Please wait...
HomeForumPosts by sdney

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by sdney

ySense » Post #76

Sat Aug 03, 2019 01:20 in Turkish

sems-i wrote: telefondan anket çözülüyor mu?

Surveys sekmesine gelen bi ankete denk gelemedim henüz ama offertoro'daki anketlerden çözdüm telefon aracılığıyla, bir sorun yaşamadım.

ySense » Post #50

Fri Aug 02, 2019 08:00 in Turkish

bay_pd wrote:
sdney wrote:
bay_pd wrote: Düne ait "Daily Checklist Bonus" hesabıma eklenmemiş. Sizde de öyle mi?

Sanırım artık eskisi gibi ertesi gün değil, aynı gün geçiyor bonus hesaba. Bonus geçmişinize bir göz atın. Ben de bugün için bonus bekliyodum ama dün yapmış olduğum tekliflerle beraber ayrıca eklenmiş hesabıma.

düne ait $0.29 checklist bonusu ne düne eklenmiş görünüyor ne de bugüne :?: :|

Bu ücretlerden önceki bakiyenizi hatırlıyosanız ordan anlarsınız. Ana sayfadaki "Available Balance" daki bakiyenize eklenmiştir o bonus. Ben o şekilde anladım.

ySense » Post #46

Fri Aug 02, 2019 03:59 in Turkish

bay_pd wrote: Düne ait "Daily Checklist Bonus" hesabıma eklenmemiş. Sizde de öyle mi?

Sanırım artık eskisi gibi ertesi gün değil, aynı gün geçiyor bonus hesaba. Bonus geçmişinize bir göz atın. Ben de bugün için bonus bekliyodum ama dün yapmış olduğum tekliflerle beraber ayrıca eklenmiş hesabıma.

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #185

Sun Jul 28, 2019 06:55 in Turkish

Swerdlov wrote: Magic the Gathering'in installer'ını indirdim ama kurulumu şu anda yapamayacağım. bu pc oyunlarında da 15 dk içinde kurma kuralı geçerli midir acaba bilgisi olan var mı?

Adgate'te var ama offertoro'da öyle birşey belirtilmemiş. Siz şansınızı deneyin derim.

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1657

Sat Jul 27, 2019 02:25 in Turkish

aysesevengl1608 wrote:
sdney wrote: Payoneer hesabıma 17.07.2019 'da 57,41$ para gönderdim, 23.07.2019 'da hesaba geçti. İlk çekim talebim olduğu için biraz uzun sürdüğünü düşünüyorum. Yine aynı gün para İşbank hesabıma geçti. 2$ işlem ücreti standart zaten. O günkü dolar kuru 5,71'di Payoneer 5,60 olarak çevirdi 55,41$. Onun haricinde herhangi bir kesinti olmadı.

Skrill hakkında pek iyi şeyler okumadım açıkçası. Bu sebeple mantıklı olan kesinlikle Payoneer :thumbup:

Skrill parayı eritiyor. Ama skrill kart alıp parayı çektikten sonra kullanabilirsiniz.

"Para birimi dönüştürme içeren işlemlerde, Skrill toptan döviz kuru oranlarımıza %3,99 arasında bir ücret ekler. Döviz kuru oranları değişiklik gösterebilir ve size bildirilmeden derhal uygulanır."

"12 ayda bir oturum açıp işlem yaptığınız sürece Skrill Hesabınız kişisel kullanım için ücretsizdir.

Aksi halde hesabınızdaki paradan aylık 5.00 EURO (veya eşdeğeri) servis ücreti kesilir."

Bunlar Skrill'in kendi sitesinden alıntıdır.
Skrill karta da bakmıştım sitede daha önce şu an nerden baktığımı bulamadım ama 70 dolar ya da euro cinsinden bi ücret yazıyodu tam emin olamamakla birlikte. O kısmı bulursam mesajı ona göre düzeltirim.

