #44

Sat Sep 12, 2020 07:29 in Turkish

"...Skrill hesabıma gidip sol taraftan Gönder butonuna tıkladım. Skrill'den Skrill'e yazan yerin altındaki şimdi gönderin yazan yere tıkladım. Burada parayı yazacağımız yerin hemen altında Maksimum tutar=23.93 yazıyordu. Yani gönderme işleminde Skrill bizden 1.07 dolar kesinti yapacak. Bu yüzden Airtm sitesine 23.93 dolar alacağımızı yazacağız. Siz de kaç dolar kesinti olacağını kontrol edin farklı kesintiler olabilir."

Anlattığınız kadarıyla ben biraz daha açmak isterim;

Skrill hesabında, gönder butonuna tıkladığımda karşı 2 opsiyon geliyor,
-Cep telefonu numarasına veya e-posta adresine para gönderin
-Yurtdışına Ücretsiz para gönderin

-Cep telefonu numarasına..... olan opsiyonu tıklayıp sallama bir yurtdışı mail veya cep telefonu girip devam dediğimizde parayı yazacağımız yerin altında limit kısmı var. Benim skrill hesabımda 5 usd var ve burada yazan rakam 4.41 usd. Özetle, kesinti yapılacak rakamı sallama bir yurtdışı mail veya no girdikten sonra görebiliyoruz. Bizden 5 usd'lik bir işlem için Skrill'in yapacağı kesinti 0.59 usd oluyor.
-Airtm'in funds to send kısmı en az 5 usd olmak zorunda,yani ysense'den 5 usd skrill hesabınıza aldığınızda hiç bir şekilde bu paraya dokunamıyorsunuz.

Diğer kullanıcı arkadaşlardan da bu yöntem hakkında düzeltme beklerim.

payoneer ilk para çekim için gerekenler » Post #3

Fri Sep 04, 2020 01:48 in Turkish

payoneer hesabınıza mutlaka türk lirası olan ibanınızı tanımlayın! Sonra pişman olursunuz..
payoneer'den hesabınıza paranın düşmesi 4-5 günü bulabiliyor.

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #184

Tue Dec 03, 2019 11:06 in Turkish

payoneer'dan garanti usd hesabıma transfer yaptım, 49 usd'lik rakam 19 usd olarak hesabıma geçti. Aradaki fark banka tarafından "swift komisyon bedeli" adı altında kesintiye uğradı. Bilgilerinize...

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #183

Tue Dec 03, 2019 11:06 in Turkish

payoneer ile garanti usd hesabıma 49 usd gönderdiğimde benden 30 usd lik "swift komisyon bedeli" adı altında kesinti yapıldı.

1-) bu transfer işlemini tr hesaba yaptığımızda yine böyle bir komisyon oluyor mu?
2-) skrill için de aynı durum söz konusu mudur?

Yardımlarınızı rica ederim.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #307

Wed Nov 27, 2019 06:24 in Turkish

garanti bankası aynı rakamı benden de aldı, 49 usd lik rakam hesabıma 19 usd olarak geçti. İtirazda bulunduğumda geri iade ettiler ama sonrasında aynı kesintilerin olacağını belirttiler.

TASK GÜNCEL! » Post #2456

Fri Nov 01, 2019 11:04 in Turkish

entity task'ı nasıl yapılıyor, basit ama karışık gibi geldi , anlayamadım,
diğer sorum, bu task ların nasıl yapılacağı ile ilgili açıklayıcı bir başlık bulunuyor mu?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 22, 2022 15:31:43 PST