Please wait...
HomeForumPosts by gulhan68

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gulhan68

Silinen Aktif Kazandıran refernslarım » Post #5

Sun Jan 03, 2021 23:50 in Turkish

Swerdlov wrote: benim de var öyle birkaç refim. biri yakın arkadaşım ve her gün giriyor. ama belli bir tarihten sonra bana 1 cent gelmedi ondan. benim listemde pasif görünüyor ve onun sponsor alanı boş.

ben de benim sponsorum için aynıyım, o da benden hiçbir şey kazanamıyor. yeni gelen reflerden de ilk zamanlar %20 geliyor ama bir süre sonra onlar da pasife düşüyor.

kısacası mis gibi ref sisteminin içine ettiler arkadaşlar.

sonra anket yaparken doğruyu söyleyin dürüst olun .... diyorlar tek taraflı olarak hareket ediyorlar savunma yok ıspat yok atılan ticketler hep aynı robot cevap geliyor bu adil değil üye yapana kadar uğraş sonra pisipisine kayboluyor

appen yeni sitede ilk taskı yaptım :) » Post #1

Sat Jan 02, 2021 11:51 in Turkish

appen yeni sitede ilk taskı yaptım :)
clothing yeni ID olmalı eskı hesap demedi bekliyorum yenilemede daha açılmadı?
Is This Video About Women's Fitness? 1 5 5 100% 2021-01-02
hadi bakalım sanki ücretler bir tık fazla?

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #92

Sat Jan 02, 2021 01:14 in Turkish

defalarca çekim yaptığımız güncel profile engel koyuyor kısıtlıyor bir süredir inatla 10 dolarımı onlara bırakmamak için ısarla uğraştim kimlik selfi fatura yükleme sonucunda nihayet açti dediğiniz gibi yaptım 1 cent bile bırakmadım onlara :thumbdown:

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #91

Sat Jan 02, 2021 01:07 in Turkish

mustaffa wrote:
Haticeberil wrote: Airtm baktim amazon gift kart var dolar olani sececegiz galiba ysense bize dolar olarak verir degil mi?

Evet, normal amazon seçeneğinden dolar olarak alıyorsunuz.

nasıl? amazon ödeme aldık diyelim sonraki aşamalar nedir?

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #90

Sat Jan 02, 2021 00:57 in Turkish

ysuser869303141 wrote: neobux için ne öneriyorsunuz orada sadece skrill kullanabiliyordum ben diğer seçenekleri bilmiyorum

neoda ilaveten bitcoin ödeme seçeneği sunmuş geçen gün 6 dolarımı dakikalar içerisinde bitcoin hesabıma çektim büyük kolaylık güncelleyin neobuxta ödeme şeklini 3 gün sonra açılıyor sonda anlık çekim yapılabiliyor bu kadar kadar keşke burada da olsa

You can only access this task from one account. » Post #15

Fri Jan 01, 2021 05:14 in Turkish

tamam basitmiş taskı başka hesaba taşır gibiymiş halloldu aktıf oldu ama tabi görev azdı şimdi bekleki ID yenilensin görev gelsin
birde appene olan task hesabı ve leveli ile kayıt oluyoruz sanırım appene çalışacağız referans olayı çöp oldu?ancak yeni kayıt olanlar varsa referans linkinden olabilir?kafam karıştı şimdi iyice elimizi kolumuzu bağladılar

You can only access this task from one account. » Post #12

Fri Jan 01, 2021 04:50 in Turkish

appene nereden girdiniz appen loginden eski şifre ve maille girince hata veriyor şifre değiştir deyincede böyle bir hesap yok kayıt olun diyor acaba benmi anlayamadım?

Konu kilit » Post #21

Thu Dec 31, 2020 16:57 in Turkish

moderatör seni defalarca forumdan uzaklaştırdı hala akıllanmadın,hep saldırgan hep kalitesizsin hep forumun huzurunu kaçırdın hala değişmedin beynin cevap vermeye yetmeyince ahlaksızlığınla üste çıkıyorsun hep aynısın seviyene düşemem moderatör yine gereğini yapar her zamanki gibi.

Konu kilit » Post #18

Thu Dec 31, 2020 16:02 in Turkish

yasaklara sen çok alışıksın sen geçen senelerde ref kasmak için mesaj kutularını zorlarken referans dilenirkende yasaklar vardı bırak bu işleri kafam çalışıyor daha fazla yazmayayım ben az sonra moderatör nasılsa seni her zamanki gibi kitler :lol:

Konu kilit » Post #14

Thu Dec 31, 2020 15:56 in Turkish

boşver bu işleri en fazla hesap sende bizde eskilerdeniz karıştırma fazla kıskanma yeter

Konu kilit » Post #12

Thu Dec 31, 2020 15:51 in Turkish

Salih niye rahatsız oldun bir kaç ay öncesine kadar sen herkesin mesaj kutusuna bırakıyordun linkimden üye olun diye ne çabuk unuttun kıskandınmı? aldık linki zaten gülüm oldun kayıt ne olacak şimdi?

Konu kilit » Post #10

Thu Dec 31, 2020 15:42 in Turkish

yok öylesine sordum niye boşa çalışalım varsa bir link ondan kayıt oluruz yandexe niye çalışayım emeğize sağlık üye olacağım yeniden

Konu kilit » Post #7

Thu Dec 31, 2020 15:39 in Turkish

EvangelFromSky wrote: Refli linki kaldır abisi.

neden?

