Please wait...
HomeForumPosts by mzanka

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mzanka

PAYOONER GELDİ ! » Post #290

Sat Oct 19, 2019 13:38 in Turkish

@ankettasksever, ilk kez çekim talimatı verdim 52 dolar. Şu iş bir hayırlısıyla tamamlansın, gerek gördükçe yine çekim yaparım kısmetse. Şu an Ysense'de eksiksiz fazlasız 2 çekim daha yapabilecek bakiyem var :$ ama önceliğim ilk çekim ücretime bir an önce kavuşup parayı elimde görmek. Dediğiniz gibi yatahaze ile ikimiz normale göre fazla bekledik, umarım bir an önce paramızı elimizde görürüz ;)

PAYOONER GELDİ ! » Post #288

Sat Oct 19, 2019 13:23 in Turkish

ankettasksever wrote:
mzanka wrote:
ankettasksever wrote: @mzanka hocam belki ilk defa link onayı olacağından dolayı sende süre uzadı. işlemleri başlattığın tarih saatleri yazar mısın anlayalım.

Değerli ref, an itibariyle link geldi :) çok heyecanlandım şu an. Hesap bağlama olayı sorunsuz olacak mı, denedikten sonra hemen yazacağım.

Prodege, Payoneer para kaynaklarında göründü. Gelen mailde, '' Artık Prodege doğrudan Payoneer hesabınızdaki USD bakiyesine. Şimdi Payoneer banka hesabınızda oturum açarak işlemlerinizi ve para kaynaklarınızı görüntüleyebilir veya diğer küresel ödeme hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. '' yazıyor.

Hesapta 0 dolar gözüküyor, bu nedir yahu :oops:

Kabak yatahaze ve bana patladı :(

dur yahu acele etme en az 1 saat sonra para hesaba geçecek. ysense den de tamamlandı epostası gelecek.

Teşekkürler bilgi için, beklemedeyim 8-)

PAYOONER GELDİ ! » Post #286

Sat Oct 19, 2019 13:09 in Turkish

ankettasksever wrote: @mzanka hocam belki ilk defa link onayı olacağından dolayı sende süre uzadı. işlemleri başlattığın tarih saatleri yazar mısın anlayalım.

Değerli ref, an itibariyle link geldi :) çok heyecanlandım şu an. Hesap bağlama olayı sorunsuz olacak mı, denedikten sonra hemen yazacağım.

Prodege, Payoneer para kaynaklarında göründü. Gelen mailde, '' Artık Prodege doğrudan Payoneer hesabınızdaki USD bakiyesine. Şimdi Payoneer banka hesabınızda oturum açarak işlemlerinizi ve para kaynaklarınızı görüntüleyebilir veya diğer küresel ödeme hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. '' yazıyor.

Hesapta 0 dolar gözüküyor, bu nedir yahu :oops:

Kabak yatahaze ve bana patladı :(

PAYOONER GELDİ ! » Post #284

Sat Oct 19, 2019 12:56 in Turkish

ankettasksever wrote:
mzanka wrote:
demetsedna wrote: İlk çekimimi 11 ekimde 50 dolar olarak verdim. 14 ekimde payoonere 50 dolar olarak kesintisiz geçti. 14 ekimde 52 dolar olarak çekim talebinde bulundum. Bugün hesabıma 50 dolar geçti.

Hayırlı olsun, darısı biz bekleyenlerin başına. Ben de 2 gün önce çekim talimatı verdim, hesap bağlama linki bekliyorum. Demek buradan çekim talimatı vermemiz ile parayı banka hesabımızda görmemiz arasındaki süre ortalama 1 hafta. Payoneer hesabınızı doğrulamak için kimlik fotosu yüklemiş miydiniz?

Salı verdiğim çekim talimatı için henüz link gelmedi. Süreç, tahmin ettiğimden uzun sürecek :?

hocam salı talimat veren arkadasa gelmiş sende durum ne şuan? ben çarşamba verdim bekliyorum.

50$ lık çekim varken ilk günlerin hızı bitmiş oldu demekki artık böyle bekleyeceğiz.

en azından clixsensedeki gibi süre geldiğinde anında hesaba geçseydi bari. yok link gelecek falan otomatik işlem yerine manuel olmuş gibi.

50$ çektiğimde bana link gelmiş payoneri onaylamıştım. şimdi bu ikinci çekimde link neden geliyor anlamadım.