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1655

Sat Jul 27, 2019 01:33 in Turkish

Payoneer hesabıma 17.07.2019 'da 57,41$ para gönderdim, 23.07.2019 'da hesaba geçti. İlk çekim talebim olduğu için biraz uzun sürdüğünü düşünüyorum. Yine aynı gün para İşbank hesabıma geçti. 2$ işlem ücreti standart zaten. O günkü dolar kuru 5,71'di Payoneer 5,60 olarak çevirdi 55,41$. Onun haricinde herhangi bir kesinti olmadı.

Skrill hakkında pek iyi şeyler okumadım açıkçası. Bu sebeple mantıklı olan kesinlikle Payoneer :thumbup:

ADSCEND - PLAY NARUTO +115 (FREE TRİALS) YARDIM.. » Post #13

Fri Jul 26, 2019 10:09 in Turkish

Bugün itibariyle hesabımdaki paradan bloke kalktı.
Hattusas'ın da dediği gibi deneme sürümü bitimiyle beraber para da geri dönüyor.
Tabi yine nasıl olsa dönüyor diye de güvenmemek lazım. Uzak duralım. :)

Konuyla ilgili bilgi ve yorumlarını paylaşan herkese teşekkür ederim.

ADSCEND - PLAY NARUTO +115 (FREE TRİALS) YARDIM.. » Post #11

Tue Jul 23, 2019 00:25 in Turkish

Mbatozcan wrote: Bankanızdan ters ibraz çektirin. Paranızı %95 geri alırsınız.

Aynı olayın benzeri bir yurt dışı alışverişimde gerçekleşmişti. Adı pek bilinmeyen bir siteden bir alışveriş yapmıştım. Ürün gümrükte takılıp adamlara geri dönmüştü. Ürün adamlara ulaşınca haklı olarak para iadesi talebinde bulundum.(Kargo masrafını düştükten sonra elbette.) Ne mesajlarıma cevap verdiler ne de paramı iade ettiler. Yaklaşık 1-2 ay kadar uğraştım, en son bankaya gidip ters ibraz talebinde bulundum, formu doldurup bankaya teslim ettim.

Banka paramı 3 gün sonra tahsis etti ve kuruşu kuruşuna hesabıma yatırdı.

Sayenizde yeni birşey öğrenmiş oldum teşekkür ederim. Biraz araştırdım bu olayı, bankadan bankaya ödeme zamanı değişebiliyormuş ve biraz uğraştırabiliyorlarmış evraklar, yazışmalar vs. Ama elbette ki denemeye değer. En kısa zamanda gerçekleştireceğim.

ADSCEND - PLAY NARUTO +115 (FREE TRİALS) YARDIM.. » Post #8

Fri Jul 19, 2019 09:03 in Turkish

nofearsports wrote: geçmiş olsun çok geçmeden bankanızıda arayıp yapabilecekleri birşey varmı öğrenin, bir arkadaş daha vardı ona demiştim kesinlikle kredi kartınızı vermeyin bu teklifler sakat iş 1 dolar verir 10 dolar alırlar diye dahada fazla alıyorlarmış siteden kazandığınız tüm para gitmiş nerdeyse inş döner

Malesef acı bir şekilde öğrenmiş bulunuyorum bunu artık. Dediğiniz gibi burdan gelen buraya gidecek gibi. Yine de olumlu düşünmeye çalışıyorum.
Bankamla da görüştüm onlar da şu an için yapabilecekleri birşey olmadığını beklemem gerektiğini söylüyorlar. Birkaç gün sonra tekrar irtibata geçeceğim.