Konu kilit » Post #5

Thu Dec 31, 2020 15:37 in Turkish

teşekkürler daha önceki yandex hesaplarımız vardı ondan girsek task için farklı bir kayıt gereklimidir?yoksa yenıimi kayıt olsak yandex tolakaya denemek lazım

Konu kilit » Post #2

Thu Dec 31, 2020 15:28 in Turkish

ankettasksever wrote: Ysense den tasks olayı bitti. ancak alternatif, başka bir task platformu isteyenler buradan üye olabilir. üstelik payoner var ve komisyonsuz minimum 20 dolar çekme imkanınız var.

sanırım yeni kayıt derken task leveli 0 dan başlamamız gerekiyor?levelli tasklarla alakası yok olayın referans linki işe yarıyor sanırım tıklayınca öyle yazdı yani kayıt olursak sizin referansınız oluyoruz?

Anket paylaşımları » Post #351

Thu Dec 31, 2020 04:52 in Turkish

ankettasksever wrote:
nihatozok16 wrote: Offer bölümündeki bu anketler ysenseoffer, Wannads, Revenue Universe gibi yerlerden kazandığımız para tek bir yerde mi toplanıyor yoksa hepsi kendi başlığı altındamı toplanıyor ?

Para tek havuzda toplanıyor. task dahil. o da yarın son gün. 1 ocaktan sonra task olayı 3. taraf sitelerde bitiyor. appenin kendi sitesinden devam edecez.

bu nasıl olacak?ysende oldugu yerde kalacak appene yenı kayıt ve ödeme şeklimi güncelleyeceğiz?paypalı güncelleyemezsek task hesaplarımız ne olacak bir türlü anlayamadım ben? bir açıklama varmı bu konuda

task hesaplarımız yeni yılda ne olacak? » Post #1

Tue Dec 29, 2020 11:12 in Turkish

task hesaplarımız yeni yılda ne olacak?diyelim paypal ödeme şekli ayarladık yurt dışındakı bir dostumuzdan kayıt olma çalışma gibi konularda bir açıklama varmı?ne yapacağız bilen varmı?

Anket paylaşımları » Post #330

Mon Dec 28, 2020 23:50 in Turkish

mzanka wrote:
soylu wrote:
mrvtz wrote:
gulhan68 wrote:
mrvtz wrote:
soylu wrote: sample cube router ve samplicio.us dan anket doldurabilen var mı? kendimi beğendiremedim ne yaptıysam ..

Size zaten bol bol anket geliyor, ayda 40-50 dolar sadece anket geliriniz vardır diye düşünüyorum. Kabul edilmedikleriniz de nazar boncuğu olsun.

öyle bir gelir son zamanlarda hiç kimsede yok!!!

Birkaç üye, 30-40 günde anketten 40-50 dolar kazandığını yazmıştı. Üstelik bunu kısa süre önce okudum.

ilk 32 günde 35$ kazandım.. sonra 1 hafta kadar anket hiç gelmedi.
sonraki 10 gün 52 $ a tamamladım cashout yaptım.. dün ve bugün 3$ başlangıç yaptım su an.

ilerleyen zamanlarda anket bu kadar gelir mi? onu bilmiyorum bekleyip görücez..

Tebrikler :thumbup: 1,5 ayda anketten 52 dolar müthiş bir kazanç. Profiliniz çok ideal belli ki.
Geçen yıl, 2 ayda sadece anketten bu miktara ulaşmıştım ama şimdi ayda 14-15 dolar ancak, eksiği oluyor da fazlası olmuyor. Çamaşır makinesi anketi sonda attı. Hediye çeki var diye umutlanmıştım :(

ilk ay göz boyamak için biraz yüksek kazandırır ama diğer aylarda normal rutine döner yani 30 doları bile zor görüyoruz son dönemlerde,profil iyi derken herkes kendini ifade ediyor zaten farklı bilgiler girmek ban sebebi ama şu bir gerçek 30-40 yaşlarındakı kadın profili evli mutlu çocuklu kuaföre giden kozmetik kullanan bolca yiyen içen gezen bolca harcayan evi arabası olan fast food ve dışarıdan yemek tüketmeyi seven spor yapan aktif olan profiller daha fazla anket yapabiliyor mesela bira sigara içmem uçağa binemem gazlı içecek fast food içmem derseniz anketi alabilmeniz zordur tabi bu da zamanla yerleşiyor kişi yaptıkça deneyim sahibi oluyor

Anket paylaşımları » Post #317

Mon Dec 28, 2020 09:33 in Turkish

mrvtz wrote:
soylu wrote: sample cube router ve samplicio.us dan anket doldurabilen var mı? kendimi beğendiremedim ne yaptıysam ..

Size zaten bol bol anket geliyor, ayda 40-50 dolar sadece anket geliriniz vardır diye düşünüyorum. Kabul edilmedikleriniz de nazar boncuğu olsun.

öyle bir gelir son zamanlarda hiç kimsede yok!!!

payonerde eski telefonu olupta hesaba erisemeyen? » Post #1

Wed Nov 04, 2020 12:06 in Turkish

merhaba payoner hesabıma güncellediğim telefonum eski olduğu için hesaba erişim sağlayamıyorum daha önce ödeme almış ve linki onaylatmıştim bir süredir skriill kullandığımdan açmamıştım şimdide telefon onayı istiyor varmı daha önce karşılaşanlar ? ne yapmalıyım ticketlere hep aynı yanıt geliyor nefret ettim şu sorunlu payonerden :oops:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 28, 2022 23:04:25 PST