50$ ı 52$ çekime ayarladıkları için tekrar işin başından bir tanımlama ve yeni çekim olarak işlem yapılıyorsa o ayrı.

52$ lık bu çekim için de link gönderip onaylanır ve bundan sonrası için artık link değil doğrudan parayı gönderirlerse iyi olur. yoksa her çekimde link bekleyeceksek bu iyi olmaz gerçekten. yok link gelmedi yok link açılmıyor uğraştırır bizı.

hadi bunda da bekleyelim de inş bundan sonrası için sadece parayı gönderirler. çünki çoğumuz tecrübe etmedi 3. çekim işlemini. bakalım ne olacak.

İlk çekimim olacak hayırlısıyla ama 3 iş günü geçti, pazartesi de link gelmezse sinirim epey bozulacak. Umarım çok uğraştırmazlar, tahmin etmiştim zaten böyle olacağını, hangi işim şıp diye olmuş ki bu olsun. Şaşırtmadı. Parasına kavuşanlar güzel günlerde harcasınlar, darısı biz bekleyenlerin başına.

ANKETLER » Post #5958

Fri Oct 18, 2019 13:07 in Turkish

bay_pd wrote: 18 October 2019 12:21:12 PST - Toluna 42836071 -- (deterjanlarla alakalı, ödeme yapmadı)

Az önce bu anketi tamamladım ama tek kuruş yok. Toluna bu konuda iyice uzmanlaştı, bu ne ilk ne son vukuatları. Bizimle kafa bulmayı seviyorlar sanırım :?

ANKETLER » Post #5954

Fri Oct 18, 2019 08:36 in Turkish

18 Oct 2019 06:46 PST Research Now SSI Conversion #2464499907 (Offer) $0.38- Birkaç dakika süren çamaşır yıkama ürünleri anketi. Keşke her anket böyle kısa olsa ;)

payoneer banka hesabı doğrulama » Post #8

Fri Oct 18, 2019 07:05 in Turkish

gisil wrote: ben de sürücü belgemi yolladım. maille bir daha istediler yapacak bir şey yok attım. çünkü ysense'deki tüm param içerde kaldı. appen'e de yeni başladım payoneer şart.

yalnız o kadar ağır işliyor ki. bunlar halledene kadar dolar kuru düştü.

Çekincelerim olduğu için kimliğimi çekip yüklemedim ama mecbur bırakacaklar, belli oldu :? Salı, sayfadan ilk kez çekim talimatı verdim. Hala bağlantı linki gelmedi, 2-3 gün işgünü demişlerdi ama araya haftasonu da giriyor. Parayı elimde görmem için epey bekleyeceğim :|

ANKETLER » Post #5949

Thu Oct 17, 2019 15:16 in Turkish

17 Ekim 2019 14:21:07 PST 51m OpinionSurveys $ 0.64 (Uluslararası şirketler hakkında sorular, çevre ve sürdürülebilirlik, politik konulara duyarlılık vb. üzerine kapsamlı soruların olduğu uzun bir anket)

PAYOONER GELDİ ! » Post #266

Thu Oct 17, 2019 14:18 in Turkish

demetsedna wrote: İlk çekimimi 11 ekimde 50 dolar olarak verdim. 14 ekimde payoonere 50 dolar olarak kesintisiz geçti. 14 ekimde 52 dolar olarak çekim talebinde bulundum. Bugün hesabıma 50 dolar geçti.

Hayırlı olsun, darısı biz bekleyenlerin başına. Ben de 2 gün önce çekim talimatı verdim, hesap bağlama linki bekliyorum. Demek buradan çekim talimatı vermemiz ile parayı banka hesabımızda görmemiz arasındaki süre ortalama 1 hafta. Payoneer hesabınızı doğrulamak için kimlik fotosu yüklemiş miydiniz?

Salı verdiğim çekim talimatı için henüz link gelmedi. Süreç, tahmin ettiğimden uzun sürecek :?