ANKETLER » Post #4564

Fri Jul 19, 2019 08:55 in Turkish

535,529,792
Tamamlanan
19 Tem 2019 11:24
Samplicio.us
2532314
$ 0.49

Sakız - Şeker anketi

ADSCEND - PLAY NARUTO +115 (FREE TRİALS) YARDIM.. » Post #5

Fri Jul 19, 2019 03:23 in Turkish

Invictus3512 wrote:
sdney wrote: Merhaba arkadaşlar,

Adscend'de Free Trials olarak geçen Play Naruto adlı teklifi tamamlamak amacıyla yönlendirdiği siteye geçerli bir kredi kartıyla kayıt oldum. Kartımdan 39,95 € (265,86 TL) gibi bir ücrete bloke kondu. Sitenin destek ekibiyle görüştüm. Bu ücretin bir ön provizyon olduğunu üyeliğimi iptal ettiğimde (iptal ettim) onlar tarafından blokenin kaldırılacağını ve bankamın bu ücreti bana 2-14 iş günü içerisinde iade edeceğini söylediler.

Daha önce böyle bir durumla karşılaşmış arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Nasıl bir siteye geçerli kredi kartı bilgilerinizi verirsiniz, lütfen yapmayın. Hadi böyle bir şey yapıyor olsanız bile sanal kart oluşturup bakiyeyi en dipte tutup o sanal kart bilgilerini verin. Üzgünüm ama iptal etseniz bile onlar o parayı her türlü çekerler, az çakal değillerdir. Umarım geri verirler tabii parayı. Geçmiş olsun.

Öyle yapmayı denedim tabi ki ama sanal kartı kabul etmiyorlar.

ADSCEND - PLAY NARUTO +115 (FREE TRİALS) YARDIM.. » Post #3

Fri Jul 19, 2019 01:30 in Turkish

Hattusas wrote:
sdney wrote: Merhaba arkadaşlar,

Adscend'de Free Trials olarak geçen Play Naruto adlı teklifi tamamlamak amacıyla yönlendirdiği siteye geçerli bir kredi kartıyla kayıt oldum. Kartımdan 39,95 € (265,86 TL) gibi bir ücrete bloke kondu. Sitenin destek ekibiyle görüştüm. Bu ücretin bir ön provizyon olduğunu üyeliğimi iptal ettiğimde (iptal ettim) onlar tarafından blokenin kaldırılacağını ve bankamın bu ücreti bana 2-14 iş günü içerisinde iade edeceğini söylediler.

Daha önce böyle bir durumla karşılaşmış arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.

Naruto değil de bir oyun sitesine üye oldum ben de öyle şartlarda 1 hafta ücretsiz ve sonrası için sizin dediğiniz tutar yazıyordu. Üye olmak 0.00 Euro yazmasına hatta deneme süresi boyunca iptal edince hiçbir ücret ödemeyecek olmamıza rağmen benden de 6 TL kesildi. Mail olarak deneme süresi içinde üyeliğimi iptal etmek istediğimi ve paramı geri istediğimi söyledim verilmedi. Bu sitelere güvenemedim ben daha da yapmam öyle görev.

Benim de sütten ağzım yandı artık bir daha tövbe. Bakalım bekliyorum bir ümit umarım geri gelir param.

ADSCEND - PLAY NARUTO +115 (FREE TRİALS) YARDIM.. » Post #1

Fri Jul 19, 2019 00:49 in Turkish

Merhaba arkadaşlar,

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #178

Wed Jul 17, 2019 09:04 in Turkish

ugureyup wrote: Merhaba Arkadaşlar,

İphone 5 modelinde final fantasy yi oynadım istenilen seviyeye geldim fakat para pendingte görünmüyor, My ClixCents ekran görüntüsü atacaktım fakat oradan da mail atabileceğim link gelmiyor. bilgisi olan var mı ?

adgate'den yaptıysanız teklife tıkladıktan sonraki 15 dk içinde uygulamayı indirip açmış olmanız gerekiyo ona dikkat etmelisiniz.
offertoro'dan yaptıysanız oyunda epic action hesabı oluşturmanız gerekli