ANKETLER » Post #5944

Wed Oct 16, 2019 16:50 in Turkish

Günlerdir Wannads'tan tek kuruş alamadım, başarıyla tamamladığım anket ücretleri kayıp. Ah Wannads:? Bomboş, beş kuruşsuz geçen 3 günün sonunda 2 anket ile güne başladım :thumbup:

16 Ekim 2019 19:41:10 PST 11m Samplicio.us 58393761 $ 0,38 (N11 Alışveriş deneyimi anketi) ve $ 0, 44 Peanut Labs 1568204706 (Sosyal medya kullanım anketi)

Umarım Payoneer'e aktardığım 52 dolara da bir an önce kavuşurum 8-) Herkese bol şans.

payoneer banka hesabı doğrulama » Post #5

Wed Oct 16, 2019 13:28 in Turkish

Payoneer Doğrulama Merkezi'nde ''Adınızı ve soyadınızı ve tam fotoğrafınızı açıkça gösteren resmi olarak düzenlenmiş bir kimlik belgesi yükleyin.'' yazıyor. Sadece ad soyad ve fotomun olduğu bölümü çekip yüklemeyi düşünüyorum. Tüm bilgilerimi onlara sunmaktan açıkçası çekiniyorum. Güvenlik amaçlı bile olsa tüm bilgilerimi en ince ayrıntısına kadar bilmesinler, bu kadarına hakları yok kafasındayım ama ısrar ederlerse mecburum tabi.

PAYOONER GELDİ ! » Post #248

Wed Oct 16, 2019 13:04 in Turkish

gugu91 wrote:
gozde-06 wrote: Dün paramı hesabımdan payonere aktardım fakat hiç bir şekilde bağlantı linki gelmedi acaba aynı sorunu yaşayan varmı çok üzgünüm ya aylardır bekledik şimdi bide böyle olay oluyor acaba 52 olarak cektik diyemi sıkıntı oldu anlamıyorum lütfen yardim edermisiniz

Banada gelmedı gözde hanım tıcket attım 10 ıs gunu ıcınde sonuclanacak dedıler 8 ınde atmıstım 18 ı ne kadar olur demek ıstedıler sanırmı ama ne gelen maıl war ne para....

Ben de dün ilk kez çekim talimatı verdim, bağlantı linkini bekliyorum. Süreç yavaş işliyor. Buradan talimat verip birkaç saat içinde parasını Payoneer'da sorunsuz gördüğünü söyleyen üyelere özeniyorum. Bize denk gelmez böyle tıkırında işler :? Umarım bir an önce paramıza kavuşuruz.

PAYOONER GELDİ ! » Post #236

Tue Oct 15, 2019 11:23 in Turkish

Az önce ilk kez çekim talimatı verdim Payoneer'e. Hemen şu mail geldi. Sanırım bir de hesap bağlama linki gelecek. Of çok heyecanlıyım 8-) sorunsuz bir şekilde şu iş hallolsa nasıl sevineceğim, her işi aksi giden bir insan olarak umarım bu kez sıkıntı yaşamam.

Please allow 2-3 business days for processing. We will send you an additional email when your Payoneer is ready.

- ySense Team

ANKETLER » Post #5912

Mon Oct 14, 2019 11:49 in Turkish

14 Oct 2019 11:46 PST Wannads Get Survey Conversion #2461490047 (Offer) $0.30 (Çevrimiçi pazarlama ve alışveriş anketi. Hayret ücreti aralığa atmadı, anında yatırdı 8-) )

PAYOONER GELDİ ! » Post #215

Mon Oct 14, 2019 11:05 in Turkish

ankettasksever wrote:
sdney wrote: Ben de cuma günü Payoneer'e para aktardım, az önce mail geldi "Artık Prodege adlı ortaktan ödeme alabilirsiniz!" diye ama Payoneer hesabım hala 0 USD. :shock:

Edit: Neyse ki geldi, korktum bir an.. :roll:

mail irtibatlandırmasını yapıp Prodege adlı ortaktan ödeme alabilirsiniz uyarısını alırsanız orada sorun olmaz para her halukarda aktarılır endişe etmemek lazım. iş şu an e mail onaylama aşamasında sıkıntı var gözüküyor.

payonere üyeliği bundan sonra gmail.com üzerinden açın. herhangi bir sorun yaşamadığımı belirtmiştim ya benim hesapta gmail.com du.bekli de bu sebeple yaşamadım.

mzanka hocam hassaten duyrulur. payoner üyeliğini gmail.com olarak yap. !!!!!

Uyarınız için teşekkürler değerli ref 8-) Ysense ve Payoneer hesabım gmail. Yarın veya öbürgün ilk çekimimi hayırlısıyla yapacağım buradan. Paranın hesabına geçmesini bekleyenler de umarım çabucak güzel sonuç alır.