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #167

Wed Jul 10, 2019 08:13 in Turkish

korayy10 wrote: selamlar herkese, lords mobile oyununu offers sekmesinden yönlenip yükledim. 4 günde kale seviyesini 11. seviyeye çıkarttım. ilk defa oyunu oynadım öncesinde bir kayıt durumum da yoktu. bu sabah kale 11.seviyeye çıktı ancak herhangi bir ödeme veya kredilendirme olmadı.

bu oyunu oynayan arkadaşlar sizde nasıl oldu? hemen ödeme geldi mi ya da pendinge bir tutar düştü mü? yoksa birkaç saat beklemek mi gerekiyor.

Ben de hiçbiri olmadı ticket açtım şimdi ama danışmak istedim buradan da. destek olabilirseniz sevinirim.

offertoro'dan android için olanını adgate'den de ipad için olanı yaptım ikisi de 11. seviyeye ulaştığında pending'e düşmeden direkt olarak hesabıma yattı.

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #142

Thu Jun 27, 2019 11:56 in Turkish

Zeynep123 wrote: Castle Clash oynayan var mı? Hiçbir şey anlaşılmıyor. Kahraman hangi seviyede nerden görüyoruz? Oyunda ne yapmak gerekiyor? Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

Castle Clash Oyununda sol alt köşede "Savaş" sekmesinin yanında bir miğfer işareti var oraya bastığında kahramanlar çıkar. En baştaki kahramana basınca kahramanın level'ini görebilirsin. Kahraman level'ini yükseltmek için gerekli gereksinimleri orada gösteriyor. Kırmızı renkli gösterilenleri tamamlaman gerekiyor. Bunlardan biri de alev. Alev alabilmek için zindanlarda savaşmalısın. Savaş için de askeri birliğin olmalı. İnşa ettiğin binalar arasında "Ordu Kampı" olması lazım ona basıp "Görevlendir" sekmesine girmelisin. Sahip olduğun alan sayısınca asker görevlendirebiliyosun. Sonrasında sol alt köşede bulunan "savaş" sekmesine basıp zindana gir (mavi renkli olan) ve saldır. Gerekli alevi toplayana kadar bunu tekrarla. Gereksinimlerini topladıktan sonra Kahraman Level'ini yükseltebilirsin.

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #141

Thu Jun 27, 2019 11:56 in Turkish

Ozennn wrote: bu söylediğiniz oyunları GAMES sekmesinden mi açıyoruz. ücretleri yazmıyorda yoksa OFFERS da bazen çıkıyor ordan mı açıyorsunuz? Bir çözemedim gitti siteyi.

Offers sekmesi altında çıkan oyunları yapman gerekiyor.

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #140

Wed Jun 26, 2019 14:01 in Turkish

Castle Clash Oyununda sol alt köşede "Savaş" sekmesinin yanında bir miğfer işareti var oraya bastığında kahramanlar çıkar. En baştaki kahramana basınca kahramanın level'ini görebilirsin. Kahraman level'ini yükseltmek için gerekli gereksinimleri orada gösteriyor. Kırmızı renkli gösterilenleri tamamlaman gerekiyor. Bunlardan biri de alev. Alev alabilmek için zindanlarda savaşmalısın. Savaş için de askeri birliğin olmalı. İnşa ettiğin binalar arasında "Ordu Kampı" olması lazım ona basıp "Görevlendir" sekmesine girmelisin. Sahip olduğun alan sayısınca asker görevlendirebiliyosun. Sonrasında sol alt köşede bulunan "savaş" sekmesine basıp zindana gir (mavi renkli olan) ve saldır. Gerekli alevi toplayana kadar bunu tekrarla. Gereksinimlerini topladıktan sonra Kahraman Level'ini yükseltebilirsin.

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #139

Wed Jun 26, 2019 14:01 in Turkish

Offers sekmesi altında çıkan oyunları yapman gerekiyor.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 00:31:40 PST