ANKETLER » Post #5894

Sun Oct 13, 2019 10:51 in Turkish

13 Ekim 2019 10:24:56 PST 10m Samplicio.us 57343944 $ 0,72- Özbekistan anketi :clap:

( Anketten ziyade daha çok tanıtım amaçlıydı. Umarım gidip görmek nasip olur, çok isterim.
TTNET yüzünden kaç anketim yarım kalmıştır, saymaya gücüm yetmez. Bu anket de az kalsın hiç olacaktı, internet gele gide dedim atılacağım anketten ama neyse ki tamamlayabildim. Neredeyse 7 aydır bu sayfadayım, şimdiye dek çözdüğüm en keyifli anket sanırım buydu :P )

ANKETLER » Post #5889

Sat Oct 12, 2019 08:49 in Turkish

ankettasksever wrote: mzanka hocam ne yaptın, sorun çıktı mı merak ettim.

Değerli ankettasksever, birkaç gün daha bekleyeceğim. Payoneer'e çekim talimatı verip 3-4 gündür haber alamayan arkadaşları görünce tedirgin oldum açıkçası ve az daha bekleme kararı aldım. Belki 100 dolar da eklenir sisteme ama eklenmese bile haftaiçi bu işi halledeceğim kısmetse :thumbup:

PAYOONER GELDİ ! » Post #170

Sat Oct 12, 2019 08:43 in Turkish

yatahaze wrote: 3 gündür ortada para yok.ticket attık cevap yok.şu site el değiştirdiğinden bu yana düzgün olan tek bir şey yok.

Böyle yorumları okuyunca ufaktan tırsmıyor değilim, beni de çok bulur böyle şeyler, işleri tıkırında giden biri değilim :? Umarım bir an önce paranıza kavuşursunuz. Ben de birkaç gün sistemin biraz oturmasını bekleyip haftaiçi çekim talimatı vereceğim. Keşke 100 dolar seçeneği de ekleseler Payoneer'e. Sonuçları buradan paylaşırım.

ANKETLER » Post #5883

Fri Oct 11, 2019 14:09 in Turkish

ankettasksever wrote:
mzanka wrote: Bugün 5 Wannads anketini tamamladım ama sadece 1 tanesinin ücreti hesaba geçti :x o da aralığa attı. Diğerleri Claim not available, insaf be Wannads. Bu kadar kazık fazla olmadı mı ? Bu ay böyle sürüp gidecekse nasıl para kazanacağım, giden zaman da cabası. Kendine gel, hakkımızı yeme eyyy Wannads :?

An itibariyle Payoneer yine geldi ama bir problem yaşamamak adına iyice oturmasını bekleyip ilk çekimimi hayırlısıyla yapacağım.

hocam hazır gelmiş 50/50 çekime başlayın beklemeyin bence. kur yüksek şu an.

100$ seçeneği gelse 2$ kazancınız olur ancak. 2$ için bekleme yapmaya gerek yok.

52$ seçeneği gelse sizin için aynı işlem olur zaten yine beklemeye gerek yok.

100$ veya 52$ düzenlemelerinin ne zaman geleceği belli değil. belki de gelmeyecek.

onu bırakın payoneer gidip geliyor. :) ;)

Yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim değerli sponsor :thumbup: 52 dolar çekim gelmiş, birkaç güne daha iyi olacak sistem, öyle gözüküyor. Payoneer bakiyeyi dolar olarak seçmek daha iyi değil mi? Ana sayfada çıkan bakiye kısmında dolar yazıyor benim. Ayrıca kimlik doğrulaması yapmam şart mı? Kimliğimin önlü arkalı fotosunu istemeleri biraz fazla sanki. Payoneer'e paramı aktardıktan sonra beklemeden Garanti TL hesabıma çekim talimatı vereceğim, umarım bir problem yaşamam. İlk kez çekim yapacağım için epey heyecanlıyım 8-)

PAYOONER GELDİ ! » Post #135

Fri Oct 11, 2019 12:45 in Turkish

Payoneer bakiyeyi dolar olarak seçmek daha iyi değil mi? Ana sayfada çıkan bakiye kısmında dolar yazıyor benim, henüz kullanmadım Payoneer'i. Ayrıca kimlik doğrulaması yapmam şart mı? Kimliğimin önlü arkalı halini sisteme yükleme düşüncesi çok aklıma yatmadı,resmen röntgenimizi çekiyorlar.Yeterince bilgi veriyoruz zaten.Kimlik yükleme şartsa mecburum tabi. Payoneer'e paramı aktardıktan sonra beklemeden Garanti TL hesabıma çekim talimatı vereceğim, umarım bir problem yaşamam.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 30, 2021 13:22:36 PST